De Fries Mitrione

Organizacja KSW od lat próbuje współpracy z innymi markami ze świata MMA. W lipcu tego roku, podczas wizyty w USA, Martin Lewandowski w rozmowie z serwisem MMAFighting zdradził, że ma plan na wypożyczenie topowego zawodnika z organizacji Bellator.

Chcę doprowadzić do walki jednego z topowych zawodników Bellatora z naszym mistrzem. Na razie nie mogę ujawnić nazwiska, bo muszę potwierdzić sprawę ze Scottem Cokerem.

Kilka dni później wyszło, że chodziło o Paula Daleya (MMA 41-17-2), ale wtedy nałożyły się terminy i Bellator miał już plan na Daleya, aby ten zawalczył dla nich w październiku. KSW (prawdopodobnie) chciało jego walki z Roberto Soldicem (MMA 16-3) na KSW 50 w Londynie.

Prezydent Bellatora, Scott Coker nie przekreślił jednak współpracy z KSW, o czym wspomniał w wywiadzie dla portalu Fansided.

Myślę, że ostatecznie dojdzie do naszej współpracy. Rozmawiamy o tym z Martinem już od półtora roku lub dwóch lat. Ludzie muszą być cierpliwi, ponieważ każdy z nas musi zajmować się swoimi sprawami i musimy dopasować się czasowo. Szanuję Martina jako promotora i postrzegam go jako dobrego biznesmena. Z przyjemnością więc chciałbym z nim współpracować.

Dla tego samego portalu wczoraj wypowiedział się Matt Mitrione (MMA 13-6, 1NC), który również jest zawodnikiem Bellatora. Matt już 24 sierpnia na gali Bellator 224, zmierzy się w rewanżowym starciu z Sergeiem Kharitonovem (MMA 28-6, 2NC) – ich poprzedni bój zakończył się werdyktem no-contest z powodu nieintencjonalnego faulu tego pierwszego. Co ciekawe w rozmowie z Fansided Matt zainteresował się walką dla KSW gdy uświadomiono mu, że mistrzem tam jest Philip De Fries (MMA 17-6, 1NC) oraz że już raz z nim walczył:

To był on? Uwielbiam rywalizować, robię to każdym kosztem i to właśnie dlatego robię to co robię. Jeśli Phil będzie chętny na walkę, ja również będę.

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą w 2013 roku na gali ‚UFC on Fuel TV: Mousasi vs. Latifi’ i Mitrione znokautował wtedy De Friesa w 19 sekund. Próba zemsty na Mitrione za to doświadczenie, byłaby świetną historią do promowania przez KSW, jeśli organizacja ta byłaby chętna do zakontraktowania Matta w myśl porozumienia z Bellatorem o wymianie zawodników.

De Fries na KSW 50 miał zmierzyć się z Damianem Grabowskim, ale Polakowi odnowiła się stara kontuzja dłoni i  KSW jeszcze nie ogłosiło nowego przeciwnika dla mistrza.

19 KOMENTARZE

 1. Hahahahahaha, Mitrione znokautował De Friesa w 19 sekund, ale Matt pewnie słyszał, że w krs1 lubią rekordy, więc chciałby ten wynik poprawić 😀

 2. O jakiej wymianie wy tutaj piszecie?? Przecież do gali KRS1 50 zostało 22 dni a tam ciągle 7 TBA. Zajmijcie się  obecną galą a nie piszecie jakieś fantastyczne historie. Ten wywiad pokazał tylko tyle jak w świecie MMA interesują się taką organizacją jak KRS1 (chociaż to było już wiadome wcześniej przecież sam zawodnik powiedział że walczy w KRS1). Proszę o informacje odnośnie gali 50. Płaciłem do tej pory wszystkie PPV i mogę wymagać żeby moje pieniądze były zainwestowane w lepszych zawodników a nie w niejakiego TBA.

