Nie zamierzamy zwalczać ALMMA – sesja pytań i odpowiedzi z Martinem Lewandowskim podczas konferencji prasowej zwiastującej powstanie Stowarzyszenia MMA Polska. Pytania zadawał obecny na konferencji Paweł Kowalik z grupy promotorskiej MMA Cartel.

63 KOMENTARZE

 1. Brawo Panie Kowalik za kilka niezbędnych pytań. Dziwię się, że Martin zapomniał sam o tym powiedzieć.

 2. Aż się zalogowałem aby komentarz dodać…

  Czy jak się przesłyszałem czy to był przebłysk dziennikarstwa które chciałbym widzieć w polskim mma?

  Aż chyba przesłucham jeszcze raz – bo w dobie pytań typu "masło maślane, poklepywanie po dupie" to co zaprezentował pan Kowalik to perełka.

  Tak powinny wyglądać pytania na konferencjach – konkretne i bez włażenia w dupę. Bo na odpowiedzi na takie pytania wszyscy czekają.

 3. Aż się zalogowałem aby komentarz dodać…

  Czy jak się przesłyszałem czy to był przebłysk dziennikarstwa które chciałbym widzieć w polskim mma?

  Aż chyba przesłucham jeszcze raz – bo w dobie pytań typu "masło maślane, poklepywanie po dupie" to co zaprezentował pan Kowalik to perełka.

  Tak powinny wyglądać pytania na konferencjach – konkretne i bez włażenia w dupę. Bo na odpowiedzi na takie pytania wszyscy czekają.

  Wiesz co, tylko że późnij Martin nie udzieli tobie wywiadu po imprezie. :facepalm:

 4. Żmija wbija takie pytania, które pokazują co to dziennikarstwo, a co to tanie umizgi do duetu kalwi&lew.

  brakuje takich kozaków, teraz same lizodupy zostały

 5. Brawo Panie Kowalik za kilka niezbędnych pytań. Dziwię się, że Martin zapomniał sam o tym powiedzieć.

  Bardzo dziwne, że zapomniał :jjsmile:

  Obawiam się Greków, nawet gdy niosą dary, dlaczego nie ma tam nikogo z ALMMA skoro nie są konkurencją, dlaczego tam nie zostali zaproszeni od początku?

 6. ALMMA […] organizuje bardzo dużą ilość zawodów, ale te zawody wymagają z naszej strony pewnego zaopiekowania

  Dziękuję, WYŁANCZAM. :ożeszty:

 7. Żaden dziennikarz nie zadał żadnego pytania. Są dwie opcje, albo nie mają żadnych pytań, albo dziennikarstwo sportowe związane z mma to tak na prawdę chłopcy, którzy hobbistycznie się bawią w bycie reportem.

 8. Proszę nie pytać i tak nie odpowiem – trochę tak to wygląda, że wszyscy drżą, żeby nie dostać jakiegoś bana na wywiady, ale na szczęście są tacy co się nie pierdolą, jak Dario w "Ślepnąc od Świateł"

 9. Escobar jedyny przyszedł się coś dowiedzieć i miał merytoryczne przygotowanie do tematu, a nie na darmową szamę. Ja pierdole, dziennikarstwo w polskim MMA nie istnieje, włączając w to Rocksów, to jest tylko zbieranina dzieci z mikrofonami.

 10. Żaden dziennikarz nie zadał żadnego pytania. Są dwie opcje, albo nie mają żadnych pytań, albo dziennikarstwo sportowe związane z mma to tak na prawdę chłopcy, którzy hobbistycznie się bawią w bycie reportem.

  Escobar jedyny przyszedł się coś dowiedzieć i miał merytoryczne przygotowanie do tematu, a nie na darmową szamę. Ja pierdole, dziennikarstwo w polskim MMA nie istnieje, włączając w to Rocksów, to jest tylko zbieranina dzieci z mikrofonami.

  Przygotowanie i warsztat to jedno, ale Kawul z Lewym zrobili kawal dobrej roboty min. pacyfikujac Mroza czy bezpardonowo atakujac zadajacych niewygodne pytania. Zobaczcie sobie wywiad Olkiewicza z Lewandowskim po konferencji, tam jest ewidentne obawa by nie posunac sie z pytaniami za daleko.

