fen04

W piątek, 14 października, odbyło się oficjalne ważenie przed galą Fight Exclusive Night 14. Wydarzenie będzie miało miejsce w katowickim Spodku już 15 października. Poniżej prezentujemy nagrania wideo z ważenia przed wszystkimi walkami MMA, w kolejności przedstawionej podczas ceremonii ważenia.

Galę FEN 14 rozpocznie starcie Piotra Olszynki (5-4-1, #5 w Rankingu PL) reprezentującego Silesian Cage Club z Kamilem Selwą (9-5, #7 w Rankingu PL) występującego pod barwami rzeszowskiego Spartakusa. Starcie odbędzie się w kategorii koguciej.

Kolejnym starciem w karcie wstępnej jest pojedynek Łukasza Stanka (2-2) z Adrianem Błeszyńskim (3-0). Starcie odbędzie się w kategorii do 77 kilogramów.

Bardzo ciekawe starcie w dywizji półśredniej pomiędzy Albertem Odzimkowskim (8-3, #15 w Rankingu PL) a Mateuszem Strzelczykiem (8-5-1). Bez wątpienia zwycięzca tego starcia powróci do walki o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego organizacji FEN w kategorii do 77 kilogramów.

Akop Szostak (2-1) powraca do klatkoringu Fight Exclusive Night po marcowej porażce z rąk Tyberiusza Kowalczyka. Szostak skrzyżuje rękawice z reprezentantem Czech Martinem Chudejem (3-5).

To starcie nie może zakończyć się decyzją sędziów. Tomasz Czerwiński (8-13) na tydzień przed galą zdecydował się na występ w Katowicach zastępując Kamila Bazelaka w walce z Tyberiuszem Kowalczykiem (2-0), który będzie chciał odprawić doświadczonego Czerwińskiego w drodze po trzecie zawodowe zwycięstwo.

Andrzej Grzebyk (8-3) powraca po ubiegłorocznej przegranej z Alessio Di Chirico w walce z Alexeyem Repalovem (6-10). Starcie to poprzedzi główne pojedynki gali FEN 14.

Kolejne ciekawe zestawienie, tym razem w kategorii średniej. Paweł Hadaś (6-1, #12 w Rankingu PL) skrzyżuje rękawice z Pawłem Brandysem (5-3-2, #15 w Rankingu PL) w jednej z głównych walk październikowej gali Fight Exclusive Night 14.

Roman Szymański (8-2, #5 w Rankingu PL) już 15 października stanie do pierwszej odbrony tytułu mistrzowskiego organizacji FEN w kategorii lekkiej. Polak podejmie niebezpiecznego Joiltona „Peregrino” Santosa (11-4, 1 NC).

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.