Jak poinformowano na profilach Artnox Fight Sport w mediach społecznościowych, już 6 października w czeskim Pilznie, swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy Mateusz Ostrowski (MMA 8-6-1). Na gali XFN 12 zmierzy się on z doświadczonym Karlosem Vemolą (MMA 21-5). Ich pojedynek będzie walką wieczoru tego wydarzenia.

Ostrowski z 5 ostatnich walk wygrał aż 3. Ostatnia z nich miała miejsce w kwietniu tego roku, na gali Celtic Gladiator 20. Już w pierwszej rundzie „Zenek” znokautował wtedy Adama Kowalskiego. Z 8 swoich zawodowych zwycięstw aż 5 zanotował przed czasem.

Vemola w UFC zadebiutował w 2010 roku jako pierwszy w historii zawodnik z Czech. W największej organizacji MMA na świecie stoczył 6 pojedynków, wygrywając jedynie 2. Zawodnikiem XFN jest od grudnia ubiegłego roku. Dla organizacji stoczył już 3 walki i z każdej z nich wychodził jako zwycięzca. Ostatnią porażkę zanotował w 2015 roku, przegrywając przed poddanie na WFS 4. Obecnie ma serię 5 zwycięstw z rzędu. W swoim życiu 33-latek ma także epizod w sportach sylwetkowych.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.