 11. Pan Lewandowski aparycją jak zwykle klasa – piękny garnitur, kamizelka, biała koszula i kurwa ADIDASY :facepalm:::really:: To jeszcze gorsze niż Wójcikowe wieśniackie tshirty pod marynarką :DC:.

  Co do tematu to tak szczerze, na chuj to komu poza nimi? Ich cele są jasne (rządzić) ale nie widzę żadnych korzyści dla klubów, trenerów i zawodników.

 12. Przygotowanie i warsztat to jedno, ale Kawul z Lewym zrobili kawal dobrej roboty min. pacyfikujac Mroza czy bezpardonowo atakujac zadajacych niewygodne pytania. Zobaczcie sobie wywiad Olkiewicza z Lewandowskim po konferencji, tam jest ewidentne obawa by nie posunac sie z pytaniami za daleko.

  Olkiewicz zawsze jest super przygotowany.

  Mariusz: Jaka była oglądalność KSW 48?

  Martin: Bardzo dobra.

  Mariusz: Byłaby jeeszcze lepsza, gdyby nie mecz ekstraklasy w TVP.

  Wystarczyło, że Martin wyciągnął telefon i wyrecytował te wszystkie rekordy. Tak jakby dla reklamodawców liczyła się łączna oglądalność czy też peak. Temat można było ugryźć z różnych stron, ale Olkiewicz był już usatysfakcjonowany odpowiedzią. Zadał pytanie i wystarczy.

 13. Olkiewicz zawsze jest super przygotowany.

  Mariusz: Jaka była oglądalność KSW 48?

  Martin: Bardzo dobra.

  Mariusz: Byłaby jeeszcze lepsza, gdyby nie mecz ekstraklasy w TVP.

  Wystarczyło, że Martin wyciągnął telefon i wyrecytował te wszystkie rekordy. Tak jakby dla reklamodawców liczyła się łączna oglądalność czy też peak. Temat można było ugryźć z różnych stron, ale Olkiewicz był już usatysfakcjonowany odpowiedzią. Zadał pytanie i wystarczy.

  Widać od razu, że to jakiś przychlast klakierek panów włodarzy.

 14. Żaden dziennikarz nie zadał żadnego pytania. Są dwie opcje, albo nie mają żadnych pytań, albo dziennikarstwo sportowe związane z mma to tak na prawdę chłopcy, którzy hobbistycznie się bawią w bycie reportem.

  Mnie zastanawia jakie tam media były. Od nas był tylko operator i montażysta Meru, który za zadanie miał po prostu nagrać całość. No i zacznijmy od tego, że nie istnieje w Polsce osoba, która utrzymuje się z robienia wywiadów, także o czym my tu mówimy. Nie znaczy to jednak, że masz prawo o tych ludziach mówić chłopcy.

 15. Olkiewicz jeszcze z Maliną na podcaście potrafią coś sensownie powiedzieć i skrytykować jakąś lipę. Ale w wywiadach z Martinem, to faktycznie tylko cukrowanie.

 16. Mnie zastanawia jakie tam media były. Od nas był tylko operator i montażysta Meru, który za zadanie miał po prostu nagrać całość. No i zacznijmy od tego, że nie istnieje w Polsce osoba, która utrzymuje się z robienia wywiadów, także o czym my tu mówimy. Nie znaczy to jednak, że masz prawo o tych ludziach mówić chłopcy.

  Pomijając już fakt, że Mrozowski był taka osobą, która z tego się utrzymywała.

  Można wiedzieć kiedy ktoś z redakcji skontaktuje sie z Sławomirem Cyplem i poprosi go o komentarz?

  Prezes Stowarzyszenia Amatorskiej Ligi MMA

  Sławomir Cypel tel. 603 177 070 slawomir.cypel@o2.pl

 17. Mnie zastanawia jakie tam media były. Od nas był tylko operator i montażysta Meru, który za zadanie miał po prostu nagrać całość. No i zacznijmy od tego, że nie istnieje w Polsce osoba, która utrzymuje się z robienia wywiadów, także o czym my tu mówimy. Nie znaczy to jednak, że masz prawo o tych ludziach mówić chłopcy.

  Proszę Cię, całe dziennikarstwo zwiazane z MMA to jest totalna amatorka. Każdy z Was, niezależnie z jakiej strony, boi się pytać i poruszać gorące, niewygodne tematy, w strachu przed kazusem Mroza. Możecie zaklinac rzeczywistość, że jest inaczej, ale każdy ma swój rozum i widzi jak jest.

