Gamrot
fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks

Pierwszy po niedawnej obronie tytułu Mistrza Europy amatorskiego MMA nasz wywiad z Mateuszem Gamrotem (MMA 3-0, #8 w rankingu PL). Zawodnik poznańskiego Ankosu opowiada między innymi o wyjeździe na Węgry, na mistrzostwa, przygotowaniach do debiutu w KSW oraz tym, dlaczego nie chciałby spotkać się w ringu z Irokezem.

[youtube id=”aC96Ws9rYsw” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

17 KOMENTARZE

 1. Sorry… o mój błąd… Piłeś – nie pisz 🙂
  Teraz już powinno być dobrze.

 2. Nie będzie miał takiej okazji, Iro prawdopodobnie po następnej walce przechodzi do 77.

 3. Sorry… o mój błąd… Piłeś — nie pisz

  redaktorzy widzę za kołnierz nie wylewająLaughing

 4. Jeszcze dużo, dużo pracy boksersko by było spoko. Same wyprowadzone ciosy bite nie z kostek, a z nadgarstka nie świadczą najlepiej. Nawet trener, Pan Andrzej tak kiedyś nawet pokazywał technikę na materiale dla MMA rocks i grapplera, nietypowe obalenia za jedną nogę, gdzie bił z sam z nadgarstka. A jak już trener bije źle to jest źle. Krzysztof Chudecki, który trenował Borysa boksersko powinien też go ogarnąć minimum tak jak Borysa. Widziałem też Sebastiana Rzadkiewicza na fotach sprzed roku- dwóch, więc też tam prowadził boks (trener klubu boks poznań, bardzo dobry trener). Seba tam powinien być 3x w tygodniu i pracować nad ich timingiem, i technika w parach NON STOP, i sparingi zadaniowe. Aż technika wejdzie do głowy i zaczną myśleć przy biciu każdego ciosu, a nie po prostu styl na zapaśnika czyli rzuce cios, może wejdzie. Not hatin, just sayin.

 5. Nie było czasem mówione, że Moks mógłby walczyć w lekkiej ? Bo chłopaki może taką wymianę zrobią: Iro do półśredniej, Kulti do lekkiej. 😀

 6. Wydaje mi się, że Kulti nie ma z czego ciąć do 70, chyba, że z mięśnia.

 7. Wie ktoś może, co za ogranicz mam gość w 1:39-1:44? z góry dziękuję za pomoc

 8. Tylko, żeby się potem nie dziwili chęci zestawienia Iro z Kultim 😉 Jeśli obaj by wygrywali…Kultiemu dobrze by zrobiło zejście niżej, no ale tak jak wielokrotnie było pisane, musiałby ciąć mięśnie. No, ale albo walka i sukcesy albo mięśnie 😉 Iro bez mięśni więcej osiągnął jako fighter i to wagę wyżej.

 9. Nie wiem jak to teraz wygląda w przypadku Irokeza, ale idąc do 77 musiał by sporo uwagi przyłożyć do przygotowania fizycznego, chcąc nie chcąc Aslambek jest w cholerę atletyczny (kiedyś tłukł się w 84 bodajże) i nawet Borys ze swoją bazą zapaśniczą miał trudności żeby go obalić – pomijając kontuzję – Mimo przewagi zasięgu i mega umiejętności stójkowych (widziałem na żywo) to słabo go widzę z Asłanem – powtórka jak z Warburtonem w UFC tylko z większą dominacją Czeczena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.