Mistrz organizacji Fight Exclusive Night w wadze lekkiej, Mateusz Rębecki, podczas gali TFL 16 w Radomiu opowiedział o walce swojego klubowego kolegi, planach na przyszłość, sytuacji z freakfightami w FEN i powrocie Normana Parke’a do KSW.

7 KOMENTARZE

 1. Chińczyk to solidna marka więc na pewno będzie o nim bardzo głośno, gwarantuje 🙂

  Wierzę, wystarczy zapytac go o sterydy :beczka:

 2. to jest jedyny Polak, ktorego chetnie bym w UFC zobaczyl

  gosc mi zaimponowal w walce z mocnym Imamovem

  Z Marianem też rozprawił się koncertowo. FEN mógłby zafundować mu teraz jakiegoś weterana. Troche szkoda, że Płetwa chyba już ostatecznie wypadł z obiegu. Pasowałby idealnie.

 3. Z Marianem też rozprawił się koncertowo. FEN mógłby zafundować mu teraz jakiegoś weterana. Troche szkoda, że Płetwa chyba już ostatecznie wypadł z obiegu. Pasowałby idealnie.

  On już powinien robić wypad do UFC, bo teraz nadchodzi jego prime, a nie sprawdzać się z weteranami do momentu, aż porozbijany nie opadnie z zapału. Chyba że ze dwie walki. Tylko co jeśli go ktoś w takiej walce znokautuje?

 4. On już powinien robić wypad do UFC, bo teraz nadchodzi jego prime, a nie sprawdzać się z weteranami do momentu, aż porozbijany nie opadnie z zapału. Chyba że ze dwie walki. Tylko co jeśli go ktoś w takiej walce znokautuje?

  Jeśli szuka bezpiecznych rozwiazan zawsze może uderzyc do KSW. Wojslaw to jednak znacznie ostrożniejszy matchmaker niż Jozwiak 😉

 5. Jeśli szuka bezpiecznych rozwiazan zawsze może uderzyc do KSW. Wojslaw to jednak znacznie ostrożniejszy matchmaker niż Jozwiak 😉

  Paweł "Pawulon" Jóźwiak nie jednej kurze ukręcił złote jaja. Oby tym razem było inaczej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.