 18. Olkiewicz jeszcze z Maliną na podcaście potrafią coś sensownie powiedzieć i skrytykować jakąś lipę. Ale w wywiadach z Martinem, to faktycznie tylko cukrowanie.

  Malina czasem faktycznie powie coś krytycznego o KSW, ale to jego spacyfikowali jako pierwszego 😉

 19. Proszę Cię, całe dziennikarstwo zwiazane z MMA to jest totalna amatorka. Każdy z Was, niezależnie z jakiej strony, boi się pytać i poruszać gorące, niewygodne tematy, w strachu przed kazusem Mroza. Możecie zaklinac rzeczywistość, że jest inaczej, ale każdy ma swój rozum i widzi jak jest.

  Mnie to w ogóle nie dziwi. W Polsce nie ma warunków żeby prawdziwe dziennikarstwo w mma się rozwineło. Poza tym jechanie po tych wszystkich kolesiach którzy jeżdżą i robią te wywiady najlepiej jak potrafią ze zwykłej pasji to chamówa. Oni gówno z tego mają a i tak to robią. Pierdolić przed komputerem to każdy potrafii. Olkiewicz to osobny przypadek 😆

 20. Malina czasem faktycznie powie coś krytycznego o KSW, ale to jego spacyfikowali jako pierwszego 😉

  Z tego co widzę to pierwszy konwent i ustawienie do pionu Sarny było kilka miesięcy przed wideokonferencją.

 21. Mnie to w ogóle nie dziwi. W Polsce nie ma warunków żeby prawdziwe dziennikarstwo w mma się rozwineło. Poza tym jechanie po tych wszystkich kolesiach którzy jeżdżą i robią te wywiady najlepiej jak potrafią ze zwykłej pasji to chamówa. Oni gówno z tego mają a i tak to robią. Pierdolić przed komputerem to każdy potrafii. Olkiewicz to osobny przypadek 😆

  Piszesz o pasji i ja tego właśnie nie rozumiem. Jechać na galę, nie obejrzeć walk żeby móc przeprowadzić w tym czasie wywiady i zadawać wciąż te same pytania na które odpowiedzi są z góry znane. Co w tym pasjonującego ?

 22. Piszesz o pasji i ja tego właśnie nie rozumiem. Jechać na galę, nie obejrzeć walk żeby móc przeprowadzić w tym czasie wywiady i zadawać wciąż te same pytania na które odpowiedzi są z góry znane. Co w tym pasjonującego ?

  Nie wiem może dlatego że można się z zawodnikami pozadawać ?:lol: poza tym przesadzasz nie zawsze tak jest.

 23. Nie wiem może dlatego że można się z zawodnikami pozadawać ?:lol: poza tym przesadzasz nie zawsze tak jest.

  Wiem, wiem. Lubię przesadzać.

 24. Mnie to w ogóle nie dziwi. W Polsce nie ma warunków żeby prawdziwe dziennikarstwo w mma się rozwineło. Poza tym jechanie po tych wszystkich kolesiach którzy jeżdżą i robią te wywiady najlepiej jak potrafią ze zwykłej pasji to chamówa. Oni gówno z tego mają a i tak to robią. Pierdolić przed komputerem to każdy potrafii. Olkiewicz to osobny przypadek 😆

  Z jednej strony oh ah jacy to jesteśmy profesjonalni, jakie zasięgi, numer jeden w Europie, ile wejść, ile newsów, ile klików. A z drugiej, robimy to z pasji, gówno z tego mamy, przed komputerem to każdy umie pierdolić. To jak jest? Bo mam dysonans.

 25. Z jednej strony oh ah jacy to jesteśmy profesjonalni, jakie zasięgi, numer jeden w Europie, ile wejść, ile newsów, ile klików. A z drugiej, robimy to z pasji, gówno z tego mamy, przed komputerem to każdy umie pierdolić. To jak jest? Bo mam dysonans.

  MMA to wiela wydmuszka niby sprawia wrażenie jakby to było dość popularne ale Tak na prawdę to dość mały sport w Europie. W takim klimacie amatorzy mogą być numerem jeden bo profesjonalistów nie będzie jeśli hajsu nie ma.

