10106599

(DW: Zobaczcie kto jest dziś u mnie w biurze!!!)

Dana White z bloga:

Cały dzień byłem na spotkaniach!!! Organizujemy właśnie zajebiście niesamowitą walkę. Zostańcie na linii i damy wam znać co się dzieje.

Shogun zapytany ostatnio na jednym z for o walkę z Rashadem Evansem odpowiedział:

Bardzo bym chciał, jest czołowym zawodnikiem a ja chcę walczyć z najlepszymi

Na kogo stawiacie?

[poll id=”37″]

15 KOMENTARZE

 1. teraz najlepiej by było z rashadem, ale można by poczekać na wynik rampage-machida i wtedy shoguna dla zwycięzcy:)

 2. Rashad jest zawieszony medycznie do 23 lipca, a Silva i Vera mają już ustawione walki.

 3. Ja myślę, że to będzie Rampage, bo walka z żadnym z wyżej wymienionych nie zapowiada się dla mnie na zajebiście niesamowitą. Zwycięzca mógłby powalczyć o pas z Machidą.

 4. dla mnie z wyżej wymienionych walka z Cainem wydaje się być zajebiście niesamowitą i najbardziej realną jak na ta chwile, oboje walczyli na 97 gali więc mam nadzieje że spotkają sie na 103,104 być może w main eventcie w którym wygrany dostanie walke o pas

 5. Rampage ma już ogłoszoną walkę z Lyoto, ale Evans byłby najlepszym przeciwnikiem dla Shoguna. Pokazało by to w którym miejscu kariery znajduję się Mauricio. Mam nadzieję, żę obije Evansa i będzie title shot z wygranym Machida Vs Quinton.

 6. Cane to naprawde swietny zadownik i to z nim najbardziej zobaczylbym shoguna z tej czworki.Tak jak napisal starvinmarvin Thiago i Brandon maja juz zarezerwowane walki.

 7. Taki mały offtop, czy następna gala UFC, będzie pokazywana w DSFie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami?

 8. O właśnie Mad ma dobre pytanie!
  A co do przeciwnika – Rampa mu nie dadzą, bo będzie lada chwila walczył z Lyoto o pas. A to że Vera i Silva mają ustawione pojedynki to de facto nic nie znaczy, bo jeśli UFC będzie zależało mogą im jeszcze zmienić przeciwników.
  Z kim by nie walczył – po wygranej dostanie pewnie obitego przez Machide Rampage’a lub ew. wcześniej jeszcze kogoś i będą go wypychać już do titleshota

 9. Venom i spółka juz kiedys tłumaczyli, iz PPV jest systemem, który jest tylko za oceanem. Z tego co mi wiadomo, gala 99 będzie dostępna w stacji DSF bez żadnych cyrków typu kodowanie itd.

 10. u nas mogli by zrobić transmisje ale nie, my oczywiście musimy być zawsze w tyle za murzynami ;/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.