Mateusz Gamrot (MMA 13-0 1NC) już 3 marca w Łodzi stoczy swoją kolejną walkę dla organizacji KSW, w której po raz trzeci będzie starał się obronić swój mistrzowski pas wagi lekkiej. Polak od początku roku przebywa na obozie przygotowawczym w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie, American Top Team, gdzie trenuje pod okiem Mike’a Browna. Wczoraj wziął udział w zawodach ADCC Florida Open 2018, gdzie stoczył cztery walki i zdobył srebrny medal w kategorii do 77kg. To kolejne osiągnięcie „Gamera” w submission fightingu, choć jak sam podkreśla, priorytetem jest dla niego MMA i kolejne obrony pasa KSW.

Wraz z Polakiem na turniej wybrali się zawodnik UFC Salim Touahri, wspomniany wcześniej Mike Brown oraz Steve Mocco, jeden z trenerów ATT. Jak powiedział w krótkiej rozmowie z nami, walczył rozsądnie i o jego formę na gali w Łodzi nie trzeba się martwić.

Mateusz ma na swoim koncie m.in. tytuł wielokrotnego mistrza Polski ADCC i tytuł mistrza Europy ADCC. W nadchodzącej walce w formule MMA spotka się w klatce z Grzegorzem Szulakowskim, na gali KSW 42. Wydarzenie odbędzie się 3 marca w Atlas Arenie.

Oto kawałek z akcji, którą „Gamer” zaprezentował na zawodach na Florydzie.

2 KOMENTARZE

  1. hmmm"sick grappling skills" ? Czy tylko ja widzę tam czyste fizolstwo na którym opiera całą swoją grę oktagonową, oraz jak widać grapplingową Gamrot ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.