  Ja bardziej zwracam uwagę żeby nie jechać po tych chłopkach siedząc przed komputerem. Chamówa jak chuj i bezczelność. Oni są zwykłymi fanami tak jak my. Nie ma co od nich wiele wymagać.

 26. No właśnie, bo albo chwalimy się profesjonalizmem jak jest wygodnie i są wyniki, kliknięcia itd, albo zaslaniamy się pasją i brakiem funduszy, jak nie ma komu zadać pytania lub wszyscy biorą wodę w usta, bo Kawul huknie. Szpagaty jak u Jurkowskiego, ja tam nie hejtuje, zeby nie było, tylko zauważam. Nie da się być jednocześnie profesjonalnym biznesmenem i pełnym pasji amatorem.

 27. No właśnie, bo albo chwalimy się profesjonalizmem jak jest wygodnie i są wyniki, kliknięcia itd, albo zaslaniamy się pasją i brakiem funduszy, jak nie ma komu zadać pytania lub wszyscy biorą wodę w usta, bo Kawul huknie. Szpagaty jak u Jurkowskiego, ja tam nie hejtuje, zeby nie było, tylko zauważam. Nie da się być jednocześnie profesjonalnym biznesmenem i pełnym pasji amatorem.

  Ja nigdy nie traktowałem Mmarocks jako profesjonalny portal może dlatego nie mam problemu. W redakcji ktoś ma w ogóle wykształcenie dziennikarskie ?

  Swoją drogą trochę siedzę w tym mma i gdybym ja miał tam zadać pytanie to kompletnie bym nie wiedział o co zapytać. Kompletnie nie ogarniam takich tematów. Kowalik to jest gość który już funkcjonuje w mma na dużo bardziej wyższych poziomach i nie dziwię się, że wiedział o co pytać. Ogolnie to jest mega inteligentny typ.

 28. Ja nigdy nie traktowałem Mmarocks jako profesjonalny portal może dlatego nie mam problemu. W redakcji ktoś ma w ogóle wykształcenie dziennikarskie ?

  Dubertowa ma. Ale to jak ty czy ja traktujemy, to większego znaczenia nie ma, chodzi o samo przedstawianie się przez redakcję.  Bo raz jest mówienie, że są największym portalem w Europie (i słusznie, jak się jest, to trzeba się chwalić), raz jest tłumaczenie, że nie miał kto napisać wyników na żywo czy zadać pytania.

  Ja tam im życzę jak najlepiej i fajnie jakby częściej mogli się chwalić profesjonalizmem, a nie zasłaniać "my robimy to z pasji, a hajsu ni mo" 😉

 29. Nie oglądałem, ale Kowalik na miniaturze wygląda jak 3-tygodniowe zwłoki wyłowione z Wisły. Niech chłop zacznie się lepiej prowadzić, bo niedługo umrze :awesome:

 30. Dziękuję, WYŁANCZAM. :ożeszty:

  Chcą przejąć "produkcje". Dla KSW bardzo mądry ruch, dla chłopaków marzących o czymś więcej niż polska liga, nieco gorzej. Obawiam się, że to będzie wyglądać trochę jak szkółki piłkarskie, gdzie dany klub ma możliwość pierwokupu. Trochę inny system, ale cel ten sam. Wyłowienie perełek i wzięcie ich pod swoje skrzydła.

 31. czasami związkowiec/działacz sportowy sięga takich szczytów hipokryzji, że człowiek nie musi się wysilać aby go wyśmiać -wystarczy cytować.

  Kiedyś mówienie o patologii, szacunku przez człowieka z językiem jak …

  https://www.youtube.com/watch?v=pxnxWd0G0cI

  https://www.youtube.com/watch?v=Tj_2CtRErzE

  i pewnie wiele innych.

  Myślę, że MArtin Lewandowski zawstydziłby poziomem elokwencji nie jednego zawodnika FameMMA z którego robił potwora xD

  Teraz amotorstwo amatorskiego MMA w Polsce:

  heloł a kto organizując amtorski puchar KSW kpił, że nie wie co to jest ALMMA i polski związek MMA? Kto sobie robił jaja jak bardzo jest to potrzebne? Wywiad z 2011 roku na bank był taki.

  I po ilu edycjach schowali kredki? Więc co to za argument o trosce?

