Relacja i wyniki z Nottingham poniżej.

Stefan Struve (MMA 25-5) zwyciężył Stipe Miocica (MMA 9-1) w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC on Fuel TV w Nottigham w Anglii. Holenderski Wieżowiec ma sporo problemów z bardzo skutecznie boksującym i unikającym ciosów Amerykaninem o chorwackim korzeniach. Gdy wydawało się, że Miocic będzie w stanie odprawić rywala, zadany w zwarciu łokieć odmienił losy starcia. Struve zaczął przejmować kontrolę nad wydarzeniami w Octagonie i goniąc chwiejącego się po ciosach przeciwnika wreszcie na tyle go zranił, że sędzia Herb Dean musiał wkroczyć i przerwać walkę.

Poprawione umiejętności zapaśnicze zapewniły Danowi Hardy’emu (MMA 25-10) punktowe zwycięstwo nad Amirem Sadollahem (MMA 6-4) wprawiając w euforię angielską widownię. Po wyrównanej pierwszej rundzie, w której to Amerykanin był stroną inicjującą akcję w stójce. W dwóch kolejnych Anglik zdecydował się na obalanie rywala i obijanie go łokciami na ziemi. Sadollah próbował się bronić technikami z pleców, ale Outlaw pewnie uciekał z wszystkich ataków, odwdzięczając się uderzeniami z górnej pozycji.

Sporo radości podczas gali sprawił miejscowym kibicom również Brad Pickett (MMA 22-6), nokautując precyzyjnym podbródkowym Yves’a Jabouina (MMA 16-8). Londyńczyk od początku mocno napierał na rywala bokserskimi kombinacjami, ale Kanadyjczyk nie pozostał mu dłużny trafiając więcej kopnięć. Koniec walki nastąpił w czwartej minucie pojedynku. Bity na szczękę cios powalił przyjezdnego zawodnika, a dodatkowe uderzenia Picketa w parterze tylko dopełniło formalności.

Od dzisiaj Paul Sass (MMA 13-1) nie jest już posiadaczem perfekcyjnego rekordu w MMA. Mimo, że Anglik bardzo dobrze radził sobie z Mattem Wimanem (MMA 15-6) w parterze, to chwilowa dekoncentracja w gardzie rywala pozwoliła Amerykaninowi zapiąć ciasną balachę, z której Sassangle nie potrafił się wyswobodzić. Tym samym porażka przez poddanie, przerwała jego passę trzech kolejnych zwycięstw w UFC przez techniki kończące w parterze.

John Hathaway (MMA 17-1) w spacerowym tempie uporał się z Johnem Maguire’em (MMA 18-4) w bratobójczym angielsko-angielskim pojedynku. Reprezentant London Shootfighters był wyraźne lepszy od rodaka, ale też niespecjalnie starał się zakończył walkę przed czasem. W efekcie widzowie mało emocjonujące piętnaście minut chodzenia w stójce z okazjonalnymi akcjami w parterze.

Zwycięstwo dla Anglii zapisał efektownie walczący Che Mills (MMA 15-5). Zawodnik Trojan Freefighters po udanej kombinacji w stójce, obalił weterana Duane’a Ludwiga (MMA 21-14) do parteru. Gdy wyglądało na to, że Amerykanin kontroluje sytuację jego kolano odmówiło posłuszeństwa i sędzia musiał przerwać walkę.

Niepokonany Jimi Manuwa (MMA 12-0), mimo cały czas sporych braków w parterze, zdemolował Kyle’a Kingsbury’ego (MMA 11-5) w drodze do wygranej przez przerwanie lekarskie po dwóch rundach. Amerykanin miał wyraźną przewagę zapaśniczą, ale nie potrafił utrzymać faworyta brytyjskich fanów na ziemię. Gdy tylko obaj walczyli w stójce, Manuwa wykonywał na nim egzekucję, deformując mu twarz pięściami i kolanami. Już po pierwszej rundzie lewe oko zawodnika AKA było całkowicie zamknięte, a po tym jak w drugich pięciu minutach przebieg pojedynku nie uległ zmianie, lekarz zdecydował o zakończeniu tego nierównego starcia.