 3. O jakiej wymianie wy tutaj piszecie?? Przecież do gali KRS1 50 zostało 22 dni a tam ciągle 7 TBA. Zajmijcie się  obecną galą a nie piszecie jakieś fantastyczne historie. Ten wywiad pokazał tylko tyle jak w świecie MMA interesują się taką organizacją jak KRS1 (chociaż to było już wiadome wcześniej przecież sam zawodnik powiedział że walczy w KRS1). Proszę o informacje odnośnie gali 50. Płaciłem do tej pory wszystkie PPV i mogę wymagać żeby moje pieniądze były zainwestowane w lepszych zawodników a nie w niejakiego TBA.

  Nie piszę o gali KSW 50. Przecież w poście jest napisane, że Matt 24 sierpnia ma walkę, a Philowi szukany jest rywal. Prośba o czytanie nie tylko nagłówka. Nie mamy żadnych nowych informacji o 50. gali.

 4. Mogliby taka wymianę zrobić, żeby Mitrione wylądował w krs.

  Wtedy Bedi mógłby zawalczyć z Baderem o pas w Bellatorze. Po wygranej od razu sierdolka do UFC i wyczekiwane starcie ze Stipe :antonio:

  Droga była kręta, ale zmierzamy w dobrą stronę. WOJNA KAROL!!!!!!!!!!!

 5. Mogliby taka wymianę zrobić, żeby Mitrione wylądował w krs.

  Wtedy Bedi mógłby zawalczyć z Baderem o pas w Bellatorze. Po wygranej od razu sierdolka do UFC i wyczekiwane starcie ze Stipe :antonio:

  Droga była kręta, ale zmierzamy w dobrą stronę. WOJNA KAROL!!!!!!!!!!!

  Tak czy inaczej podbicie ufc to kwestia czasu. Dana zbiera hajs bo narazie go jeszcze nie stać na Karola.

 6. Nie piszę o gali KSW 50. Przecież w poście jest napisane, że Matt 24 sierpnia ma walkę, a Philowi szukany jest rywal. Prośba o czytanie nie tylko nagłówka. Nie mamy żadnych nowych informacji o 50. gali.

  Chwileczkę kolego. Proszę o przeczytanie mojego postu ze zrozumieniem. Ja szanuję pracę ludzi z MMAROCKS i jak udzielam się na forum to po PRZECZYTANYM TEMATEM W CAŁOŚCI. Nie napisałem nigdzie że chodzi o wymianę przed galą 50. Napisałem że piszesz post o wymianie która jest nierealna w obecnej chwili ("fantastyczna historia) czyli: Po pierwsze nie ma żadnego porozumienia miedzy organizacjami. Po drugie obaj zawodnicy mają walki mogą je przecież przegrać. Po trzecie taki news jest nie istotny w momencie kiedy do gali KRS1 zostało 22 dnia a jest ciągle 7 TBA. W tym momencie to jest najważniejsze kto tam będzie walczył. Ja jako kibic mogę tego nie wiedzieć ale wy jako NAJWIĘKSZY PORTAL MMA W POLSCE też nie wiecie?? Dlaczego nie postaracie się o wywiad z kimś ML lub MK lub kimkolwiek z KRS1. Jeżeli nie chcą wam dać wywiadu porozmawiajcie z Philem lub napiszcie NEWS że mimo starań nie otrzymaliście możliwości rozmowy lub podajcie swoje typy jakieś z zakulis kto może walczyć. Naprawdę nie mogę tego pojąć podajecie NEW o tym że Cro Cop i Ishii kręcą się strzelają sobie gole a nie podajecie nic o największej organizacji w EUROPIE i jej jubileuszowej 50 gali. CLOUD WHY ??????????

 7. Nie piszę o gali KSW 50. Przecież w poście jest napisane, że Matt 24 sierpnia ma walkę, a Philowi szukany jest rywal. Prośba o czytanie nie tylko nagłówka. Nie mamy żadnych nowych informacji o 50. gali.

