Jak poinformowano na profilach Artnox Fight Sport w mediach społecznościowych, już 6 października w czeskim Pilznie, swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy Mateusz Ostrowski (MMA 8-6-1). Na gali XFN 12 zmierzy się on z doświadczonym Karlosem Vemolą (MMA 21-5). Ich pojedynek będzie walką wieczoru tego wydarzenia.

6 pażdziernika Pilzno XFN walka wieczoru Mateusz "Zenek" Ostrowski vs Karlos "Terminator"' Vemola będą…

Publiée par Artnox Fight Sport sur Samedi 29 septembre 2018

Ostrowski z 5 ostatnich walk wygrał aż 3. Ostatnia z nich miała miejsce w kwietniu tego roku, na gali Celtic Gladiator 20. Już w pierwszej rundzie „Zenek” znokautował wtedy Adama Kowalskiego. Z 8 swoich zawodowych zwycięstw aż 5 zanotował przed czasem.

Vemola w UFC zadebiutował w 2010 roku jako pierwszy w historii zawodnik z Czech. W największej organizacji MMA na świecie stoczył 6 pojedynków, wygrywając jedynie 2. Zawodnikiem XFN jest od grudnia ubiegłego roku. Dla organizacji stoczył już 3 walki i z każdej z nich wychodził jako zwycięzca. Ostatnią porażkę zanotował w 2015 roku, przegrywając przed poddanie na WFS 4. Obecnie ma serię 5 zwycięstw z rzędu. W swoim życiu 33-latek ma także epizod w sportach sylwetkowych.

17 KOMENTARZE

 1. Wchodzi na zastępstwo?

  Vemola miał walczyć na gali XFN 13, ale wypadł Knizena i coś tam się posypało z datami tej gali(przenieśli z 21 X na 10 XI) i teraz będzie walczył.

  Czesi dobrze reklamują galę "Západ má UFC, západ Čech bude mít XFN 12!":rofl:

 2. fajnie. ale i tak #nikogo.

  Po to ten nagłówek. Artur Rawicz w ostatnim wywiadzie dobrze podsumował dziennikarstwo w Polsce.

 3. Po to ten nagłówek. Artur Rawicz w ostatnim wywiadzie dobrze podsumował dziennikarstwo w Polsce.

  przeglądając codziennie internet dochodzę do podobnego wniosku.

 4. Karlos non stop nawija o powroce do UFC, ze ten to mu tylko mogliby zagwarantowac silni, wymagajacy zagraniczni przeciwnicy.

  Jedynie co jest wymagajace, trudne i ciezkie w kontekscie Polaka, to powiedziec o nim pare slow….

 5. Pamiętam zacięte boję Ostrowskiego z Sztanga i Drapinyanem, Kowalskiego odesłał w świetnym stylu. Zycze mu żeby sprawił Czechom psikusa i odprawił też Vemole.

 6. Jak zawsze ogórek sciągnięty na czeską gale…  szkoda, że zawsze Czesi sciągają Polaków z rekordami (0-4), (8-7) itd. ale kto z polskich topów chciał by się bić na czeskiej czy słowackiej gali? Siwy sciągnięty na Oktagon i szybko wypuktował misia Słowaków –  Pirata.

 7. Vemole to ja bym w kejesWuu zobaczył, Wojek! Co się opierdalasz?

  Nie zwróci się , nie zarobi , nie sprzeda ppv i za mało znany . Wybierz coś sobie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.