Po dość bezbarwnym, pełnym niecelnych ciosów pojedynku Akira Corassani (MMA 10-3) pokonał przez niejednogłośną decyzję Andy’ego Ogle’a (MMA 8-2). Szwed częściej trafiał mocnymi ciosami mało mobilnego, ale sam też raz wylądował na deskach na początku pojedynku, a walkę zakończył zdominowany w parterze pod siatką. Po końcowej syrenie dwóch z trzech sędziów wskazało jego jako zwycięzcę, co zostało głośno wybuczane przez publiczność w mieście Robin Hooda.

Hawajczyk Brad Tavares (MMA 9-1) zepsuł humory brytyjskiej publiczności wypunktowując byłego mistrza BAMMA Toma Watsona (MMA 15-5). Podopieczny Raya Sefo w dwóch pierwszych rundach wygrywał kickbokserskie wymiany z Anglikiem, głównie dzięki świetnemu lewemu prostemu. Pod koniec drugiej rundy był nawet bliski zwycięstwa przed czasem gdy zaszedł rywalowi za plecy. Pojedynek wyrównał się w trzeciej odsłonie, jednak było już za późno by miejscowy ulubieniec wyrwał wygraną u więcej niż jednego sędziego.

W swoim debiucie w UFC Gunnar Nelson (MMA 10-0-1) udowodnił, że jest prawdopodobnie największym europejskim talentem w MMA, poddając duszeniem w pierwszej rundzie Damarquesa Johsona (MMA 16-12). Islandczyk po kilku badających niskich kopnięciach z dziecinną łatwością obalił rywala i skrupulatnie zdobywał kolejne pozycje w parterze: boczną, dosiad i plecy, by wreszcie zmusić Amerykanina do odklepania duszenia

Robert Peralta (MMA 16-3) efektownie rozpoczął wieczór walk w Nottingham już pierwszych sekundach posyłając na deski Jasona Younga (MMA 9-6) obszernym prawym sierpowym, a następnie brutalnie pozbawiając go przytomności serią ciosów w parterze.

Walka wieczoru:

265 lbs.: Stefan Struve pok. Stipe Miocica przez KO (uderzenia w stójce), 3:50 runda 2

Główna karta:

170 lbs.: Dan Hardy pok. Amir Sadollaha przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
135 lbs.: Brad Pickett pok. Yves’a Jabouin przez KO (prawy podbródkowy), 3:40 runda 1
155 lbs.: Matt Wiman pok. Paula Sassa przez poddanie (balacha), 3:38 runda 1
170 lbs.: John Hathaway pok. Johna Maguire’a przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
170 lbs.: Che Mills pok. Duaene’a Ludwiga przez TKO (kontuzja kolana), 2:28 runda 1

Pozostałe:

205 lbs.: Jimi Manuwa pok. Kyle’a Kingsbury’ego przez TKO (przerwanie lekarza), 5:00 runda 2
145 lbs.: Akira Corassani pok. Andy’ego Ogle’a przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 27-30
185 lbs.: Brad Tavares pok. Toma Watsona niejednogłośną przez decyzję, 30-27; 28-29; 29-28
175 lbs.: Gunnar Nelson pok. DaMarquesa Johnsona przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:34 runda 1
145 lbs.: Robert Peralta pok. Jasona Younga przez KO (uderzenia w parterze), 0:23 runda 1

Bonusy po 40 tys. $

Walka wieczoru: Stefan Struve vs. Stipe Miocic
Nokaut wieczoru: Brad Pickett
Poddanie wieczoru: Matt Wiman

2984 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. Spodziewałem się nudnej walki i poszedłem do kibla aby wrócić w połowie rundy i zonk

 44. Ciekawe jak Nelson zadebiutuje 🙂 jak obstawiacie? ja myślę ze decyzja będzie dla niego 😛

 45. Skoro Maguire odklepał Johnsona to Nelson też może (nie, żebym umniejszał grappling Johna)

 46. Sprawdziłem jaka jest, ale nie wiem czy na MMARocks podawana jest taka kolejnosc jaka rzeczywiscie ma miejsce, wiec pytam. Ale jako ze bardzo ciezko odpowiedziec to trzeba na ten temat napisac pare bezsensownych postow.

 47. ładnie się go będzie oglądać ale będzie musiał jeszcze się poobijać troche czasu bo prawie mu tam złapał tą balache.

