Nie zamierzamy zwalczać ALMMA – sesja pytań i odpowiedzi z Martinem Lewandowskim podczas konferencji prasowej zwiastującej powstanie Stowarzyszenia MMA Polska. Pytania zadawał obecny na konferencji Paweł Kowalik z grupy promotorskiej MMA Cartel.

2 KOMENTARZE

  1. Aż się zalogowałem aby komentarz dodać…Czy jak się przesłyszałem czy to był przebłysk dziennikarstwa które chciałbym widzieć w polskim mma?Aż chyba przesłucham jeszcze raz – bo w dobie pytań typu "masło maślane, poklepywanie po dupie" to co zaprezentował pan Kowalik to perełka.Tak powinny wyglądać pytania na konferencjach – konkretne i bez włażenia w dupę. Bo na odpowiedzi na takie pytania wszyscy czekają.

  2. czasami związkowiec/działacz sportowy sięga takich szczytów hipokryzji, że człowiek nie musi się wysilać aby go wyśmiać -wystarczy cytować.Kiedyś mówienie o patologii, szacunku przez człowieka z językiem jak …https://www.youtube.com/watch?v=pxnxWd0G0cIhttps://www.youtube.com/watch?v=Tj_2CtRErzEi pewnie wiele innych.Myślę, że MArtin Lewandowski zawstydziłby poziomem elokwencji nie jednego zawodnika FameMMA z którego robił potwora xDTeraz amotorstwo amatorskiego MMA w Polsce:heloł a kto organizując amtorski puchar KSW kpił, że nie wie co to jest ALMMA i polski związek MMA? Kto sobie robił jaja jak bardzo jest to potrzebne? Wywiad z 2011 roku na bank był taki.I po ilu edycjach schowali kredki? Więc co to za argument o trosce?DO zawodowego nie, bo tam KSW rządzi.Do amotorskiego tak, bo fajnie mieć tam swoje pazury.Pieniądz się wyczyło na byciu związkowcem. Przecież na sporcie amatorskim zawsze zarabiają głównie związkowcy, a sportowcy rzadko. Sport olimpijki to już szczyt tego. Organizacje i grupy promotorskie są i nie ma. Kiedyś wielkie Universum w boksie, a teraz już tylko historia.A praca związkowca fajna: pewnie z pierdyloń pozwoleń, licencji.Oczywiście za coś xDJeśli komuś będzie chcieli przedstawić książkowy przykład hipokryty: macie przykład.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.