Faber

(Foto Dave Mandel / Sherdog.com) UFC potwierdziło dzisiaj w nocy, że niedoszły pojedynek Chaela Sonnena z Maurcio Ruą z UFC 161 będzie walką wieczoru pierwszej gali organizacji w stacji FOX Sports 1. Oprócz tego do rozpiski dodano dwa bardzo ciekawe starcia w wadze koguciej. Były mistrz WEC i pretendent do tytułu UFC Urijah Faber (MMA 28-6, WEC/UFC 13-5, 2. w rankingu MMARocks) podejmie Brazylijczyka Iuriego Alcantarę (MMA 28-4, UFC/WEC 4-1, 10. w rankingu MMARocks), a w starciu efektownie walczących bokserów, tegoroczny pretendent do tytułu Michael McDonald (MMA 15-2, UFC/WEC 5-1, 6. w rankingu MMARocks) skrzyżuje rękawice z Bradem Pickettem (MMA 23-7, UFC/WEC 6-3. 8. w rankingu MMARocks).

Zarówno Faber, jak i Alcantara powrócą do Octagonu po efektownych zwycięstwach. Kalifornijczyk w kwietniu poddał duszeniem w czwartej rundzie Scotta Jorgensena, natomiast Acantara w maju znokautował rodaka Iliarde Santosa.

Dla młodego McDonalda będzie to pierwszy występ od porażki z Renanem Barao w starciu o tymczasowy pas UFC. 22-latek uległ Brazylijczykowi przez poddanie w czwartej rundzie. Anglik w swojej ostatniej walce na UFC w Szwecji, po świetnym pojedynku, nieznacznie wypunktował Mike’a Eastona.

Rozpiska UFC on FOX Sports 1 1.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.