Mateusz Gamrot wierzy, że w rewanżu Islama Makhacheva i Charles Oliveira to ten pierwszy będzie górą i powtórzy wynik z pierwszego starcia z Brazylijczykiem.

Gamer w ten weekend na UFC Vegas 79 w Las Vegas w UFC Apex pokonał niebezpiecznego stójkowicza, Rafaela Fizieva. Gamrot pokonał Atamana w drugiej rundzie pojedynku, kiedy to przeciwnik doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki. Po walce, były podwójny mistrz KSW wyzwał na pojedynek Charlesa Oliveirę, a na konferencji prasowej po gali wypowiedział się na temat tego wyzwania oraz pojedynku Do Bronxa z mistrzem, do którego dojdzie w październiku tego roku na UFC 294 w Abu Zabi.

W następnej walce chcę zmierzyć się z Charlesem Oliveirą, bo on jest najbardziej niebezpiecznym dla mnie rywalem w parterze. Moi poprzedni rywale to stójkowicze, unikali parteru, ale ja w następnej walce chciałbym postawić sobie większe wyzwanie w parterze. Chcę pokazać swoje umiejętności grapplingowe, jiu-jitsu. Myślę, że on będzie pierwszym rywalem w mojej karierze, który będzie chciał zmierzyć się ze mną w parterze.

Wiem, że ma niedługo walkę z mistrzem, ale moim zdaniem rezultat tego pojedynku będzie taki sam jak w pierwszym starciu. Islam obroni tytuł mistrzowski, a ja mogę poczekać na Charlesa Oliveirę, nieważne, marzec, kwiecień, maj przyszłego roku – będę gotowy na niego i chcę z nim walczyć.

Dla 32-letniego Gamrota (23-2, 1 NC MMA) była to druga wygrana w oktagonie w walce wieczoru gali największej organizacji MMA na świecie. Do walki z Fizievem wchodził jako numer 7. rankingu kategorii lekkiej UFC, a teraz czeka go prawdopodobnie awans w tym zestawieniu. Na swoim koncie, Polak ma wygrane z m.in. Diego Ferreirą, Jalinem Turnerem czy Armanem Tsarukyanem. 13 z 23 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Jak widać, Gamer chce teraz poczekać na walkę z Charlesem Oliveirą pracując nad swoimi umiejętnościami. Do walki Brazylijczyka z Islamem Makhachevem dojdzie na UFC 294, 22 października tego roku w Abu Zabi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Mateusz Gamrot wierzy, że w rewanżu Islama Makhacheva i Charles Oliveira to ten pierwszy będzie górą i powtórzy wynik z pierwszego starcia z Brazylijczykiem. Gamer w ten weekend na UFC Vegas 79 w Las Vegas w UFC Apex pokonał niebezpiecznego stójkowicza, Rafaela Fizieva. Gamrot pokonał Atamana w drugiej rundzie pojedynku, kiedy to przeciwnik doznał kontuzji i nie […]

Odpowiedz polub

click to expand...