  DO zawodowego nie, bo tam KSW rządzi.

  Do amotorskiego tak, bo fajnie mieć tam swoje pazury.

  Pieniądz się wyczyło na byciu związkowcem. Przecież na sporcie amatorskim zawsze zarabiają głównie związkowcy, a sportowcy rzadko. Sport olimpijki to już szczyt tego.

  Organizacje i grupy promotorskie są i nie ma. Kiedyś wielkie Universum w boksie, a teraz już tylko historia.

  A praca związkowca fajna: pewnie z pierdyloń pozwoleń, licencji.

  Oczywiście za coś xD

  Jeśli komuś będzie chcieli przedstawić książkowy przykład hipokryty: macie przykład.

 32. Na początek zorganizowanie gali pod szyldem FFF, a teraz próba stworzenia Związku.Wszystko w trosce o rozwój polskiego MMA.

  Co to oznacza w praktyce, wprowadzenie właśnie MMA Polska Stowarzyszenie?


  Martin: Stowarzyszenie, które w swoich celach i misji ma przede wszystkim scalić i zindyksowac te środowisko, bo prawda jest taka, że teraz panuje mówiąc ładnie bałagan. Każdy potrzebuje takiej odsłony amatorskiej po to żeby gdzieś po pierwsze tworzyć Związek sportowy, potworzyć struktury, tworzyć zasady, które będą uniwersalne dla całej dyscypliny.

  Od 6 min.

  @Bosy @Krzysztof Skrzypek  jako organizatorzy gali Slugfest, zgadzacie się z tym? Jakie macie zdanie w tym temacie?

 33. Na początek zorganizowanie gali pod szyldem FFF, a teraz próba stworzenia Związku.Wszystko w trosce o rozwój polskiego MMA.

  Co to oznacza w praktyce, wprowadzenie właśnie MMA Polska Stowarzyszenie?


  Martin: Stowarzyszenie, które w swoich celach i misji ma przede wszystkim scalić i zindyksowac te środowisko, bo prawda jest taka, że teraz panuje mówiąc ładnie bałagan. Każdy potrzebuje takiej odsłony amatorskiej po to żeby gdzieś po pierwsze tworzyć Związek sportowy, potworzyć struktury, tworzyć zasady, które będą uniwersalne dla całej dyscypliny.

  Od 6 min.

  @Bosy @Krzysztof Skrzypek  jako organizatorzy gali Slugfest, zgadzacie się z tym? Jakie macie zdanie w tym temacie?

  Mógłbyś zadać konkretne pytanie? 🙂

 34. Mógłbyś zadać konkretne pytanie? 🙂

  Czy te stowarzyszenie to dobry projekt dla polskiego mma? Jako organizator gali Slugfest, jak się na to zaopatrujesz? Co to oznacza dla ALMMA? Czy ta próba stworzenia Związku to nie jest skok na kasę? Najpierew FFF, teraz Związek i wszystko pod kontrolą K&L.

 35. Z jednej strony oh ah jacy to jesteśmy profesjonalni, jakie zasięgi, numer jeden w Europie, ile wejść, ile newsów, ile klików. A z drugiej, robimy to z pasji, gówno z tego mamy, przed komputerem to każdy umie pierdolić. To jak jest? Bo mam dysonans.

  No i w którym miejscu coś tu się kłóci? To że mamy dobre statystyki to nie znaczy że w tej branży / niszy MMA a w sumie generalnie w całej branży portalowej są jakieś niesamowicie duże pieniądze.  Wiedziałem że jak tylko zaczniemy się po 10 latach siedzenia cicho chwalić liczbami to będzie to największy problem dla niektórych osób. Ojej no jak oni mogli powiedzieć że mają najlepsze statystyki, w Polsce tak się chwalić? Jak tak można kurwa 😆 Do kąta kurwa i nie wychylać się w tym szarym kraju.

 36. No i w którym miejscu coś tu się kłóci? To że mamy dobre statystyki to nie znaczy że w tej branży / niszy MMA a w sumie generalnie w całej branży portalowej są jakieś niesamowicie duże pieniądze.  Wiedziałem że jak tylko zaczniemy się po 10 latach siedzenia cicho chwalić liczbami to będzie to największy problem dla niektórych osób. Ojej no jak oni mogli powiedzieć że mają najlepsze statystyki, w Polsce tak się chwalić? Jak tak można kurwa 😆 Do kąta kurwa i nie wychylać się w tym szarym kraju.

