rashad-evans-sherdog

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com)

Dwóch byłych mistrzów dywizji dywizji półciężkiej spotka się ze sobą na kwietniowym UFC on FOX 19.  Według informacji Combate, Rashad Evans i Mauricio Rua skrzyżują rękawice 16 kwietnia na 19. gali z cyklu UFC on FOX.

„Suga” (MMA 19-4-1) ostatni raz zawalczył w październiku po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami. Nie udał mu się ten powrót – został wypunktowany przez Ryana Badera na dystansie trzech rund. Evans wcześniej pokonywał Dana Hendersona i Chaela Sonnena, a teraz będzie się starał wrócić na zwycięski szlak w boju z Mauricio Ruą.

„Shogun” (MMA 23-10) z kolei powraca po zwycięskiej walce z Antonio Rogerio Nogueirą. Wcześniej przegrywał przez nokauty z rąk wspomnianego wyżej Dana Hendersona i Ovince’a St. Preuxa.

Oprócz wspomnianego zestawienia, na UFC on FOX planowane jest również starcie w limicie kategorii lekkiej między Tonym Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem.

12 KOMENTARZE

  1. Prosze bardzo.

    No to kurwa ogień!

    A tak serio, to jak Shogunowi się jeszcze chce, a nie bardzo może, to Rashadowi się chyba nie chce, a chuj wie czy dalej może 😀

  2. A tak serio, to jak Shogunowi się jeszcze chce, a nie bardzo może, to Rashadowi się chyba nie chce, a chuj wie czy dalej może 😀

    dobre kurwa mać HEHEHE

  3. Zawsze będę kibicował Shogunowi, choć po prawdzie to czas odwieszenia rękawic na kołek moim zdaniem nadszedł już po drugiej porażce z Hendo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.