mmaa4

Zgodnie z naszą informacją sprzed kilku dni, ciekawe starcie pomiędzy Mateuszem Kalinarczykiem i Damianem Milewskim wzmocniło kartę walk październikowej gali MMA Attack 4. Poniżej informacja prasowa:

Do starcia dwóch utalentowanych zawodników kategorii półśredniej dojdzie 26 października na MMA Attack 4. W Ergo Arenie zmierzą się Mateusz Kalinarczyk i Damian Milewski.

Damian Milewski to jedno z tegorocznych objawień w polskim MMA. Podopieczny Tomasza Drwala najpierw efektownie pokonał Arkadiusza Żabę na MMA Attack 3, a potem stoczył bardzo wyrównany bój z doświadczonym Vitorem Nobregą. Zawodnik Szkoły Walki Drwala to zawodnik, który preferuje walkę w stójce, nie cofa się przed rywalem i idzie na wymiany ciosów. Pokazał także, że nie obca jest mu walka w parterze, by przypomnieć, że z Żabą wygrał tą samą dźwignią, którą później tego wieczoru zaprezentował także jego trener.

Tym razem rywalem Milewskiego będzie 22-letni Mateusz Kalinarczyk z Ankosu Zapasy Poznań. Pochodzący z Koszalina zawodnik cechuje się nieprzeciętną dynamiką, która pozwala mu w efektowny sposób sprowadzać swoich rywali do parteru. Kiedy już znajdzie się na ziemi, to nie przestaje nękać swoich rywali ciosami z góry oraz próbami poddań. Na swoje nazwisko na krajowym podwórku Mateusz zapracował pokonując Mateusza Strzelczyka na gali Fighters Arena 8, na której Milewski zmierzył się z Nobregą.

To nie jedyne co łączy tych zawodników. Obaj zaliczyli nieudany start kariery w 2010 roku i później zniknęli na trochę z radarów. Wrócili znacznie lepsi, po wyeliminowaniu swoich wad. Obaj zamierzają kontynuować passę zwycięstw, ale 26 października wygrać może tylko jeden. Kto okaże się lepszy? O tym przekonają się fani w Ergo Arenie. Bilety można nabyć za pośrednictwem serwisu Eventim.pl

46 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 4. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 5. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 6. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 7. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 8. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 9. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 10. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Milewski schodzi kategorię niżej? wydawało mi sie, że walczył w 84?

 13. Walczył w średniej bo wziął walkę chwile po mma atack gdzie walczył w 77

 14. „Kiedy już znajdzie się na ziemi, to nie przestaje nękać swoich rywali ciosami z góry…” co pokazal w walce ze Strzelczykiem 🙂

 15. To Ci niespodzianka. Kalinarczyk zrobił na mnie wrażenie gdy oglądałem skróty z NIGHT OF CHAMPIONS. Perspektywiczny wojak i za niego trzymam kciuki.

 16. 2 dobrych zawodników z Kalinarczykiem miałem okazje się spotkać :). Jak dla mnie trudne do wytypowania, ale jestem za Milewskim

 17. Milewski to jednak półka wyżej niż chimeryczny Strzelczyk z którym Kalinarczyk miał sporo problemów.. Milewski powinien to rozegrac na swoją korzyśc.

 18. Dużo zależy od tego czego Mateusz się nauczył od ostatniej walki. Milewski jest w tym momencie łatwiejszy do rozczytania. Przy mądrej taktyce Kalinarczyk może to wygrać, zastanawia mnie jego cardio, na walce w Poznaniu był mocno spompowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.