Mateusz Gamrot podwójnym mistrzem KSW! Polak na pełnym dystansie wyraźnie zdominował Klebera Koike Erbsta!

Kleber Koike Erbst już na początku dał się zamknąć na siatce. Mateusz Gamrot osaczył rywala pod siatką i rozpoczął okopywanie niskimi kopnięciami, na co Japończyk odpowiadał swoim wręcz firmowym frontalnym kopnięciem. Nie trzeba było długo czekać by Koike Erbst zapraszał Polaka do parteru – Gamrot niechętny, wezwał rywala do stójki. Tam Koike ponownie miksował uderzenia z kopnięciami, na co Gamer odpowiadał niskimi kopnięciami – po jednej z takich akcji Japończyk ponownie upadł, oczekując że rywal ruszy za nim do parteru. Tak się nie stało i zawodnik z Kraju Kwitnącej Wiśni ponownie cofnął się pod siatkę, wdrażając sporadycznie kopnięcia. Gamrot wyrachowanie ograniczył się do pojedynczych uderzeń, nie wypuszczając oponenta spod siatki. Mało widowiskowy bój spotkał się z gwiazdami ze strony kibiców, mistrz wagi lekkiej przyśpieszył z akcją, aczkolwiek to tylko pojedynczy zryw. Na mniej niż pół minuty walka trafiła do parteru, będący z góry Gamrot od razu wycofał się do stójki i stamtąd kopnięciami zdzielił jeszcze kilka razy leżącego na plecach rywala.

Middle kick Japończyka otworzył drugą rundę. Erbst cofa się na siatkę i znów wypuszcza identyczne kopnięcie, na chwilę uciekając z tej sytuacji. Mateusz Gamrot spokojnie zamyka rywala na siatkę i trafia na tułów. Pod siatką Poznaniak okopuje łydkę rywala, dokładając do tego kilka celnych ciosów na głowę. Po chwili walka wychodzi na środek i tak przeradza się w bójkę, gdzie do akcji wkraczają także obszerne cepy. Koike wchodzi z ciosami, trafia lewym-prawym czysto na głowę, Gamrot w tym momencie chwyta klincz i przenosi walkę na ziemię. Będąc z góry niepokonany mistrz wagi lekkiej obija rywala, w pewnym momencie wyłapując nogę rywala z zamiarem przejścia do dźwigni – bez rezultatu i walka przenosi się do stójki, gdzie Koike robi to do czego zdążył już przyzwyczaić, czyli cofa się na siatkę. Gamer raz po raz trafia rywala, sporadycznie dokładając do tego kopnięcia. W odwecie Kleber Koike Erbst próbuje swoich frontalnych kopnięć. Pod koniec rundy Gamrot próbuje latającego kolana.

Erbst ponownie wchodzi z ciosami na otwarcie, Gamrot błyskawicznie kontruje, ale niecelnie. Przy kolejnej próbie ataku Polak świetnie wykorzystuje okazję i obala, a będący z dołu Japończyk próbuje utrzymać walkę na ziemi – bez rezultatu. W stójce niemal natychmiast zawodnicy się szczepili i Kleber ponownie ląduje na plecach, ale tym razem z własnej inicjatywy. W parterze wychwytuje rękę do próby balachy, ale Mateusz Gamrot bez większych problemów oddala zagrożenie. Gamer nie zamierza podejmować walki w stójce i wstaje, orbitując dookoła leżącego rywala i bijąc go raz po raz kopnięciem. Gamrot po chwili jednak wchodzi w parter i z góry kilka jego młotków dosięga szczęki rywala. Pozwala wstać Japończykowi, a tam sędzia przerywa pojedynek by nieciekawe rozcięcie pod okiem Japończyka zostało skontrolowane przez lekarza. Po wznowieniu zawodnicy poszli na mocną wymianę, gdzie Erbst w swoim stylu odgryzał się kopnięciam, a następnie cofnął się na siatkę. Walka znów trafia na ziemię, Gamrot z góry zostaje chwilowo złapany w trójkąt – zrywa go jednak i ucieka do stójki. Na kilkanaście sekund przed końcem bez pomysłu, wręcz desperacko Kleber Koike Erbst rzuca się na Poznaniaka. Gamrot na wstecznym w odpowiedzi próbuje wysokiego kopnięcia.

Kombinacją lewy-prawy otworzył mistrzowskie rundy Mateusz Gamrot. Erbst ponownie bez pomysłu wchodzi w Gamrota, ten śmiga swoim prawym tuż nad głową byłego mistrza wagi piórkowej. Erbst ponownie próbuje wysokiego kopnięcia, Polak przechwytuje i zaprasza do parteru wirtuoza tej domeny! Gamer świetną pracą z góry starał się przechodzić pozycje, okazjonalnie wciskając łokcie i młotki na twarz obitego już Klebera. Niepokonany mistrz wstaje, sędzia podnosi pojedynek. Mateusz wciska kolejne ciosy na schowanego za podwójną gardą zawodnika z Japonii, a kiedy ten pochyla głowę – próbuje podbródkowego. Zmęczony, porozbijany i walczący na wstecznym Koike Erbst wraca pod siatkę, ale i tam zostaje brutalnie obijany przez Polaka. Na koniec rundy pretendent zainkasował jeszcze kolejny cios podbródkowy.

W ostatniej rundzie Gamrot od razu zagonił rywala na siatkę. Zdzielił tam kilkoma celnymi kopnięciami już bezradnego Erbsta. Po kolejnych ciosach w niemal połowie rundy Koike zachwiał się, a kiedy chciał skontrować kopnięciem, Gamrot wychwycił i przewrócił rywala. Po kilku ciosach z góry Gamrot znów wstaje – walka nie trwa długo i Erbst ponownie na plecach. Publiczność ponownie wyraża swoje niezadowolenie, Mateusz nie idzie w parter, sędzia podnosi pojedynek i Koike znów kończy na siatce. Straszy kopnięciami, jednak Gamer nic sobie z tego nie robi i konsekwentnie wchodzi z celnymi ciosami, które umieszcza na twarzy porozbijanego oponenta. Na sam koniec rundy Gamrot przyśpiesza i po nieudanym kopnięciu Japończyka walka trafia do parteru, gdzie inkasuje kilka łokci na zakończenie boju.

W ten sposób Mateusz Gamrot pozostaje pierwszym w historii KSW podwójnym mistrzem!

82 KOMENTARZE

 1. Dobra chudzielce, nie dopierdalać mnie się tutaj.

  Skoro Anderson Silva mógł wyglądać jak nudziarz przy Talerzu, skoro Woodley mógł wyglądać jak nudziarz przy Mai, to Gamer tym bardziej miał prawo rozpykać Klebera typowo taktycznie, zrozumiano? Taka jest specyfika walki z grapplerami, których ciężko znokautować i jest to rzecz nie do przeskoczenia. Za tę walkę należy się Gamerowi tylko i wyłącznie wielki szacun, koniec, kropka!