 48. Anik powinien dawac im grabe albo poklepac po plecach jak Rogan, bo to wyglada tak jakby sie brzydzil ich dotknac.

 49. To w końcu koleś, który na ADCC pokonał Jeffa Monsona. Grappling na najwyższym poziomie.

 50. Przeczuwalem, ze dzisiaj bedzie masa skonczen. Narazie sie sprawdza.

  Brawo Nelson !

 51. Piękny debiut Gunnara. Będą z niego ludzie. A Johnsona powinni wywalić z UFC. Nie ta półka.

 52. „słaba rozpiska” ;D 4 niepokonanych, w praktyce przegląd Brytyjskiego MMA, ale co tam ;p

 53. dzisiaj będzie sporo kontrowersji dotyczących poddania wieczoru. Paru specjalistów w tej dziedzinie mamy 🙂

 54. Watsonowi nie idzie najgorzej. Byłem przekonany, że Tavares znokautuje go w pierwszej.

 55. Watson aktywniejszy chyba jest … ale nei wiem jak ocenić musiałbym jeszcze raz obejrzec 😛

 56. Watson w ogóle nie myśli… Zamiast zdecydować sie na jakiś atak to tylko rzuci czasem tym jednym kopnięciem pośród kombinacji Tavaresa… Jak rany, nawet nie musi on używać swoich zapasów. Zawiodłem sie na tym debiucie. 3 runda jak będzie taka sama to Brad – wysoko na punkty

 57. Brad skuteczniejszy jak dla mnie.Lubie go,dobre walki daje.Watson za słaby na UFC.

 58. Tavares wygrał tą walkę… Chyba że sędziowie oglądali coś innego 😛

 59. Jak dla mnie Tavares jednogłośna. Watson nie zmoczył jakoś strasznie (czyli zależany…) ale miał tylko momenty

 60. 29-28 Tavares 😀 walka nie zachwyciła… Watson miał okazje go poddać w 3 rundzie to łapał za głowę nie wiem co chciał zrobić ale ok ..

 61. Tavarez sporo obaleń, za plecami w drugiej rundzie powinienm dostać jednogłośną.

   

  EDIT:

  jeden sędzia Angol 🙂

 62. Jak dla mnie 29-28 dla Tavaresa. Jeden z sędziów oglądał chyba inną walkę.

 63. nic dodać nic ująć, osobiście dałbym 1 rundę dla Watsona, reszta dla Tavaresa, ale wygrana dla Watsona? Sędzia ostro ujarany musi być

 64. Dla mnie ostatnia runda dla Watsona, bo mial swoje wyrazne momenty, a Tavares w niej glownie napieral jak dzik, ktory nic po obaleniach nie byl w stanie zrobic.

 65. Watson cienko. Spodziewałem się trochę więcej po mistrzu największej brytyjskiej organizacji 😉

 66. Widzę, że trolle na wikipedii dzisiaj wyjątkowo aktywne. Przewidzieli już wynik Akira-Andy i napisali, że Tavares przegrał przez KO

 67. Ogle po Tufie to walczył juz w UFC czy miał wtedy jakąś przerwę lub kontuzję? Pamiętam, ze ambicji mu nie brakuje – taki dzieciak który koniecznie chce byc sławny.Zobaczymy…

 68. Dobry Wieczor Panowie. Posiada ktos moze jakis porzadnie dzialajacy Stream po Polsku? 🙂

 69. @skunx

  Jego debiut na gali UFC. Miał wystąpić w finale TUF 15, ale po nokaucie w ćwierćfinałach nie mógł wystąpić.

 70. Ogle miał kontuzję jeszcze w TUFie i poprosił wtedy Danę o "powrót" ( walkę ) na dzisiejszej gali.

  Edit. A fakt, zawiesili go po TKO.

 71. Mozesz sobie na zakladce w dolnej czesci playera zmienic na gorsza jakosc

 72. Tak jak nie lubiłem Akiry przez całego TUFa, za wejściową piosenkę od razu zdobył moją sympatię 😀 Co i tak nie zmienia faktu, że jakichś większych szans w tym pojedynku mu nie daję.

