26 KOMENTARZE

 1. Widzialem wczoraj na ESPN – coz, ma chlopak pierdykniecie z nogi 🙂
  <input id=”gwProxy” type=”hidden” /><!–Session data–><input id=”jsProxy” onclick=”jsCall();” type=”hidden” />

 2. Ostatnio jak mierzyli jakiegos fightera to byl nim Cain pamietam przed UFC 121.. Nie pamietam kogo mierzyli jeszcze przed Cainem.. Zle to wrozy dla Jona 😛

 3. Właśnie ciekawy byłem, kogo tam gościli wcześniej, skoro powiedzieli, że Shogun miał jak dotychczas najsilniejsze uderzenie i kopnięcie.

 4. Z tego co pamiętam to low kick Sho jest 2 razy silniejszy od high kicka very…miazga!

 5. Był chyba Fedor z udeszenienm Rampage i miał silniejsze walnięcie z tego co pamiętam niż Shogun, był jescze Randy gdzie porównywał udrzenie w rękawicy MMA i w rękawicy bokserskiej przed walką z Toney’em Cain z badaniem wytrzymałości siłę ciosu, którą też miał znacznie większą niż Shogun, tych pamiętam

 6. Zaciekawiło mnie to i obejrzałem inne filmiki 😉

  Dla przypomnienia Shogun miał 1169 (uderzenie) i 2749 (kopnięcie, low kick). Dla porównania:
  – Cain (lewy sierpowy): 2230,
  – Rampage (prawy sierpowy): 1800,
  – Vera (high kick) – 2600,
  – Melchor Menor (low kick, 65 kg wagi według strony K1) – 790

  Shogun ma najsilniejsze uderzenie ze wszystkich pomiarów w ich laboratorium (wszyscy, przebadani sportowcy), bez podziału co to było za uderzenie. Były też inne testy, duszenie Fedora, obalenia Caina i Rashada, dźwignie Mira i pewnie coś jeszcze się znajdzie 😉 Więcej nie szukałem.

 7. mogli Crocopa zaprosić tak z pare lat temu, to pewnie by czujniki rozsadziło po lewym bucie Mirasa 😀

 8. Aż nie chce mi się wierzyć w różnicę siły low kicka Shoguna i Menora. Różnica wagi jest spora, ale prawie cztery razy lepszy wynik?

  Różnica w sile ciosu między Shogunem i Cainem też podejrzana.

 9. Jak tak komuś siadnie na nogę 1250 kg to określenie 'zesrać się z bólu’ jest tutaj za słabe.

 10. Jonesa z Lesnarem też by przebadali. Chociaż w walce z Ruą Jones wykorzysta zasięg tak że Rua bedzie mieć kłopoty pokonać dystans.

 11. Moim zdaniem to nie ma zbytnio przełożenia na walkę. Przecież, jeśli faktycznie takie kopnięcie by miało ponad tonę to by się bez problemu kość łamało. Jak wy myślicie ?

 12. Ostry
  W worek zawsze bije się mocniej niż w przeciwnika bo ma się pewność że się trafi.
  Nie sądzę żeby kiedykolwiek Shogun w trakcie walki kopnął przeciwnika z taką siłą jak w ten worek. Jest to zbyt ryzykowne.
  Jak myślicie Barry miał by lepszy wynik?

 13. Oczywiście że Barry miałby lepszy wynik, bo jest cięższy. Wyjaśnione jest w filmiku, że  "force = mass + acceleration"

 14. E tam . Gdyby Prime Cro cop Kopnął to dopiero bylibyście zszokowani wynikiem….. Kopniecia Shoguna są cienkie w porównaniu z tymi , które miał Mirko

 15. Ciekawe jaki wyniki low kicku miałby Aerts albo Słowiński, oczywiście gdy byli w życiowej formie.

 16. Dobrym wyznacznikiem sily kopniec Mirka moze byc slad na zebrach Wanda po jego kopnieciu, liczby nie sa w stanie wyrazic tego jaki bol przynosily jego nogi 😀

 17. pamiętam, że raz była Gina i robiła prowadzącemu duszenie zza pleców. Facet szybko zasnął wtulony w cycka 😉

 18. Oczywiście że Barry miałby lepszy wynik, bo jest cięższy. Wyjaśnione jest w filmiku, że  "force = mass + acceleration"

  Kazdemu to lekcje fizyki powinny wyjasnic tak nawiasem mowiac.

  Z Barrym o Shogunem to kwestia, jak by sie mialo przyspieszenie do danej masy. Wiadomo, ze im cos ciezsze, tym trudniej osiagnac dane przyspieszenie.

 19. Oczywiście że Barry miałby lepszy wynik, bo jest cięższy. Wyjaśnione jest w filmiku, że „force = mass + acceleration”

  Tak dla sprostowania to było raczej:

  force = mass * acceleration

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.