 2. Gamer przestraszony parteru mimo wielkich deklaracji (ograniczał się do wstawania), Koike bez stójki. Nuda, żaden z nich w UFC nie zagrzalby miejsca

 3. Dobra chudzielce, nie dopierdalać mnie się tutaj.

  Skoro Anderson Silva mógł wyglądać jak nudziarz przy Talerzu, skoro Woodley mógł wyglądać jak nudziarz przy Mai, to Gamer tym bardziej miał prawo rozpykać Klebera typowo taktycznie, zrozumiano? Taka jest specyfika walki z grapplerami, których ciężko znokautować i jest to rzecz nie do przeskoczenia. Za tę walkę należy się Gamerowi tylko i wyłącznie wielki szacun, koniec, kropka!

  Tak jest, Mistrzu.

 4. Dobra Gamer, dawaj do UFC. Wygrales gre zwana KSW, teraz czas na prawdziwe wyzwania. Raz sie zyje!

  Mam nadzieje, ze te wyjazdy do ATT to miedzy innymi bylo szykowanie gruntu pod wyjazd. Dajesz!

 5. Gamrot ogarnął Koike , nie dał mu cienia szansy , w stójce porozbijał , z parteru dobrze uciekał , co prawda nie było fajerwerków ale udowodnił że jest najlepszy w ksw w obydwu kategoriach

 6. Kurwa, jak się czyta niektóre komentarze to można skisnąć. Też nie przepadam za Gamerem no ale ludzie, przejechal się po Kleberze i go totalnie zdominował. Szacun Gamer

 7. Dobra chudzielce, nie dopierdalać mnie się tutaj.

  Skoro Anderson Silva mógł wyglądać jak nudziarz przy Talerzu, skoro Woodley mógł wyglądać jak nudziarz przy Mai, to Gamer tym bardziej miał prawo rozpykać Klebera typowo taktycznie, zrozumiano? Taka jest specyfika walki z grapplerami, których ciężko znokautować i jest to rzecz nie do przeskoczenia. Za tę walkę należy się Gamerowi tylko i wyłącznie wielki szacun, koniec, kropka!

 8. Soldić robi obu w 30 sekund, po 15 każdy.

  Co do walki, Gamer na propsie, taktycznie rozjebał, brakuje jedynie tego najważniejszego nokautującego ciosu.

  Koike – takich "zawodników" się opluwa, jest kotem w parterze, ale to nie oznacza, że ma cały czas na dupe siadać.

 9. Kurwa, jak się czyta niektóre komentarze to można skisnąć. Też nie przepadam za Gamerem no ale ludzie, przejechal się po Kleberze i go totalnie zdominował. Szacun Gamer

  Że wygral bezapelacyjnie nie można zaprzeczyć. Rozczarowalem się oboma zawodnikami – nudna walka, Koike bez stójki, a Gamer też słabo w tej płaszczyźnie, wypadło dobrze bo przeciwnik bardzo słaby pod tym kątem. Liczyłem na fajna walkę w parterze, w końcu Gamrot zapowiadał że chce się sprawdzić. Tymczasem ograniczył się do obrony i wstawania.

 10. Gamer taktycznie zawalczył bo inaczej nie mogł. Brawa dla niego. I dziwię się, że ktoś tutaj liczył na więcej emocji, to nie ten typ zawodników by dawali stójkową wojnę na wyniszczenie.

 11. Podobał mi Gamer w tej walce, w końcu widać było dojrzałość i brak niepotrzebnego chaosu, porobił Koike jak drugoligowca.

 12. Gamer brawa:applause:

  Taktycznie i skutecznie. Pchanie się do gardy brazylijskiego japońca, to by była czysta głupota – chłop się wije jak węgorz.

  Mateusz z dwoma pasami wynegocjujesz dobrą podstawę. Czas i lata lecą – zobacz jak Mamed przespał swój czas.

 13. Bardzo dobry wystep Mateusza, ale ciagle mam wrazenie, ze Kleber mimo tych wszystkich zwyciestw to w kontekscie MMA na wysokim poziomie zaden powazny rywal.

 14. Osobiście mnie ta walka rozczarowała. Miałem nadzieje, że to może być najciekawsze zestawienie ze wszystkich, a tu nuda i totalna dominacja. Są dwie opcje, albo Gamer poziom UFC i powinien tam iść, albo Koike to średniak.

 15. Tragiczna walka, Gamrot 5 rund pyckania w stójce, najbardziej mnie załamały te serię na garde, kiedy Koike miał cały tułów otwarty.

  Gamrot niech zostanie w KSW, zero szans na utrzymanie się w UFC.

 16. Koike okrutnie rozbity! Mateusz Gamrot podwójnym mistrzem KSW!

  Mateusz Gamrot podwójnym mistrzem KSW! Polak na pełnym dystansie wyraźnie zdominował Klebera Koike Erbsta!

  Kleber Koike Erbst już na początku dał się zamknąć na siatce. Mateusz Gamrot osaczył rywala pod siatką i rozpoczął okopywanie niskimi kopnięciami, na co Japończyk odpowiadał swoim wręcz firmowym frontalnym kopnięciem. Nie trzeba było długo czekać by Koike Erbst zapraszał Polaka do parteru – Gamrot niechętny, wezwał rywala do stójki. Tam Koike ponownie miksował uderzenia z kopnięciami, na co Gamer odpowiadał niskimi kopnięciami – po jednej z takich akcji Japończyk ponownie upadł, oczekując że rywal ruszy za nim do parteru. Tak się nie stało i zawodnik z Kraju Kwitnącej Wiśni ponownie cofnął się pod siatkę, wdrażając sporadycznie kopnięcia. Gamrot wyrachowanie ograniczył się do pojedynczych uderzeń, nie wypuszczając oponenta spod siatki. Mało widowiskowy bój spotkał się z gwiazdami ze strony kibiców, mistrz wagi lekkiej przyśpieszył z akcją, aczkolwiek to tylko pojedynczy zryw. Na mniej niż pół minuty walka trafiła do parteru, będący z góry Gamrot od razu wycofał się do stójki i stamtąd kopnięciami zdzielił jeszcze kilka razy leżącego na plecach rywala.

  Middle kick Japończyka otworzył drugą rundę. Erbst cofa się na siatkę i znów wypuszcza identyczne kopnięcie, na chwilę uciekając z tej sytuacji. Mateusz Gamrot spokojnie zamyka rywala na siatkę i trafia na tułów. Pod siatką Poznaniak okopuje łydkę rywala, dokładając do tego kilka celnych ciosów na głowę. Po chwili walka wychodzi na środek i tak przeradza się w bójkę, gdzie do akcji wkraczają także obszerne cepy. Koike wchodzi z ciosami, trafia lewym-prawym czysto na głowę, Gamrot w tym momencie chwyta klincz i przenosi walkę na ziemię. Będąc z góry niepokonany mistrz wagi lekkiej obija rywala, w pewnym momencie wyłapując nogę rywala z zamiarem przejścia do dźwigni – bez rezultatu i walka przenosi się do stójki, gdzie Koike robi to do czego zdążył już przyzwyczaić, czyli cofa się na siatkę. Gamer raz po raz trafia rywala, sporadycznie dokładając do tego kopnięcia. W odwecie Kleber Koike Erbst próbuje swoich frontalnych kopnięć. Pod koniec rundy Gamrot próbuje latającego kolana.