 73. Ogle mnie nie przekonywal od poczatku, ale licze na jakiegos lucky puncha:]

 74. No a widać że mógłby pocisnąć ale pewnie mu wmówili by się nie podpalał.

 75. niech powieksza oktagon dla Ogla bo ma za malo miejsca zeby spierdalac….
  Diaz Brothers, Alessio Sakara, Rashad Evans, Chris Leben, Yoshihiro Akiyama, Fabricio Werdum, Sergei Kharitonov, Dan Hardy, Matt Hamill

 76. Pierwsze dwie rundy Akira trzecia zdecydowanie Ogle. Podejrzewam, że zwycięstwo pójdzie dla miejscowego.

 77. Tych sedziow to powinni za jaja nad oktagonem powiesic

  Ogle spokojnie wygral 2 i 3 runde, szkoda chlopaka

  Po za tym Akira powinien miec odjety punkt za trzymanie siatki chyba przez 5 sekund

 78. Generalnie sprawiedliwie, bo Akira zostal przygwozdzony w dziwnej pozycji niemal przez przypadek.

 79. A jednak profeska 😉 Głupio tak po takim omłocie wygrać – Akira widać że się nie spodziewał.

 80. Też punktowałem 29-28 dla Akiry wygrał 2 pierwsze rundy.

  Ta 3 troche to przyćmiła ale Akira ogólnie był brdziej ktywny w stójce.

 81. Fajnie jakby Kyle coś pokazał bo boje się ze juz go nie zobaczę na kolejnym ważeniu a zawsze mnie ciekawi co wymyśli za przebranko i gadżety.

 82. A Chee Millsa walkę, to gdzie będzie można obejrzeć, skoro nie na facebooku i nie na głównej karcie??? Ufc tv????

 83. Swoją drogą Akira ostatnia przegrana z Reedem.. Można już szykować kolejnego polskiego Czeczena za ocean 😉

 84. Przyznaje sie, nie znalem goscia. Przeczytalem tylko gdzies ze mial byc dla Fijalki na MMAA – sorry ale Michal mial szczescie ze do tej walki nie doszlo.

 85. Oczywiscie. Lekarz nie powinien go dopuscic juz.. On nic na nie nie widzi juz z cala pewnoscia. A Pan Manuwa ma caly parter do poprawy..

 86. Jkby powiedział kaczor Kyle jest moralnym zwyciężcą. Nie wytrzymam nerwowo tej 3 rundy.

 87. chyba sa chorzy jak pozwola mu walczyc z 1 okiem
  Diaz Brothers, Alessio Sakara, Rashad Evans, Chris Leben, Yoshihiro Akiyama, Fabricio Werdum, Sergei Kharitonov, Dan Hardy, Matt Hamill

 88. okej, nie będę pisał o walce, bo każdy kto ogląda ten wie co się dzieje, mam jedno zapytanie, z jakiej dupy wy wierzyliście że Manuwa to przegra? To samo pytanie podbijam do ekspertów mmarocks. Ktoś powie że łatwo mi wyrokować po walce. Zobaczcie sobie typowanie, już wtedy o tym wspominałem… Czasem wręcz nie rozumiem typów co niektórych, Manuwa w tej walce jak Jones, właściwie to sprawiał wrażenie jakby bawił się walką i chciał robić show pod publikę. Szukajcie na siłę plusów dla Kingsbury’ego, Manuwa go w tej walce bił jak chciał…

 89. No, ale Kyle co zebral to masakra. Jak on to wytrzymal ? Glover go dosc szybko ostatnio uspil, a tutaj zmiana o 180 stopni. Pytanie tylko jak z sila ciosow u obu…

 90. Kurde szkoda.Trzecia runda raczej byłaby dla Kingsbu.Manuva kompletnie bez paliwa.

 91. @Benoit – w stójce Manuwa od początku miał mieć przewage i zdawałem sobie z tego sprawe. Zwycięstwa Kingsbury miał szukać w parterze tak jak to zrobił w 2 rundzie, ale było za późno – za mocne manto dostał w pierwszej odsłonie i już sie nie nadawał do dalszej walki

 92. @Benoit, lepiej zobacz jak słaniał się na nogach Manuwa w drugiej rundzie. Większość obstawiała, że Bryt się spompuje po pierwszej rundzie i będzie koniec. 

 93. @Benoit

  Ja np kibicowałem Kyleowi bo pokazał serce i fajne zapasy. Pewnie czarny wygrywał ale żeby się bawił walką to nie powiem. To ze uderzył głupio backfista nietrafionego i po tym od razu oddał obalenie to nie to samo co pełna konrtola i zabawa walką. Ale spoko – ciekawe co dalej z tymi panami będzie

 94. Manuwa chyba na początku nie ogarnął, że przerwali walkę jak Kyle do niego podszedł :D. Ale nieźle zebrał po głowie Kingsbury. Manuwa go po prostu zmiażdżył, szczerze już w czasie pierwszej rundy myślałem, że będzie TKO, a jednak Kingsbury przetrwał dwie rundy, nieźle ;).

