Mistrz KSW w wadze lekkiej, Mateusz Gamrot, wyleciał do Stanów, bo do swojej kolejnej obrony tytułu trenować w jednym z czołowych klubów MMA, American Top Team. Informację, na swoim Twitterze, podał Dominik Durniat.

Gamrot w ATT spędzi 8 tygodni. KSW 42 w Łodzi odbędzie się 3 marca. Rywal „Gamera” nie jest jeszcze znany. Ale to nie koniec informacji, o „naszych w ATT”. Jak na swoim Twitterze podał Paweł Kowalik. Do Mateusza dołączy również Daniel Skibiński oraz Salim Touahri. 

Jak udało nam się dowiedzieć, „Skiba” spędzi tam jedynie 2 tygodnie, a następnie wróci do swojego klubu, Ankos MMA. Salim natomiast zostanie w ATT do końca lutego. Z informacji podanych przez managera wynika również, że do ATT wyleciał Marcin Held. Polak na swoich social mediach dodawał zdjęcia z lotu do Stanów. Pod jednym ze nich oświadczył, że wizyta w USA to pierwszy z licznych obozów, które zaplanował na 2018 rok.

3 KOMENTARZE

  1. ..dobrze, że wyjechał, widać nie chce popełnić błędu Borysa. Może też będąc tam pomyśli o odejściu z KSW aby się sprawdzić.

  2. Czyli Szuli easy win. Każde dziecko wie, że Czeczenia Arrachion > ATT

  3. Ciekawe ile kosztuje i czy można kupić taka torbę jak Held ma podróżna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.