  Erbst ponownie wchodzi z ciosami na otwarcie, Gamrot błyskawicznie kontruje, ale niecelnie. Przy kolejnej próbie ataku Polak świetnie wykorzystuje okazję i obala, a będący z dołu Japończyk próbuje utrzymać walkę na ziemi – bez rezultatu. W stójce niemal natychmiast zawodnicy się szczepili i Kleber ponownie ląduje na plecach, ale tym razem z własnej inicjatywy. W parterze wychwytuje rękę do próby balachy, ale Mateusz Gamrot bez większych problemów oddala zagrożenie. Gamer nie zamierza podejmować walki w stójce i wstaje, orbitując dookoła leżącego rywala i bijąc go raz po raz kopnięciem. Gamrot po chwili jednak wchodzi w parter i z góry kilka jego młotków dosięga szczęki rywala. Pozwala wstać Japończykowi, a tam sędzia przerywa pojedynek by nieciekawe rozcięcie pod okiem Japończyka zostało skontrolowane przez lekarza. Po wznowieniu zawodnicy poszli na mocną wymianę, gdzie Erbst w swoim stylu odgryzał się kopnięciam, a następnie cofnął się na siatkę. Walka znów trafia na ziemię, Gamrot z góry zostaje chwilowo złapany w trójkąt – zrywa go jednak i ucieka do stójki. Na kilkanaście sekund przed końcem bez pomysłu, wręcz desperacko Kleber Koike Erbst rzuca się na Poznaniaka. Gamrot na wstecznym w odpowiedzi próbuje wysokiego kopnięcia.

  Kombinacją lewy-prawy otworzył mistrzowskie rundy Mateusz Gamrot. Erbst ponownie bez pomysłu wchodzi w Gamrota, ten śmiga swoim prawym tuż nad głową byłego mistrza wagi piórkowej. Erbst ponownie próbuje wysokiego kopnięcia, Polak przechwytuje i zaprasza do parteru wirtuoza tej domeny! Gamer świetną pracą z góry starał się przechodzić pozycje, okazjonalnie wciskając łokcie i młotki na twarz obitego już Klebera. Niepokonany mistrz wstaje, sędzia podnosi pojedynek. Mateusz wciska kolejne ciosy na schowanego za podwójną gardą zawodnika z Japonii, a kiedy ten pochyla głowę – próbuje podbródkowego. Zmęczony, porozbijany i walczący na wstecznym Koike Erbst wraca pod siatkę, ale i tam zostaje brutalnie obijany przez Polaka. Na koniec rundy pretendent zainkasował jeszcze kolejny cios podbródkowy.

  W ostatniej rundzie Gamrot od razu zagonił rywala na siatkę. Zdzielił tam kilkoma celnymi kopnięciami już bezradnego Erbsta. Po kolejnych ciosach w niemal połowie rundy Koike zachwiał się, a kiedy chciał skontrować kopnięciem, Gamrot wychwycił i przewrócił rywala. Po kilku ciosach z góry Gamrot znów wstaje – walka nie trwa długo i Erbst ponownie na plecach. Publiczność ponownie wyraża swoje niezadowolenie, Mateusz nie idzie w parter, sędzia podnosi pojedynek i Koike znów kończy na siatce. Straszy kopnięciami, jednak Gamer nic sobie z tego nie robi i konsekwentnie wchodzi z celnymi ciosami, które umieszcza na twarzy porozbijanego oponenta. Na sam koniec rundy Gamrot przyśpiesza i po nieudanym kopnięciu Japończyka walka trafia do parteru, gdzie inkasuje kilka łokci na zakończenie boju.

  W ten sposób Mateusz Gamrot pozostaje pierwszym w historii KSW podwójnym mistrzem!

  @Spike możesz zmienić opis bo kibice nie gwizdali na przebieg pojedynku tylko zgasły w tym momencie na hali telebimy. Ta sytuacja podczas tej walki powtórzyła się dwukrotnie. Gwizdy były tylko i wyłącznie z tego powodu.

  Co do samej walki to Gamer kocur. Piękna dominacja, mega walka. Moim zdaniem jedna z lepszych walk na tej gali. Technika, dojrzałość, wszystko jak trzeba.

  Brawo.

 17. Szanuję znawców od UFC, którzy już wiedzą, że Gamrot byłby tam bez szans.

  Opinii pod tytułem "nudna walka" nawet nie komentuję, bo nie ma czego. Przyzwyczajeni do Popków i innych Pudzianów, będą widzieć nudne walki w wypadku taktycznej wojny. Blitzkrieg się ogląda najlepiej, jak nie do końca się zna tajniki strategii.

  Wiadomo było, że Gamrot nie będzie się skręcał z Erbstem w parterze, tylko sprawdzi spokojnie, co on ma do zaoferowania. Za wiele nie miał, za malutki był na Gamera, co tu dużo gadać.

 18. Czytam te komentarze i trochę nie wierzę że to forum mma….

  Nudna walka, nic nie pokazał, Koike słaby zawodnik, Soldić wszystkich składa w 5 minut…

  Niezależnie od tego czy się lubi Gamera czy nie – rozpykał jak profesor uczniaka – zawodnika uważanego za najniebezpieczniejszego w swojej kategorii w ksw.

  Karcił w stójce przez 5 rund, i kompletnie zablokował czarodziejskie sztuczki Klebera.

  Prawdopodobnie w 100% zrealizowany gameplan.

  Jak ktoś tego nie widzi to… Hmmm… Nawet nie wiem co napisać.

 19. Gamer rozpykał ale Koike to nie żaden kozak tylko niszowy japońskobrazolski pogromca słabiaków z 3ligowego KSW i też przegrany z nieistotnym w świecie MMA Kornikiem. Czyli mega wyczyn na poziomie trzeciej dziesiątki UFC.

 20. No to teraz Soldic dla Gamrota bym ta walkę zobaczył ale myślę ze Roberto szybko by sobie poradził

  Trzeba Gamerowi podsunąć ten pomysł.

  Niech sobie wyobrazi…trzy pasy. Tego nawet Conor nie zrobił.

  Ewentualnie cathweight w 76,3kg.

  Go Mateusz!!!!

 21. Trzeba Gamerowi podsunąć ten pomysł.

  Niech sobie wyobrazi…trzy pasy. Tego nawet Conor nie zrobił.

  O kurwa,  rekord!!

 22. Soldić robi obu w 30 sekund, po 15 każdy.

  Po co porównywać gości, których dzielił limit 14kg na ostatniej gali?

 23. A byłeś na chatcie podczas trwania gali?

  bo polscy kibice to masochiści i lubią oglądać, lub przynajmniej mieć jakąś nadzieję, że rodak dostanie wpierdol, bo za bardzo przed szereg wychodzi.

  walka była ok, dobre skręcanko w parterze, stójka nie porywała ale to zasługa obu panów, bo technicznie to nie ma fajerwerków delikatnie mówiąc.

 24. bo polscy kibice to masochiści i lubią oglądać, lub przynajmniej mieć jakąś nadzieję, że rodak dostanie wpierdol, bo za bardzo przed szereg wychodzi.

  walka była ok, dobre skręcanko w parterze, stójka nie porywała ale to zasługa obu panów, bo technicznie to nie ma fajerwerków delikatnie mówiąc.