 95. @stoner – okej, Manuwa w tej walce pokazał wiele swoich wad, nie ma co go bronić, ale to była walka do 1 bramki, tak się składa że przed walką widziałem wiele analiz na wielu stronach i wyglądało to jak motyw z tym Grekiem co z Pudzianem walczył, ktoś rzuci hasło że jest dobry, i 90% się na to nabrało, łącznie z ekspertami MMARocks, bo przypominam że wszyscy wtedy na tego Greka stawiali. A to że Manuwa siadał kondycyjnie, siadał i co z tego, jego rywal nie widział na jedno oko 😛 okej, nie ma co robić spamu, po prostu krótkie przesłanie żeby nie obstawiać tylko dlatego że jakiś ekspert tak sobie pomyślał i potem każdy to kopiuje jako pewniak 🙂

 96. Nie wiem czy może za bardzo stronniczo patrzyłem na walkę, ale drugą rundę wygrał Kyle, nie sądzicie?

 97. No wydaje mi się, że jednak większym upośledzeniem w walce jest słanianie się na nogach niż brak jednego oka. Zwłaszcza, gdy ten spompowany to stójkowicz a drugi parterowiec. Niestety nie mogliśmy sie przekonać bo takich zawodników sie nie dopuszcza do dalszej walki ; d

 98. Dako ,,Bamma wrestling'' zalapales ironie ? jak nie no to sorki- karny jeżyk

 99. musze dodac opcje tv do internetu z kablówki,tam jest orange sport przynajmniej ,bo na tych stremach nie da sie oglądac, co rusz tnie i jakosc z dupy

 100. NA ORANGE SPORT WŁASNIE SIE ZACZĘŁO,JAK KTOS MA STREAM PO POLSKU TO ZAPODAJCIE

 101. W ogole jak sie zapatrujecie na main event? Nie pamietam kiedy byl tak slaby…

 102. Jak na fuel nie jest zły chociaż wynik jak dla mnie jest oczywisty (tj. Stipe, tko). Struve chyba nigdy nie poprawi tych swoich stójkowych braków, a o sprowadzeniu walki może zapomnieć z zapasami Miocica.

 103. jak narazie to oglądałem 2 walki z fb ,zaskakująco dobre te walki z undercardu

 104. Jak nie jest zly? Poirer vs Zombie to byla mega walka. Walka Ellenbergera z Sanchezem tez bardzo dobra. Munoz vs Weidman? Mega KO. Szwed z brazolem tez dali rade. Zestawienie na tej gali jest biedne.

 105. da fak czy nie bylo wejsc na fuel tv czy ja cos przegapilem???????!!!!!!!!!

 106. dziwnie tak z jednym komentatorem mogli dorzuci do Jurasa np Okinskiego 😛

 107. To sobie pooglądałem tą walkę. Obejrzałem aż ostatnie 25 sekund walki.

 108. Ja pierdziele nie wiedziałem, że orange to ma taką politykę jak polsat jeżeli chodzi o reklamy.

 109. Mam nadzieję, że Sass jakoś powykręca Przystojniaka. Nie lubię jakoś faceta od TUFa.

 110. No logiczne, ale myślałem, ze Polsat jest w tym mistrzem… okazuje się jednak, ze ma poważna konkurencję.

 111. Maguire na razie nic nie pokazuje. Próba trójkąta, ale daleka od zapięcia. Słabiutka walka w jego wykonaniu, no ale Hathaway na niewiele mu pozwala.

