O tym, że KSW chce ściągnąć byłego mistrza UFC do siebie, pisaliśmy już kilka dni temu. Właściciel największej w Polsce organizacji MMA teraz podbija stawkę i prosi o zaangażowanie fanów. W tweecie po angielsku napisał:

Chcecie zobaczyć Eddiego Alvareza z Mateuszem Gamrotem? Będę rozmawiał dziś z menadżerem tego pierwszego, ale musimy pokazać mu, że fani również pragną zobaczyć tę wojnę! Zróbcie hałas poprzez wrzucenie zdjęć Gamrota i Alvareza z hasztagiem by pomóc mi w negocjacjach.

 

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Wołanie Martina przypominami te wszystkie łańcuszki w których od ilości lajków zależy życie ludzkie lub kota. Ewentualnie Alvarez jest tak cfany że za 100000000 odnośników to tej walki zawalczy z Gamerem :deniro: Niemniej jednak próbując być poważnym choć trochę nie wierzę by się on zgodził bić w Polsce. Po takiej wojnie z Dustinem to uważam że zweryfikować może naszego Gamerka

  2. Niech ktos zatrzyma te karuzele smiechu. Jedyne co moge zrobic w hasztagu dla tych dziamdziakoow to #Jcyrk

  3. Sorry, bo trochę nie jestem na bieżąco – jak rozwijacie skrót krs1? :Dps. Takiej beki jak z komentarzy co tu produkujecie to dawno nie miałem 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.