  Ja akurat zawsze jestem za Polakami jak walczą w klatce, nawet jak są skreślani, także mnie do tego grona nie porównuj.

 25. Gamrot wyprowadza ciosy jakby sięgał po kubek z c colą. Nic się nie zmienił.Totalne dno stójkowe.W ufc by szybciej odpadł niż Held. Totalna żenada patrzeć na jego ręce i kopnięcia.

 26. Tragiczna walka, Gamrot 5 rund pyckania w stójce, najbardziej mnie załamały te serię na garde, kiedy Koike miał cały tułów otwarty.

  Gamrot niech zostanie w KSW, zero szans na utrzymanie się w UFC.

  Utrzymać się to by mogl, ale z top 15 by poległ

 27. Gamrot wyprowadza ciosy jakby sięgał po kubek z c colą. Nic się nie zmienił.Totalne dno stójkowe.W ufc by szybciej odpadł niż Held. Totalna żenada patrzeć na jego ręce i kopnięcia.

  Według mnie w ostatnich dwóch walkach widać poprawe, ale owszem stójką nie jest wysokich lotów

 28. Nuda roku. KSW powinno zwracać pieniądze za PPV nawet ludziom którzy oglądali to na strimach. Dramat.

  Kurwa, Jóźwiak, robisz się nudny.

 29. Według mnie w ostatnich dwóch walkach widać poprawe, ale owszem stójką nie jest wysokich lotów

  To fakt, coś tam widać, szczególnie jak już Koike pływał, to Mateusz wyprowadzał lepsze kombinacje, zmieniał płaszczyzny, pokazał nowe kopnięcia itd.. Wszystkim nam brakuje u niego takiego konkretnego pierdol….ia, różnicowania siły ciosu, w zależności od sytuacji. Jednocześnie, na tym poziomie, jest skuteczny, rozbił Koike, Szulakowskiego, Parke też zbierał w drugiej walce.

  Parafrazując klasyka: "Gamrot musi odejść" , musi się sprawdzić na innym poziomie.

 30. Gamer wyrasta ponad poziom KSW i pora najwyższa spróbować się z najlepszymi, zamiast na siłę hodować 0 w rekordzie. Nie wina Gamera, że zbił jak uczniaka najlepszego dostępnego rywala, problem będzie jak takie wygrane zaczną, przy jego potencjale, zaspokajać jego ambicje sportowe.

  Tak, doskonale wiem, dlaczego Gamer nie pójdzie nigdy do UFC, ale mimo wszystko szkoda jego talentu by kisić się w KSW.

 31. Dobra Gamer, dawaj do UFC. Wygrales gre zwana KSW, teraz czas na prawdziwe wyzwania. Raz sie zyje!

  Mam nadzieje, ze te wyjazdy do ATT to miedzy innymi bylo szykowanie gruntu pod wyjazd. Dajesz!

  Nic dodać, nic ująć.

  Koike gęba dobrze rozbita.

 32. Przecież pan Skos poskłada ta nasza gwiazdeczkę jak origami. Mistrzowie KSW byli już tyle razy zweryfikowani, a wciąż znajdują się naiwni czipsozercy z cohones, którzy w nich wierzą :jjsmile:

  Nuda roku. KSW powinno zwracać pieniądze za PPV nawet ludziom którzy oglądali to na strimach. Dramat.

  Ale ból dupska

  :antonio:

  Pozdro Maciej!

 33. Gamer wyrasta ponad poziom KSW i pora najwyższa spróbować się z najlepszymi, zamiast na siłę hodować 0 w rekordzie. Nie wina Gamera, że zbił jak uczniaka najlepszego dostępnego rywala, problem będzie jak takie wygrane zaczną, przy jego potencjale, zaspokajać jego ambicje sportowe.

  Tak, doskonale wiem, dlaczego Gamer nie pójdzie nigdy do UFC, ale mimo wszystko szkoda jego talentu by kisić się w KSW.

  Stwierdzenie, że Gamrot "wyrasta ponad poziom KSW" to miał być komplement tak ? Już widzę jak Mateuszek będzie się sprawdzał z najlepszymi. Przypomnijmy sobie pewien fakt z kariery Mateusza "Stał się legendą KSW" Gamrota…

  http://www.mmarocks.pl/ksw/mairbek-khasiev-rzuca-wyzwanie-gamrotowi-i-zaprasza-do-pojedynku-z-zawodnikami-acb

  Imperatorzy KSW doskonale zdają sobie sprawę, że główny koń pociągowy KSW (Khalidov) jest u schyłku kariery a na Pudzianie kokosów nie zarobią więc trzeba wyhodować nowe gwiazdy. Problem w tym, że za uja im to nie wychodzi. M.in. taką gwiazdą miał być Diabeł Tasmański, ale w drodze do gwiazd niejaki Solidc podstawił mu nogę i kariera byłego zawodnika Ankosu Poznań upadła z wielkim hukiem ku wielkiemu smutku i niedowierzaniu Januszy i Grażyn.

  Naturalne wydawać by się mogło, że po "spektakularnym zwycięstwie" nad Kleberem Koike Erbstem miejsce bożyszcza fanów KSW jakim był Khalidov zajmie Gamer, ale tu znów pojawia się przeszkoda no bo jak poprowadzić jego karierę by balonik nie pękł jak w przypadku Tasmańskiego Diabła ? Tym bardziej, że co raz wielu fanów głośno mówi o potencjalnym pojedynku Gamrota z Parnasse.  Tym Parnasse, który miał robić za mięso armatnie dla Sowińskiego, ale ten zrobił wszystkim nazłość i nie dość, że upokorzył popularnego McCornika jak amatora to jeszcze w zeszłą sobotę pozamiatał matę ostatnią nadzieją białych Marcinem Wrzoskiem. Myślę, że Pan Maciej ze wspólnikiem po bolesnej nauczce z Mańkowskim nie zaryzykują złamania kariery kolejnej wschodzącej gwiazdy Kej Es Deblju i Francuza w pojedynku z Gamrotem nie zobaczymy choć sam Parnasse w wywiadzie po walce z Wrzoskiem zadeklarował chęć walki z polskim zawodnikiem.

  I jeszcze jedna rzecz do Imperatorów Najlepszej Organizacji MMA na świecie. Oto moja propozycja następnego rywala dla Mateuszka. Sprowadźcie go dla Gamera a przysięgam, że zacznę kupować PPV.

  http://www.sherdog.com/fighter/Ali-Bagov-72360

 34. Stwierdzenie, że Gamrot "wyrasta ponad poziom KSW" to miał być komplement tak ? Już widzę jak Mateuszek będzie się sprawdzał z najlepszymi. Przypomnijmy sobie pewien fakt z kariery Mateusza "Stał się legendą KSW" Gamrota…

  http://www.mmarocks.pl/ksw/mairbek-khasiev-rzuca-wyzwanie-gamrotowi-i-zaprasza-do-pojedynku-z-zawodnikami-acb

  Imperatorzy KSW doskonale zdają sobie sprawę, że główny koń pociągowy KSW (Khalidov) jest u schyłku kariery a na Pudzianie kokosów nie zarobią więc trzeba wyhodować nowe gwiazdy. Problem w tym, że za uja im to nie wychodzi. M.in. taką gwiazdą miał być Diabeł Tasmański, ale w drodze do gwiazd niejaki Solidc podstawił mu nogę i kariera byłego zawodnika Ankosu Poznań upadła z wielkim hukiem ku wielkiemu smutku i niedowierzaniu Januszy i Grażyn.