  I jeszcze jedno jest nowy NEWS o KRS1. Z ich oficialnej strony cytat:

  "Dla Damiana Janikowskiego kolejna walka w Londynie może mieć nieco słodko-gorzki posmak. W stolicy Anglii Polak wywalczył bowiem swój najważniejszy medal w judo. W roku 2012 roku, podczas igrzysk olimpijskich, zdobył na macie brązowe trofeum."

  Także Cloud nie wiem czy wiesz ale Damian Janikowski był JUDOKĄ !!!

 8. Po pierwsze nie ma żadnego porozumienia miedzy organizacjami.

  Ale skąd o tym wiesz? Zarówno Martin, jak i Scott powiedzieli coś zupełnie odwrotnego, że współpracują. To, że nie nastąpiła żadna wymiana, nie znaczy, że porozumienia nie ma 🙂

  Po drugie obaj zawodnicy mają walki mogą je przecież przegrać

  Tak, a jak wygrają, mogą zawalczyć 🙂 Historia jest, sprzeda się.

  Po trzecie taki news jest nie istotny w momencie kiedy do gali KRS1 zostało 22 dnia a jest ciągle 7 TBA

  Dlaczego nie jest istotny? Jeśli nie mam żadnych nowych newsów o KSW 50 to mam nagle unikać jakichkolwiek newsów około-ksw-owych?

  W tym momencie to jest najważniejsze kto tam będzie walczył. Ja jako kibic mogę tego nie wiedzieć ale wy jako NAJWIĘKSZY PORTAL MMA W POLSCE też nie wiecie? Dlaczego nie postaracie się o wywiad z kimś ML lub MK lub kimkolwiek z KRS1

  No nie wiemy. Jeśli sugerujesz, że wiemy, ale nie mówimy to czemu inne portale też nie piszą? Czemu Wojtek Mrozowski nie pisze, skoro się zadeklarował, że będzie puszczał zestawienia przed KSW? Po prostu nikt nie wie i powiem Ci coś ważnego: Nie przypominam sobie, aby w historii polskich wywiadów z polskimi zawodnikami KSW, jakikolwiek z fighterów się kiedykolwiek przyznał do pojedynku zanim ogłosiło to KSW. Jeśli pamiętasz jakiś wywiad gdzie zawodnik na pytanie "z kim teraz się zmierzysz?" po raz pierwszy odpowiedział nazwiskiem rywala, to wrzuć tu. Ja nie pamiętam. KSW ma interes w tym by jako pierwsze podawać zestawienia i trzymać je w ścisłej tajemnicy. Jeśli podadzą pierwsi zestawienie, ruch przechodzi do nich na fanpejdż, na YouTube, na stronę. Czasami są przecieki, jak np. ostatnio napisaliśmy o rywalu Roberto Soldicia bo on sam umieścił grafikę promującą na swoim Facebooku. Chlapnął – napisaliśmy o tym. Ale jeśli myślisz, że właściciele KSW powiedzą nam o swojej rozpisce w wywiadzie to chyba nie oglądasz naszych wywiadów. Takich pytań było setki. Włodarze, zawodnicy – każdy trzeba parę za zębami. A co zmieni news "napiszcie NEWS że mimo starań nie otrzymaliście możliwości rozmowy"? Przecież ci ludzie nie mają żadnego obowiązku ujawniać rywali jeśli tego nie chcą. W UFC na konferencjach prasowych jeśli jakieś ogólnoamerykańskie, poważne media zapytają o zestawienie Danę White'a, to on też potrafi odpowiedzieć, że nie powie. Także czy to coś nadzwyczajnego? UFC ma swoje kontrakty poufności, KSW też takie ma. Tak, jest kilku dziennikarzy w branży, którzy często na Twitterze strzelają zestawieniami, ale trzeba pamiętać, że to jest USA, gdzie w MMA są naprawdę duże pieniądze. Gdzie istnieje kilka portali, które utrzymują całe redakcje na etacie i gdzie są pieniądze na przekupienie zawodników czy pracowników UFC by byli tajnymi informatorami. Tam jest biznes, którego najpewniej nigdy nie będzie w Polsce, więc trudno oczekiwać, że w Polsce pojawi się ktoś taki, bez pieniędzy, które generuje amerykańskie MMA. Kilkanaście razy to my jako pierwsi podawaliśmy rewelacje na temat walczących w dużych walkach (Np. Materla na KSW 44). Serio chciałbym, ale z racji bezrybia podaję info o Mitrione 🙂 i taką mamy rzeczywistość.

