Mateusz Rębecki bez najmniejszych problemów zwyciężył swój trzeci pojedynek w organizacji UFC. Na gali UFC 295 Polak poddał balachą w pierwszej rundzie Roosevelta Robertsa.

Po wygranej walce Mateusz Rębecki (MMA 19-1-0) udzielił wywiadu Joe Roganowi w klatce. Polak podkreślił, że walka w Madison Square Garden była dla niego spełnieniem marzeń. „Rebeasti” zaapelował także do szefa UFC o zorganizowanie wydarzenia w Polsce.

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wygrałem w najbardziej znanej hali na całym świecie. To było moje największe marzenie, dziękuję wszystkim za przyjście na to wydarzenie. Dana, zrób taką galę w Polsce!”

Niepokonany od szesnastu pojedynków Polak został zapytany także o to, z kim w kolejnej walce chciałby skrzyżować rękawice. Rębecki bez zastanowienia stwierdził, że jest gotowy na walkę z zawodnikiem sklasyfikowanym w TOP 15 kategorii lekkiej.

„Chcę teraz zawalczyć z kimś z pierwszej piętnastki rankingu!”

Dla Mateusza Rębeckiego była to trzecia walka pod szyldem organizacji UFC. W poprzednich pojedynkach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Nicka Fiorego oraz znokautował Loika Radzhabova.

Polak kontynuuje serię szesnastu zwycięstw z rzędu, która rozpoczęła się w lipcu 2015 roku. Od tamtej pory pokonywał między innymi Mariana Ziółkowskiego, Kaika Brito czy Magomeda Magomedova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,900 komentarzy 2,906 polubień

Mateusz Rębecki bez najmniejszych problemów zwyciężył swój trzeci pojedynek w organizacji UFC. Na gali UFC 295 Polak poddał balachą w pierwszej rundzie Roosevelta Robertsa. Po wygranej walce Mateusz Rębecki (MMA 19-1-0) udzielił wywiadu Joe Roganowi w klatce. Polak podkreślił, że walka w Madison Square Garden była dla niego spełnieniem marzeń. „Rebeasti” zaapelował także do szefa […]

Odpowiedz polub

click to expand...