  Naturalne wydawać by się mogło, że po "spektakularnym zwycięstwie" nad Kleberem Koike Erbstem miejsce bożyszcza fanów KSW jakim był Khalidov zajmie Gamer, ale tu znów pojawia się przeszkoda no bo jak poprowadzić jego karierę by balonik nie pękł jak w przypadku Tasmańskiego Diabła ? Tym bardziej, że co raz wielu fanów głośno mówi o potencjalnym pojedynku Gamrota z Parnasse.  Tym Parnasse, który miał robić za mięso armatnie dla Sowińskiego, ale ten zrobił wszystkim nazłość i nie dość, że upokorzył popularnego McCornika jak amatora to jeszcze w zeszłą sobotę pozamiatał matę ostatnią nadzieją białych Marcinem Wrzoskiem. Myślę, że Pan Maciej ze wspólnikiem po bolesnej nauczce z Mańkowskim nie zaryzykują złamania kariery kolejnej wschodzącej gwiazdy Kej Es Deblju i Francuza w pojedynku z Gamrotem nie zobaczymy choć sam Parnasse w wywiadzie po walce z Wrzoskiem zadeklarował chęć walki z polskim zawodnikiem.

  I jeszcze jedna rzecz do Imperatorów Najlepszej Organizacji MMA na świecie. Oto moja propozycja następnego rywala dla Mateuszka. Sprowadźcie go dla Gamera a przysięgam, że zacznę kupować PPV.

  http://www.sherdog.com/fighter/Ali-Bagov-72360

  Kolejny typ, który myśli, że ACB odda czołowego zawodnika do KSW albo że KSW podpisze kontrakt z mocnym zawodnikiem na jedną walkę. Od chuja sensu i logiki.

  :antonio:

  Tak jestem fanem Gamera i tak, również bardzo chciałbym Gamera zobaczyć z takim przeciwnikiem, ale po prostu to jest nierealne dopóki ma on kontrakt z ACB i się na nich nie wypnie. Gamer dostaje możliwie najmocniejszych rywali i nie dopierdalaj się na siłę. Jestem przekonany, że jeżeli zostanie w piórkowej to będziemy mieli pojedynek z Parnasse.

 35. Kolejny typ, który myśli, że ACB odda czołowego zawodnika do KSW albo że KSW podpisze kontrakt z mocnym zawodnikiem na jedną walkę. Od chuja sensu i logiki.

  :antonio:

  Powiem Ci, ze tak czytam komentarze po tej gali i w wielu przypadkach mam tylko taka reakcje:

  :matt:

 36. Te wszystkie dywagacje na temat Gamrota w UFC fajnie się czyta ale pamiętajcie że lekka to najsilniejsza dywizja w uefce. Być może dałby radę być w top 15 jeśliby był w takiej dyspozycji jak obecnie,ale ja uważam że ten zawodnik pizga koks i bez niego nie byłoby tak kolorowo.  Więc byłby o wiele słabszy ,mniej wydolny, a rywale półkę a nawet dwie wyżej.

 37. Kolejny typ, który myśli, że ACB odda czołowego zawodnika do KSW albo że KSW podpisze kontrakt z mocnym zawodnikiem na jedną walkę. Od chuja sensu i logiki.

  :antonio:

  Tak jestem fanem Gamera i tak, również bardzo chciałbym Gamera zobaczyć z takim przeciwnikiem, ale po prostu to jest nierealne dopóki ma on kontrakt z ACB i się na nich nie wypnie. Gamer dostaje możliwie najmocniejszych rywali i nie dopierdalaj się na siłę. Jestem przekonany, że jeżeli zostanie w piórkowej to będziemy mieli pojedynek z Parnasse.

  Logikę to lepiej zostaw w spokoju bo posługujesz się nią jak pijany chłop siekierą. Zamiast wklejać te chujowe gify z Banderasem do każdego komentarza mogłeś uważnie przeczytać choćby link, który wkleiłem wcześniej. Wtedy wiedziałbyś, że włodarze ACB nie widzą problemu w "wypożyczeniu" zawodnika ze swojej stajni, nawet na jedną walkę.

  Mogę wiedzieć co to znaczy, że Gamrot dostaję możliwie najlepszych rywali ? Bo na moje oko to raczej wygląda, że dostaje możliwie NAJBEZPIECZNIEJSZYCH rywali.  Tu nie chodzi o możliwości  KSW lub ich brak w doborze przeciwników. Chodzi o to, że duet K&L zawsze starali się trzymać swoje gwiazdy pod kloszem ( z różnym skutkiem). Imperatorzy doskonale wiedzą czym się kończy konfrontacja mistrzów KSW z przyzwoitym zawodnikiem zza granicy – deklasacją. I nie mówię tu tylko o Mańkowskim. Toć niedawno odpad z UFC boleśnie zweryfikował Materlę i zapewne zrobi to po raz kolejny.

  Wracając do Gamera. Typ przez 5 rund nie mógł ubić gościa z zerową stójką a już zdążył dorobić się tytułu legendy MMA.

 38. Logikę to lepiej zostaw w spokoju bo posługujesz się nią jak pijany chłop siekierą. Zamiast wklejać te chujowe gify z Banderasem do każdego komentarza mogłeś uważnie przeczytać choćby link, który wkleiłem wcześniej. Wtedy wiedziałbyś, że włodarze ACB nie widzą problemu w "wypożyczeniu" zawodnika ze swojej stajni, nawet na jedną walkę.

  Mogę wiedzieć co to znaczy, że Gamrot dostaję możliwie najlepszych rywali ? Bo na moje oko to raczej wygląda, że dostaje możliwie NAJBEZPIECZNIEJSZYCH rywali.  Tu nie chodzi o możliwości  KSW lub ich brak w doborze przeciwników. Chodzi o to, że duet K&L zawsze starali się trzymać swoje gwiazdy pod kloszem ( z różnym skutkiem). Imperatorzy doskonale wiedzą czym się kończy konfrontacja mistrzów KSW z przyzwoitym zawodnikiem zza granicy – deklasacją. I nie mówię tu tylko o Mańkowskim. Toć niedawno odpad z UFC boleśnie zweryfikował Materlę i zapewne zrobi to po raz kolejny.

  Wracając do Gamera. Typ przez 5 rund nie mógł ubić gościa z zerową stójką a już zdążył dorobić się tytułu legendy MMA.

  Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i rusz mózgiem. Wystarczy bardziej przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem niż do prób pisania elokwentnych wypowiedzi.

  Napisałem, że KSW nie podpisze kontraktu na jedną walkę i to w dodatku mistrzowską a Ty mi dalej wciskasz, że ACB może wypożycz zawodnika nawet na jedną walkę. Jaki to jest biznes dla KSW? Żaden. Żadna organizacja nie poszłaby na taki układ bo jest on kompletnie pozbawiony sensu. Małpa w zoo by to zrozumiała szybciej niż Ty.

