Gamrot

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Mateusza Gamrota (MMA 3-0, #9 w rankingu PL) udało nam się złapać na afterparty po gali KSW 22. Wychowanek poznańskiego klubu Ankos Zapasy – niewiele wcześniej, na konferencji prasowej, został zapowiedziany jako zawodnik, który niebawem zadebiutuje na ringu KSW. Sam mówił, że o pojedynku wiadomo jeszcze niewiele poza tym, że jest już wyznaczony przeciwnik – Mateusz Zawadzki (MMA 8-1-1, #10 w rankingu PL) z MMA Team Ełk.

[youtube id=”VDQt6ycFLcs” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

35 KOMENTARZE

 1. Sorry, mój błąd. Jak zwykle robię pięć rzeczy jednocześnie. Dzięki za zwrócenie uwagi.

 2. Fajnie, że zarówno Gamrot jak i Barni zostali zakontraktowani, problem tylko komu kibicować. Oby dali dobra walkę i niech wygra lepszy.

 3. Szkoda bo liczylem, ze Mateusz stoczy jeszcze jakas walke przed debiutem w KSW. Kontrakt z najwieksza polska federacja to dla Gamera niewatpliwie pozytyw z marketingowego i finansowego punktu widzenia, sportowego juz niekoniecznie zwlaszcza jesli chodzi o czestotliwosc walk. Kierunek zagranica nieodzowny w tym wypadku. 

 4. Sporotwo bardzo fajne zestawienie, ale gdyby nie to, że KSW oferuje nam tylko siedem pojedynków na rozpisce to wolałbym rozbić ten pojedynek zamiast już na początku konfrontować dwóch Polaków i Gamera zestawił z Rubenem, a Zawadzkiego z jakimś innym zagranicznym zawodnikiem- chociaż może to być specjalny zabieg KSW, żeby w razie przegranej Jewtuszki z jakimś obcokrajowcem, mieć od razu pretendenta do walki i o pas.

  Nie sposób jednak narzekać na to starcie i mam nadzieję, że reprezentant Poznania wygra i dostanie walkę o pas, w której ma argumenty na wygraną, zarówno z Irokezem, jak i Curtem- jeżeli to on będzie rywalem Maćka na KSW 23.

 5. Coś mało rozmowny jest Gamrot ale oczywiście trzymam za niego kciuki i liczę, że wygra z Zawadzkim.
  Teraz Gamrot stanie się bardziej rozpoznawalny i poznają go też Janusze 😀

 6. Lepiej żeby mało mówił i dużo robił niż dużo mówił i mało robił! 

  Jestem za tym żeby walczył w KSW ma chłopak perspektywy..

 7. Bardzo dziękuję i od razu bronię Gamera – to raczej nie kwestia rozmowności czy jej braku a niewielu wtedy jeszcze ustalonych rzeczy dotyczących walki. Zawodnicy ledwo co się na nią zgodzili, nie było jeszcze umów, itd. Do tego wywiad był nagrywany podczas afterparty około godziny 1:30-2:00 nad ranem 🙂

 8. Krzysztof dobrze się ciebie słucha ; )

  Dla Mateusza to bardzo duży krok do przodu, tylko szkoda że będzie walczył max dwa razy na rok na KSW.

 9. z jednej strony się cieszę , że Gamrot trafi do KSW , ale 2 walki w roku to zdecydowanie za mało jak na tak młodego zawodnika i z małym rekordem – liczę na starty za granicą 🙂 

 10. Pierwszy raz widzę taki wywiad 😀 Bardzo profesjonalny, zapowiedź wywiadu itd… No i Krzysztof po raz pierwszy pojawił się w wywiadzie przed kamerą 😛

 11. He he… bo tym razem – co z resztą widać po tym, że kadr się rusza i pokazuje tego, kto się aktualnie wypowiada – miałem ze sobą operatora kamery. Bardzo dobrego z resztą. Wtedy mogę facjatą straszyć 🙂

 12. Świetny wywiad 😀 mam nadzieje , że będziesz częściej udzielał wywiadów 😀

 13. Szkoda , że KSW odeszło od organizowania gal Extra lub Fight Club ;/ ktoś wie ile obecnie waży Mateusz ? Wygląda na gościa , który waży więcej niż jak kiedyś sam już mówił czyli 74 – 75 kg

 14. Następny wywiad jeszcze cały twarzą do przodu a nie plecami i bedzie perfect ! Smile

 15. Jeśli ja stałbym twarzą do kamery to byłoby idiotyczne, bo przecież rozmawiam z zawodnikiem a nie kamerą. Jak się odwrócę do niego podczas rozmowy, to i on i ja będziemy uchem w stronę obiektywu 😀 Stąd zapowiedź do kamery, pytanie twarzą do rozmówcy i później „zakrok”, żeby jego skierować przodem do oglądających.

 16. Mega się cieszę i bardzo kibicuję Mateuszowi, chociaż liczę też na rozwój Zawadzkiego. Od strony sentymentalnej trochę przeszkadza mi to rozstawienie ale sportowo na pewno będzie na bardzo wysokim poziomie.

 17. Też liczę na Gamera. Mega ambitny chłopak. Słyszałem, że jak zaczął treningi w Miliczu jakoś w gimnazjum, to nie za bardzo ogarniał zapasy, ale zawsze po treningu zostawał i ćwiczył. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony.

 18. dochodzi zawodnik do mojej karty atutowej : ) fajnie że coraz więcej takich gości, Gamrota miałem przyjemność oglądać i tymbardziej się cieszę, z mojego regionu na dodatek

 19. starcie świetne, oby więcej naszych perełek walczyło dla KEJESDABLIU wyjdzie to dla naszego dobra i oczywiśćie dla KSW.

 20. Z możliwościami Gamera może on na prawdę namieszać w KSW. Jest młody, uczy się mega szybko no i baza zapaśnicza jedna z lepszych jeśli nie najlepsza w PL. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.