 112. Chciałbym, żeby ktoś zmusił Hathaway'a do trochę większego wysiłu tak jak Pierce, mogłoby być nawet bardziej dramatycznie. ;]

 113. Janisz śpi, czy w OS panuje kryzys i musieli kogoś zwolnić? 🙂

 114. Ruff,

  Ale z drugiej strony może coś w tym podpisie jest, co można odnieść do walki. Cyganie kojarzeni są z nierobami i to samo można powiedzieć o Maguire, który unika walki jak się tylko da 🙂

 115. Pod koniec walki Maguire sobie przypomniał że chyba wypadałoby coś zrobić przeciwnikowi

 116. znajdzie się jakiś niewidomy wśród sędziów który da na cygana? ;p

 117. No i gala ladnie na plus u buka, Wiman byl dla mnie pewniakiem ale sposob w jaki to zakonczyl to majstersztyk

 118. Cos pieknego. Uwielbiam taka parterowa gre. Typer wchodzi jak pojebany!!!

 119. Dokładnie dostał za swoje. Poza tym ile można wygrywać w dodatku przez submission? Może dotarł do najwyższego levelu, przegrał  i teraz czas na naukę boksu i robienie atletycznej formy.  Bo ile mozna się tak slizgać na bjj i zasięgu .

 120. Dobry ten kibic Tottenhamu 😀 ciągle do przodu i wkońcu ustrzelił podbródkowym

 121. Juz to pisalem nie raz, ale kolesie z WEC to najlepsze co sie trafilo UFC od dawna 🙂

 122. Ciekawa walka ale bez fajerwerków. Niezła atmosfera na hali (widok dzieciaka upozorowanego na Hardyego bezcenny)

 123. co tu duzo mowic Hardy dalej ma zwolnienie na uwadze dlatego chce za wszelka cene to wygrac spokojnie
  Diaz Brothers, Alessio Sakara, Rashad Evans, Chris Leben, Yoshihiro Akiyama, Fabricio Werdum, Sergei Kharitonov, Dan Hardy, Matt Hamill

 124. UFC nauczyło Hardego, że walka efektowna i na dużym ryzyku nie popłaca. 😛

 125. Siema gałgany 😀 Poczebuje jakiegoś strema, bo przyznaje bez bicia że u Maryśki na kwadracie nie ma telewizora;p

 126. po walce potwierdzil, ze walczyl madrze i szukal szansy, zmienia sie. 😉

 127. mam tylko 2 pytania, jak mogłem na to drewno stawiać, i jak on utrzymuje się w UFC? 😛

 128. Moze lepiej zeby Stefan przegrał bo jak dalej zajdzie to go zabiją kiedyś. Jestem za mniejszym .

 129. Porycz gorażki 😀 słyszał to ktoś z ust Jurasa czy tylko ja tak zrozumiałem? 🙂

 130. Jak tak patrze na obronę Miocicza przed obaleniami, wyjście z walki w klinczu, odejście od leżącego rywala to widzę CroCopa 😉

 131. nice…

  EDIT: też to słyszałęm
  Nie uciekaj przed snajperem bo umrzesz zmęczony !

 132. wszyscy widzieli Struve przez poddanie, albo Miocica przez nokaut, a tu taka niespodzianka!

 133. Dobra gala. Pełna niespodzianek. Sub of the night Gunnar Nelson. KO Brad Pickett.

 134. No comment … Ale mi żal Mocica … Przecież ku**a miał on największego pecha w sporcie jakiego widziałem … 🙁 🙁 🙁

 135. ja pierdole, ten koles jest mega w porzadku, ale ten styl irytuje. height 7'0 – totalny kosmos. jego glowe ledwo co siegal Stipe. nie widze Struve z topowymi zawodnikami HW.

 136. Struve ma niezlego skila … rece dlugie na 5 metrow a wszytko dochodzi. Styl troche jak Diaz .. ciosy bite na luzie, niby nie silne ale robia spustoszenie.
  Miocic chyba sie troche przeliczyl z game-planem

 137. WZROST ZASIĘG nowa era MMA JJ, Gustafson , itd dzisiejszym przykładem jest ta walka

 138. Coś z tym jego wykorzystywaniem zasięgu zaczyna się dziać. Te uppercut'y zabójcze, podobnie załatwił Hermana.

 139. 1 nocy a ja już po gali… czas strugać trumne… w sumie dzisiaj zawiódł mnie jeden pan, a na nazwisko mu Sass. Reszta brawo 🙂

 140. "Big Nog wygrywa w Rio i Stefan – Minotauro"

  Dobrze mówi, polać mu Beer

 141. kaczka, undercard poza (moze) walka Ogle'a byl rowniez dobry, a nawet bardzo, warty ogladniecia.

 142. na miejscu struve potrenowałbym  stójkę z  Schiltem … Są z jednego kraju 😀