  :antonio:

 39. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i rusz mózgiem. Wystarczy bardziej przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem niż do prób pisania elokwentnych wypowiedzi.

  Napisałem, że KSW nie podpisze kontraktu na jedną walkę i to w dodatku mistrzowską a Ty mi dalej wciskasz, że ACB może wypożycz zawodnika nawet na jedną walkę. Jaki to jest biznes dla KSW? Żaden. Żadna organizacja nie poszłaby na taki układ bo jest on kompletnie pozbawiony sensu. Małpa w zoo by to zrozumiała szybciej niż Ty.

  :antonio:

  Witamy Państwa w programie

  @respect WYJAŚNIA

 40. Gamrot dzisiaj w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wiem nawet jak to skomentować, czekam na wasze propozycje.

  – Ciężko powiedzieć co dalej. Rewelacyjnie jest znajdować w takiej trójce jak Conor McGregor, Daniel Cormier i od soboty Mateusz Gamrot (wszyscy byli podwójnymi mistrzami przyp. red.). W tym momencie jedno przychodzi mi na myśl. Ja jestem niepokonany, Khabib (Nurmagomiedow przyp. red.) jest niepokonany. On jest mistrzem, ja podwójnym. Zróbmy to – stwierdził odważnie „Gamer”.

 41. Gamrot dzisiaj w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wiem nawet jak to skomentować, czekam na wasze propozycje.

  To nam Mati odleciał:fly:

 42. Gamrot dzisiaj w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wiem nawet jak to skomentować, czekam na wasze propozycje.

  Wywiad przeprowadzany na afterparty? :travolta:

 43. Gamrot dzisiaj w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wiem nawet jak to skomentować, czekam na wasze propozycje.

  Nie rozumiem po co chce walczyć z niezweryfikowanym mistrzem jakiejś chujowej organizacji ze Stanów, po tym co pokazał w sobotę powinien wołać o Floyda.

 44. Gamrot dzisiaj w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie wiem nawet jak to skomentować, czekam na wasze propozycje.

  Myślę, że wywiady w formie pisanej powinny być zakazane bo w 99% ucieka kontekst wypowiedzi. KSW nie ściągnęło Alvareza a ściągnie Khabiba? No bez przesady, nawet @FranzMaurer by w to nie uwierzył, nie sądzę żeby Gamer mówił to na serio.

 45. Myślę, że wywiady w formie pisanej powinny być zakazane bo w 99% ucieka kontekst wypowiedzi. KSW nie ściągnęło Alvareza a ściągnie Khabiba? No bez przesady, nawet @FranzMaurer by w to nie uwierzył, nie sądzę żeby Gamer mówił to na serio.

  Nie tyle by sam w to wierzył, ale dla podkręcenia swojej wartości medialnej? Jestem w stanie uwierzyć.

  Ale naprawdę mam nadzieję, że jest jak mówisz, i przegląd sportowy nawalił nie zaznaczając, że się śmiał podczas tego

 46. Myślę, że wywiady w formie pisanej powinny być zakazane bo w 99% ucieka kontekst wypowiedzi. KSW nie ściągnęło Alvareza a ściągnie Khabiba? No bez przesady, nawet @FranzMaurer by w to nie uwierzył, nie sądzę żeby Gamer mówił to na serio.

  On tam jeszcze opowiadał że zalicza się do grona podwójnych posiadaczy pasów obok Cormiera i McGregora

 47. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i rusz mózgiem. Wystarczy bardziej przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem niż do prób pisania elokwentnych wypowiedzi.

  Napisałem, że KSW nie podpisze kontraktu na jedną walkę i to w dodatku mistrzowską a Ty mi dalej wciskasz, że ACB może wypożycz zawodnika nawet na jedną walkę. Jaki to jest biznes dla KSW? Żaden. Żadna organizacja nie poszłaby na taki układ bo jest on kompletnie pozbawiony sensu. Małpa w zoo by to zrozumiała szybciej niż Ty.

  :antonio:

  Piszesz to jako niespełniony intelektualista czy ofiara takich zakompleksionych chamów jak ja ? Nie mam zamiaru jeszcze się powtarzać i tłumaczyć po raz kolejny więc odpowiem najdelikatniej jak potrafię. Wiesz czemu robię tu na forum z siebie debila ? Bo liczę, że odpowie mi ktoś głupszy i jak widać zadziałało.

  Myślę, że wywiady w formie pisanej powinny być zakazane bo w 99% ucieka kontekst wypowiedzi. KSW nie ściągnęło Alvareza a ściągnie Khabiba? No bez przesady, nawet @FranzMaurer by w to nie uwierzył, nie sądzę żeby Gamer mówił to na serio.

  Ocho ! Adwokat Gamrota zabrał głos.

  Tak siedzę przed komputerem i z niemocy toczę pianę próbując naskrobać coś elokwentnego. Czytam od jakiegoś czasu Twoje komentarze i marzę by czerpać mądrość życiową z owoców Twojej twórczości. Śnię o umiejętności kroczenia Twoją drogą, rycerzu dżedaj !

  Teraz do rzeczy. Słuchaj ekspercie analityku. To nie pierwszy raz kiedy Mateuszkowi odpie****a palma. Wiem, że przeciętny odbiorca KSW pamięta wybryki  swoich idoli maksymalnie do jednego tygodnia wstecz więc teraz konkurs dla bystrzaków. Kto jest autorem tych słów ?

  "Rosjanie są słabi, zawsze ich będę bił… wszystkich! Każdego będę bił, kto mi stanie na drodze! Jestem niekwestionowanym mistrzem kategorii lekkiej! Nikt ze mną nigdy nie wygra!"

  Do wygrania działka prochu od sportowców z Berskerkers Team Szczecin

  .

 48. Piszesz to jako niespełniony intelektualista czy ofiara takich zakompleksionych chamów jak ja ? Nie mam zamiaru jeszcze się powtarzać i tłumaczyć po raz kolejny więc odpowiem najdelikatniej jak potrafię. Wiesz czemu robię tu na forum z siebie debila ? Bo liczę, że odpowie mi ktoś głupszy i jak widać zadziałało.

  Ocho ! Adwokat Gamrota zabrał głos.

  Tak siedzę przed komputerem i z niemocy toczę pianę próbując naskrobać coś elokwentnego. Czytam od jakiegoś czasu Twoje komentarze i marzę by czerpać mądrość życiową z owoców Twojej twórczości. Śnię o umiejętności kroczenia Twoją drogą, rycerzu dżedaj !

  Teraz do rzeczy. Słuchaj ekspercie analityku. To nie pierwszy raz kiedy Mateuszkowi odpie****a palma. Wiem, że przeciętny odbiorca KSW pamięta wybryki  swoich idoli maksymalnie do jednego tygodnia wstecz więc teraz konkurs dla bystrzaków. Kto jest autorem tych słów ?

  "Rosjanie są słabi, zawsze ich będę bił… wszystkich! Każdego będę bił, kto mi stanie na drodze! Jestem niekwestionowanym mistrzem kategorii lekkiej! Nikt ze mną nigdy nie wygra!"

