Mateusz Gamrot nie zamierza pozostać obojętny wobec komentarzy jaki ma na jego temat Norman Parke. Były rywal Polaka cały czas zaczepia „Gamera” sugerując, że ten stosuje niedozwolone środki. Gamrot w wywiadzie dla „Oktagon Live” w Kanale Sportowym wypowiedział się krótko na ten temat dosadnie odpowiadając „Storminowi”.

Aaa, Norman… Ja mogę prosto to skwitować. Zrobimy testy? Zróbmy testy od razu, ja jestem jak najbardziej za. Dzisiaj? Zróbmy dzisiaj, za dwa tygodnie… Zobaczmy jak się zapatruje na to federacja. Bicki są proszę Państwa naładowane, brzuch jest wyżyłowany, ale testy możemy zrobić każdego dnia o każdej porze.

Mateusz Gamrot – Kanał Sportowy

Normuś 🤫 Oktagon Live, Kanał Sportowy

Publiée par Mateusz Gamrot sur Dimanche 24 mai 2020

Jak ostatnio informowaliśmy, organizacja KSW planuje trzecią walkę obu panów na jednym z nadchodzących wydarzeń. Mówi się, że gala ma odbyć się w lipcu tego roku. Podczas tego samego wydarzenia zawalczyć mają również Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek.

Stawką pojedynku obu panów ma być pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW.

Ostatnią walkę „Gamer” (15-0, 1 NC MMA) w klatce stoczył w grudniu 2018 roku. Pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta zdobywając tytuł mistrzowski KSW w wadze piórkowej. Wcześniej zawodnik z Poznania wygrywał z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze i otwarcie zapowiada, że chce bić się z najlepszymi na świecie.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 poonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W przeszłości zawodnik walczył również w UFC, gdzie mierzył się z m.in. Leonardo Santosem czy Gleisonem Tibau.

Zobacz także: „Pokonałem Twoją dziewczynę – podpisz kontrakt” – Parke do Gamrota

26 KOMENTARZE

 1. Przez te 2lata przerwy Gamer zdążył się wyczyścić także nie ma co mówić o dopingu.

  Dowody?

 2. W żadnym sporcie wytrzymałościowo – siłowym nie ma na najwyższym poziomie (a za zawodnika na tym poziomie uważam Gamera) pół czystego sportowca. Wiadomo, w MMA znaczenie ma także technika, ale baza to jednak siła i wyrzymałość. Także weź Mateusz nie pierdol

 3. Co ty, dzieciak jesteś?

  A co to ma do rzeczy? Takie pytania możesz zadawać na priv, przecież łatwo do mnie napisać. Nie wiem do czego potrzebna Ci taka informacja.

 4. A co to ma do rzeczy? Takie pytania możesz zadawać na priv, przecież łatwo do mnie napisać. Nie wiem do czego potrzebna Ci taka informacja.

  Dobrze wiesz o co mi chodzi. Wierzysz w zawodowy sport bez sterydów?

 5. To jest tak: szaleństwem byłoby nie brać, bo jaka jest szansa wygrywać, zrzucać tyle kg bez wspomagaczy? Pytanie ile i czy nie za dużo sądząc po niektórych jego tekstach.

  Na liście USADA jest tyle substancji, że możliwe, że czasami nie sportowiec biorący niektóre leki mógłby wpaść.

 6. Dowody?

  dokładnie. Nie ma dowodów, więc wiadomo, Mateusz czyściutki całą karierę!

  A hejtery dupa cicho!

 7. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Wierzysz w zawodowy sport bez sterydów?

  Nie.

  dokładnie. Nie ma dowodów, więc wiadomo, Mateusz czyściutki całą karierę!

  A hejtery dupa cicho!

  Ja tak nie uważam.

 8. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Wierzysz w zawodowy sport bez sterydów?

  Ja bardzo długo nie wierzyłem, ale teraz wierzę. Chcesz mi powiedzieć, że kilkuset gości jest w stanie ruchać USADĘ bez mydełka, kiedy USADA może ich skontrolować kiedy tylko ma ochotę? Czy może USADA to tak naprawdę jeden wielki pic na wodę, fotomontaż?

 9. Ja bardzo długo nie wierzyłem, ale teraz wierzę. Chcesz mi powiedzieć, że kilkuset gości jest w stanie ruchać USADĘ bez mydełka, kiedy USADA może ich skontrolować kiedy tylko ma ochotę? Czy może USADA to tak naprawdę jeden wielki pic na wodę, fotomontaż?

  Moze zle zadalem pytanie. Chodzi mi o to, ze zawodowi sportowcy w którymś momencie musieli miec stycznosc ze sterydami. Przejscie do UFC wymagalo zejscia z towaru i obecnie sa "czyści".

  Zeby nie bylo, mi sterydy nie przeszkadzają. Ale hipokryzja juz tak.

 10. Testujmy. Losowo przed i po walce. Jestem za. Fakt, ze UFC juz to robi, ale Kawul jakos to tak opisze, ze wyjdzie, ze pomysl zrodzil sie w Polsce.

  Ciekaw jestem czy Parke zrobi wage. Podobnie jak Mateusz, jestem sceptyczny.

 11. mi się wydaje że zszedł z cyklu bo czekał na szanse od ufc

  Nawet jeśli to zauważ, że jego sylwetka w ogóle się nie zmieniła. Dalej jest jednym z lepiej zrobionych zawodników w Polsce. Parke głównie na tej podstawie atakuje Gamera od sterydziarzy. Nie jestem specjalistą, wiadomo, że sylwetka nie jest 100% wyznacznikiem, ale jeżeli z pół roku temu odstawiłby koks to raczej odbiłoby się to jakoś na jego budowie.

 12. Co to w ogóle za dyskusja ?:korwinwhat: nie raz i nie dwa było mówione przez ludzi związanych z MMA że brali , i że wszyscy biorą.. a poza tym każdy co mial stycznośc z tym z sportem wie że to prawda , nie bierzesz ? Nie istniejesz później w klatce na tle reszty. Co to w ogóle za gadanie o dowodach ? Nie ma testów nie ma dowodów.

  Trochę zakłamanie takie …::clintdis::

 13. ale jeżeli z pół roku temu odstawiłby koks to raczej odbiłoby się to jakoś na jego budowie.

  Niekoniecznie. Jeśli odstawił z głową, dalej trenuje mocno to z samej sylwetki mogło mu nie zejść za dużo. Pamiętajmy, że taki Gamrot to raczej jakieś zaplecze ma, pewnie są ludzie, którzy mu doradzają.

 14. Wydaje mi się, że cała ta przerwa była potrzeba na odpoczynek dla organizmu i oczyszczenie. Dlatego Mateusz tak nawołuje o te testy.

  Opcje są dwie, jeśli nadal celuje w UFC to jest (względnie) czysty i bardzo ciekawa będzie jego forma w walce. Jeśli zostaje, to jest tylko zwyczajne pohukiwanie.

 15. Przypomina się akcja z Justyną Kowalczyk jak krzyczała, że Marit jest na dopingu. Zapomniała jak sama została zawieszona :

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.