 9. Zarówno Martin, jak i Scott powiedzieli coś zupełnie odwrotnego, że współpracują.

  Oczywiście, że tak. Scott przecież dał na wymianę swojego byłego zawodnika, Przemka Mysialę. Nie wiadomo jeszcze tylko kto pójdzie z jKSW i kiedy przede wszystkim.

 10. Płaciłem do tej pory wszystkie PPV i mogę wymagać żeby moje pieniądze były zainwestowane w lepszych zawodników

  :rofl:

  P.s.

  @Cloud jak będziesz trzymał parę za zębami to :razz:udziaonicbyniedao: bo i tak się między nimi przedostanie i będzie tylko gwizdać, lepiej trzymać język :awesome:

 11. Płaciłem do tej pory wszystkie PPV i mogę wymagać żeby moje pieniądze były zainwestowane w lepszych zawodników a nie w niejakiego TBA.

  :siara:Kurwa chłopie, a fajki palisz? Jak raka dostaniesz to będziesz miał pretensje do Phila Morrisa, że cię otruł? Gdyby wszystkie nazwiska ogłosili to jeszcze ktoś mógłby się jednk rozmyślić z wydania pieniążków na bilet, czy ppv, a tak to jest niespodzianka. Walczy Roberto, Narkun i Parke z Ziółkowskim !!!!1111one, czego ty chcesz wiecej. ::really:::siara:

 12. Płaciłem do tej pory wszystkie PPV i mogę wymagać żeby moje pieniądze były zainwestowane w lepszych zawodników a nie w niejakiego TBA.

  W takim razie proponuję zmienić kierunek inwestycji swoich pieniędzy, ponieważ nie dostaniesz tu lepszych zawodników.

 13. W takim razie proponuję zmienić kierunek inwestycji swoich pieniędzy, ponieważ nie dostaniesz tu lepszych zawodników.

   

  Bo lepszych nie ma.

 14. Ale skąd o tym wiesz? Zarówno Martin, jak i Scott powiedzieli coś zupełnie odwrotnego, że współpracują. To, że nie nastąpiła żadna wymiana, nie znaczy, że porozumienia nie ma 🙂

  Skąd wiem że nie ma współpracy?? Chociażby z tego wywiadu z tego NEWSA:

  "Myślę, że ostatecznie dojdzie do naszej współpracy."

  Czyli jeszcze jej nie ma. Ale rozumiem że twoja odpowiedź to jest żart bo dałeś uśmiech na końcu.

  Co do newsów o walkach KRS1 50 to zgodziłbym się z tobą w 100% ALE tutaj mamy SYTUACJĘ WYJĄTKOWĄ. Organizacja która robi 4 – 5 gal w roku organizuje jubuleuszową galę 50 w LONDYNIE i zostało tylko 21 DNI a mamy 7 TBA w tym nie ma walki WIECZORU !!! To nie jest NORMALNA SYTUACJA. Podajesz przykłady UFC (troche nie trafione bo to jakby porównywać zawody Formuły 1 z wyścigami Małych fiatów) ale wchodzę na stronę UFC i widzę rozpiski gal do 19 października. To jest poprostu SYTUACJA NIENORMALNA co robi KRS1 z tą galą. Ale rozumiem cię "taką mamy rzeczywistość" NIESTETY. Ta sytuacja pokazuje że MONOPOL we wszystkim jest NIEDOBRY nawet w sporcie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.