  Do wygrania działka prochu od sportowców z Berskerkers Team Szczecin

  .

  Myślałem, że już nic głupszego i jeszcze mniej trzymającego się logiki nie wymyślisz. Myliłem się, ale czekam z niecierpliwością na więcej.

 49. Myślałem, że już nic głupszego i jeszcze mniej trzymającego się logiki nie wymyślisz. Myliłem się, ale czekam z niecierpliwością na więcej.

  Może następnym razem jak mnie umiejętnie sprowokujesz. Na dzisiaj wystarczy bo leżącego się nie kopie.

 50. @respect pomijając sympatie i antypatie do zawodników, to sprawa ma się tak:

  Gamer z dwoma pasami porównuje się do Conora i Cormiera :siara:

  Wyzywa do walki osoby, których nie da się sprowadzić i wszystko jest usprawiedliwione, bo wszyscy najlepsi wiadomo gdzie walczą, Ci dobrzy są zza wschodniej granicy w swojej organizacji, więc sprawa załatwiona.

  Mateusz tam nie pójdzie, bo chociaż porównuje się z najlepszymi wie jak by się to skończyło, ale nie przeszkadza Mu pierdolić farmazonów.

  O ile zrozumiem gimbusów, to Tobie się dziwię.

  Gamer jest dobry na warunki krajowe i nie robił bym z Niego jakiegoś nie wiadomo jakiego wymiatacza.

 51. @respect pomijając sympatie i antypatie do zawodników, to sprawa ma się tak:

  Gamer z dwoma pasami porównuje się do Conora i Cormiera :siara:

  Wyzywa do walki osoby, których nie da się sprowadzić i wszystko jest usprawiedliwione, bo wszyscy najlepsi wiadomo gdzie walczą, Ci dobrzy są zza wschodniej granicy w swojej organizacji, więc sprawa załatwiona.

  Mateusz tam nie pójdzie, bo chociaż porównuje się z najlepszymi wie jak by się to skończyło, ale nie przeszkadza Mu pierdolić farmazonów.

  O ile zrozumiem gimbusów, to Tobie się dziwię.

  Gamer jest dobry na warunki krajowe i nie robił bym z Niego jakiegoś nie wiadomo jakiego wymiatacza.

  A pierdolić farmazony to on uwielbia. Kolejny przykład kiedy Gamer obsrał zbroję. Fragment wypowiedzi Mairbeka Khasieva:

  "W imieniu swoim, jak i organizacji ACB oraz klubu Berkut chciałbym przekazać Mateuszowi, że w naszym klubie jest wielu zawodników, którzy są w gotowi sprowadzić go z nieba na ziemię i zapoznać go z surowymi realiami rosyjskiego MMA! Wśród nich jest Musa Khamanev – gotowy nawet jutro wyjść przeciw niemu w ramach dowolnej organizacji, czy KSW, czy ACB, nie ma znaczenia! Nawiasem mówiąc, Gamrot w 2014 roku odmówił podpisania walki z Khamanevem na terenie Rosji."

  Jakie MMA takie legendy.

 52. A pierdolić farmazony to on uwielbia. Kolejny przykład kiedy Gamer obsrał zbroję. Fragment wypowiedzi Mairbeka Khasieva:

  "W imieniu swoim, jak i organizacji ACB oraz klubu Berkut chciałbym przekazać Mateuszowi, że w naszym klubie jest wielu zawodników, którzy są w gotowi sprowadzić go z nieba na ziemię i zapoznać go z surowymi realiami rosyjskiego MMA! Wśród nich jest Musa Khamanev – gotowy nawet jutro wyjść przeciw niemu w ramach dowolnej organizacji, czy KSW, czy ACB, nie ma znaczenia! Nawiasem mówiąc, Gamrot w 2014 roku odmówił podpisania walki z Khamanevem na terenie Rosji."

  Jakie MMA takie legendy.

  Dlatego wiele osób Go nie trawi.

  Idąc tą logiką, taki Pogi będzie sobie walczył w jakiejś tam organizacji X

   Zdobędzie tam dwa pasy, powyzywa na pojedynki kogo się da, a że nie przyjdą, to nie Jego wina, prawda?

  Jak już nie chce ryzykować i walczyć z najlepszymi, to niech się nie kompromituje chociaż.

  Jak jest pewny, że sobie poradzi z zawodnikami z UFC, to dlaczego tam nie idzie?

  Sprawa prosta. Chcesz walczyć na krajowym podwórku, to nikt Ci nie broni, ale kurwa nie ośmieszaj się takimi tekstami jak ten powyżej, bo jest to delikatnie mówiąc żałosne.

 53. On tam jeszcze opowiadał że zalicza się do grona podwójnych posiadaczy pasów obok Cormiera i McGregora

  Hahaha. Przecież Makgregor nie ma już pasów. Co ten Mati.

 54. Jakbym chciał żeby zmierzył się z kimś dobrym. On nawet obalać dobrze nie potrafi a to jego jedyna płaszczyzna.

 55. @respect pomijając sympatie i antypatie do zawodników, to sprawa ma się tak:

  Gamer z dwoma pasami porównuje się do Conora i Cormiera :siara:

  Wyzywa do walki osoby, których nie da się sprowadzić i wszystko jest usprawiedliwione, bo wszyscy najlepsi wiadomo gdzie walczą, Ci dobrzy są zza wschodniej granicy w swojej organizacji, więc sprawa załatwiona.

  Mateusz tam nie pójdzie, bo chociaż porównuje się z najlepszymi wie jak by się to skończyło, ale nie przeszkadza Mu pierdolić farmazonów.

  O ile zrozumiem gimbusów, to Tobie się dziwię.

  Gamer jest dobry na warunki krajowe i nie robił bym z Niego jakiegoś nie wiadomo jakiego wymiatacza.

  No kurwa następny. Podaj mi treść mojej wypowiedzi gdzie napisałem, że Gamer jest jakimś wymiataczem, który pozamiatałby UFC. Dlaczego wy mi wciskacie jakieś gówno jako moje wypowiedzi?

  Porównał się do Conora i DC jako posiadacz dwóch pasów jednocześnie. Nie porównał się do tego, że jest na tym samym poziomie umiejętności co oni. Jakby powiedział „mam taki sam rekord walk jak Israel Adesanya” to tęż od razu oznacza, że ma taką samą stójkę jak on?

  Przecież to jest zwykła nadinterpretacja.

  Sytuacja z ruskimi była poruszana na forum milion razy. Co z tego, że szef z ACB chciał wypożyczyć zawodnika do KSW skoro chciał to zrobić tylko na jedną walkę? Która organizacja by się na to zgodziła poza FENem? Co z tego, że zaproponowali Gamerowi walkę w Rosji skoro miał kontrakt z KSW, w kolejnym pojedynku mial walczyć o pas a ACB do tamtego czasu zorganizowało kilka, gal które łącznie oglądało może kilkadziesiąt tysięcy osób. Poza tym od kiedy to co powie jakiś rusek musi oznaczać prawdę? Proszę Cię. Kiedy można krytykować to krytykujmy, kiedy nie ma powodów to ich nie szukajmy na siłę. Bronię Gamera tylko wtedy kiedy jest to słuszne. Nie mam problemu z tym żeby go krytykować jak sobie zasłuży.

