Tito Ortiz podczas TUFa 3 był trenerem obu tych zawodników więc zna ich bardzo dobrze. Wg Ortiza jasnym zwycięzcą w tej walce był Hamill.

Oto co powiedział w tej sprawie Tito :

„Po obejrzeniu walki pomiędzy Mattem i Mikem było dla mnie jasne że Matt zdecydowanie wygrał tą walkę. Czuje że muszę zabrać głos w tej sprawie ponieważ Matt jest moim podopiecznym (Hammil po TUFie zaczął regularnie trenować z Ortizem) On ciężko trenuje i zawsze daje z siebie 100 %. UFC musi przerwać milczenie i wydać jakieś oświadczenie w tej sprawie. Oczywiste jest że UFC daje w nagrodę walki tym których chce widzieć jako zwycięzców a nie najlepszym fighterom. Więc oto jest…. Wyzywam UFC aby dokonało prawidłowego wyboru dla Matta Hamilla i dało mu rewanż z Bispingiem”

5 KOMENTARZE

  1. hmm w oryginale było „I challenge” więc zrozumiałem to jako wyzwanie ….

  2. Co pacjent, czego on oczekuje, że rzecznik UFC wyjdzie i powie sorry Tito masz racje wynik był przez nas ustawiony. Z tego powodu zwracamy kasę za bilety, wyniki walk są unieważnione, a UFC kończy swoją działalność ;P To chyba jasne że nic z ty mnie zrobią na pewno nie przyznają się do błędu, najwyżej będzie jakaś notka, że wynik jest suwerenną decyzją sędziów i że organizacja nie ma na niego wpływu. Max co mogą zrobić to nie zatrudniać tych sędziów w następnych galach.

  3. ale rewanż był by stosowny.
    tito-chuck 2x
    tito-frank 3x

    hamill-bisping oby doszlo do rewanzu;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.