Tyson Pedro dołączy do swojego kolegi, Taia Tuivasy, na karcie walk UFC Fight Night 142 w Adelaide. Według źródeł, zawodnik ma zmierzyć się z legendą MMA, Shogunem Ruą. ESPN.com jako pierwsze poinformowało o tym zestawieniu.

Pedro (7-2 MMA) wróci do oktagonu po przegranej w pierwszej rundzie przez poddanie z Ovincem St. Preux. Zawodnik dobrze radził sobie z OSP do czasu sprowadzenia walki do parteru. 27-latek w UFC ma bilans 3-2.

Rua (25-11 MMA) to były mistrz  kategorii półciężkiej UFC, gdzie mierzył się z m.in. Lyoto Machidą, Jonem Jonesem, Alexandrem Gustafssonem czy Danem Hendersonem. Shogun w ostatniej walce został znokautowany przez Anthonyego Smitha na UFC Fight Night 134.

UFC Fight Night 142 odbędzie się 1 grudnia w Adelaide, w Australii. Tak na ten moment wygląda rozpiska tego wydarzenia:

 • Junior Dos Santos vs. Tai Tuivasa
 • Ben Nguyen vs. Wilson Reis
 • Kai Kara-France vs. Ashkan Mokhtarian
 • Paul Craig vs. Jim Crute
 • Tyson Pedro vs. Mauricio Rua

11 KOMENTARZE

 1. Jano idzie po pas, nie ma czasu na leszczy.

  Jano w którymś wywiadzie mówił, że jakby miał szansę na jakiś grubszy pojedynek z czołówką, a pojawiłaby się szansa na walkę z Ruą to by ją brał i ja mu wierzę. Nawet wspominał, że ewentualnie chciał walczyć w Hamburgu po wypadnięciu Oezdemira, ale trenerzy i menadżer mu zabronili.

 2. Jano w którymś wywiadzie mówił, że jakby miał szansę na jakiś grubszy pojedynek z czołówką, a pojawiłaby się szansa na walkę z Ruą to by ją brał i ja mu wierzę. Nawet wspominał, że ewentualnie chciał walczyć w Hamburgu po wypadnięciu Oezdemira, ale trenerzy i menadżer mu zabronili.

  To wiem. Tylko kiedy Jano udzielał tego wywiadu nie był numerem 3 w rankingu lhw, teraz czekają go większe walki.

 3. To wiem. Tylko kiedy Jano udzielał tego wywiadu nie był numerem 3 w rankingu lhw, teraz czekają go większe walki.

  Mam nadzieję, że nie dali mu teraz Shoguna ze względu na planowaną walkę o pas bądź eliminator. Choć podtrzymuję zdanie, że ufałbym Jankowi dalej z tymi chęciami walki z Shogunem.

 4. Shoguna to obija wszyscy dookola tylko nie Janek :boystop:

  Szogun to trochę zwłoki, Jano mierzy wyżej. :frankapprove:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.