 56. No kurwa następny. Podaj mi treść mojej wypowiedzi gdzie napisałem, że Gamer jest jakimś wymiataczem

  Nigdzie nie pisałem, że Ty tak uważasz, tylko że On tak uważa.

  Gamer dostaje możliwie najmocniejszych rywali

  Jak wyżej sytuacja opisana z Pogim w  organizacji X- też tam dostawał najlepszych, ale co oznacza możliwe najlepszych rywali, skoro wszyscy bardzo dobrzy i dobrzy walczą gdzieś indziej?

  Porównał się do Conora i DC jako posiadacz dwóch pasów jednocześnie. Nie porównał się do tego, że jest na tym samym poziomie umiejętności co oni.

  Ty chyba jedyny w to wierzysz. To nie pierwszy taki wywiad.

  Co z tego, że szef z ACB chciał wypożyczyć zawodnika do KSW skoro chciał to zrobić tylko na jedną walkę?

  A mało to królów nokautów było zatrudnionych na jedną walkę?

  Mogli spokojnie zrobić jedną u nas, jedną u Nich.

  Taki Borys ma 1000 razy większe poważanie, bo nie pierdoli głupot.

  Marzy mi się, żeby Soldić zbił do Jego wagi i wyzwał Go na pojedynek, bo na pójście wagę wyżej nie ma co liczyć, na wyjście z bezpiecznego kurwidołka też.

 57. Taki Borys ma 1000 razy większe poważanie, bo nie pierdoli głupot.

  Marzy mi się, żeby Soldić zbił do Jego wagi i wyzwał Go na pojedynek, bo na pójście wagę wyżej nie ma co liczyć, na wyjście z bezpiecznego kurwidołka też.

  Soldicia to ja bym chętnie teraz widział z Saidovem. Gwałt na brodaczu to by było coś.

  Jeśli chodzi o McGregora z Poznania, może uda się doprowadzić do jego walki z Parnasse. Przewiduję scenariusz jak z Wrzoskiem. Francuz ma kozacką stójkę i dobrze broni obalenia. Pytanie czy strach o rekord mistrza Kej Es Deblju pozwoli włodarzom na zorganizowanie takiego starcia.

  A mało to królów nokautów było zatrudnionych na jedną walkę?

  Mogli spokojnie zrobić jedną u nas, jedną u Nich.

  Dokładnie. Jako przykład podam zawodnika z naszego podwórka. Andrzej Grzebyk jest mistrzem FEN a pod koniec listopada toczył walkę z jakimś Ukrem na innej gali (XFN) w Bratysławie.

 58. Nigdzie nie pisałem, że Ty tak uważasz, tylko że On tak uważa.

  Jak wyżej sytuacja opisana z Pogim w  organizacji X- też tam dostawał najlepszych, ale co oznacza możliwe najlepszych rywali, skoro wszyscy bardzo dobrzy i dobrzy walczą gdzieś indziej?

  Ty chyba jedyny w to wierzysz. To nie pierwszy taki wywiad.

  A mało to królów nokautów było zatrudnionych na jedną walkę?

  Mogli spokojnie zrobić jedną u nas, jedną u Nich.

  Taki Borys ma 1000 razy większe poważanie, bo nie pierdoli głupot.

  Marzy mi się, żeby Soldić zbił do Jego wagi i wyzwał Go na pojedynek, bo na pójście wagę wyżej nie ma co liczyć, na wyjście z bezpiecznego kurwidołka też.

  Nikt nie był zakontraktowany na jedną walkę mistrzowską. Były pojedyncze występy co nie oznacza, że kontrakt był na jedną walkę. Po prostu jak ktoś dostawał w pizdę to nie dawali mu kolejnej szansy walki.

  Możliwie najlepszych przeciwników oznacza to, że skoro ma kontrakt z KSW i bądź co bądź musi dla nich walczyć to dostaje zawodników najlepszych dostępnych na WOLNYM rynku. Takich co nie są związani z innymi organizacjami i podpiszą wyłącznościowy, wielowalkowy kontrakt z KSW. Nigdzie nie napisałem, że są to przeciwnicy na poziomie tych, których Gamer mógłby mieć w UFC. Po prostu są to możliwie najlepsi przeciwnicy jakich KSW dałoby radę zakontraktować na swoich warunkach. Też chciałbym żeby Gamer odszedł do UFC nawet kosztem weryfikacji i przegranej. Wierz mi, że bardzo bym tego chciał. Nie przegranej, ale tego żeby spróbował.

  Koleś podaje przykład z FENu odnośnie walki mistrza w innej organizacji. Porównuje styl walki Wrzoska do stylu Gamera a Ty podłapujesz jego bajerkę. Stary, nie gniewaj się na mnie, ale ja już w to brnąć nie mam zamiaru. :lol::beer:

 59. Stary, nie gniewaj się na mnie, ale ja już w to brnąć nie mam zamiaru

  Nie gniewam się. Normalna dyskusja :beer:

  Koleś podaje przykład z FENu

  Bo to dobry przykład. Inne organizacje też sobie wymianiają/udostępniają zawodników. Jeśli nie ma z kim walczyć, to jest to dobra opcja.

  Chyba, że patrzysz na to przez pryzmat ochrony zawodnika, żeby nie dawać Mu za dobrych zawodników, aby nie skończył jak reszta.

  Każdy ma inne podejscie.

 60. Nie gniewam się. Normalna dyskusja :beer:

  Bo to dobry przykład. Inne organizacje też sobie wymianiają/udostępniają zawodników. Jeśli nie ma z kim walczyć, to jest to dobra opcja.

  Chyba, że patrzysz na to przez pryzmat ochrony zawodnika, żeby nie dawać Mu za dobrych zawodników, aby nie skończył jak reszta.

  Każdy ma inne podejscie.

  Patrzę na to przez pryzmat poziomu organizacji. Fen oddał za darmo każdego swojego wartościowego mistrza i szoruje po prawie po dnie. Naprawdę uważam, że to jeden z najgorszych przykładów jaki można było użyć.

 61. Marzy mi się, żeby Soldić zbił do Jego wagi i wyzwał Go na pojedynek, bo na pójście wagę wyżej nie ma co liczyć, na wyjście z bezpiecznego kurwidołka też.

  Wyjście z KSW nie wchodzi w grę, teraz będzie zachwycanie się że jest jedna z trzech najlepszych osób na świecie obok Cormiera i Conora, będzie mówienie że chce walczyć z Khabibem (w KSW oczywiście), ale w sumie to on jest lepszy bo ma pasy dwóch kategorii a Khabib tylko jednej. Chciałbym się mylic, ale w takiej sytuacji to liczę że Parnasse coś zdziała.

 62. Wiesz czemu robię tu na forum z siebie debila ? Bo liczę, że odpowie mi ktoś głupszy i jak widać zadziałało.

  zajebisty tekst fajny masz styl pisania :DC: ale zostaw tego respecta już w spokoju obaj macie trochę racji 😆

 63. zajebisty tekst fajny masz styl pisania :DC: ale zostaw tego respecta już w spokoju obaj macie trochę racji 😆

  ::really::

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.