  Jeżeli uważasz, że bolą mnie wasze statystyki to się szczerze mylisz. Po prostu uważam, że jeżeli stawiacie się jako numer 1 wśród portali, to można od was wymagać więcej niż od innych. Ale w takim razie już nie będę. Przepraszam.

 37. No i w którym miejscu coś tu się kłóci? To że mamy dobre statystyki to nie znaczy że w tej branży / niszy MMA a w sumie generalnie w całej branży portalowej są jakieś niesamowicie duże pieniądze.  Wiedziałem że jak tylko zaczniemy się po 10 latach siedzenia cicho chwalić liczbami to będzie to największy problem dla niektórych osób. Ojej no jak oni mogli powiedzieć że mają najlepsze statystyki, w Polsce tak się chwalić? Jak tak można kurwa 😆 Do kąta kurwa i nie wychylać się w tym szarym kraju.

  Chyba trochę przesadzasz. Chodzi głównie o to, że te zasięgi i popularność nie przekładają się na kontent. Coraz więcej gównianych newsów luźno bądź wcale związanych z MMA, coraz mniej rzetelnego dziennikarstwa. Oczywiście dostrzegam, że to w dużej mierze odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, ale prob zmian tego stanu rzeczy też raczej nie ma.

 38. Jeżeli uważasz, że bolą mnie wasze statystyki to się szczerze mylisz. Po prostu uważam, że jeżeli stawiacie się jako numer 1 wśród portali, to można od was wymagać więcej niż od innych. Ale w takim razie już nie będę. Przepraszam.

  Wydaje mi się że nigdy nie byliśmy na tyle pewni siebie, że pisaliśmy że jesteśmy najlepsi, jedynie informowaliśmy o najlepszych statach a to też różnica. Odnosząc się do twojego komentarza oczywiście że można od nas wymagać, niezależnie gdzie bylibyśmy jako portal to jako czytelnicy macie prawo wymagać.  Tylko że jak jest to połączone z takim złośliwym komentarzem na temat chwalenia się liczbami który widzę już któryś raz (nie u ciebie) to ciężko to traktować inaczej niż czepianie się.

  Chyba trochę przesadzasz. Chodzi głównie o to, że te zasięgi i popularność nie przekładają się na kontent. Coraz więcej gównianych newsów luźno bądź wcale związanych z MMA, coraz mniej rzetelnego dziennikarstwa. Oczywiście dostrzegam, że to w dużej mierze odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, ale prob zmian tego stanu rzeczy też raczej nie ma.

  Po prostu staramy się dostarczać ludziom to o czym chcą czytać. Może to prawda że dziś robimy więcej lżejszych newsów pod młodszego czytelnika ale też na pewno przygotowujemy więcej wywiadów wideo i jeździmy na tyle gal co nigdy wcześniej w historii.

 39. Po prostu staramy się dostarczać ludziom to o czym chcą czytać.

  Ludzie chcą przeczytać co o tym  całym stowarzyszeniu sądzi Sławomir Cypel. Co to oznacza dla ALMMA? Tak ciężko wam się z nim skontaktować?

 40. Ludzie chcą przeczytać co o tym  całym stowarzyszeniu sądzi Sławomir Cypel. Co to oznacza dla ALMMA? Tak ciężko wam się z nim skontaktować?

  Nie do końca jestem pewien czy tak chętnie wypowie się w tym temacie, ale co o tym sądzi to raczej dość łatwo przewidzieć.

 41. Przygotowanie i warsztat to jedno, ale Kawul z Lewym zrobili kawal dobrej roboty min. pacyfikujac Mroza czy bezpardonowo atakujac zadajacych niewygodne pytania. Zobaczcie sobie wywiad Olkiewicza z Lewandowskim po konferencji, tam jest ewidentne obawa by nie posunac sie z pytaniami za daleko.

  "tututu breaking news"

 42. Czy te stowarzyszenie to dobry projekt dla polskiego mma? Jako organizator gali Slugfest, jak się na to zaopatrujesz? Co to oznacza dla ALMMA? Czy ta próba stworzenia Związku to nie jest skok na kasę? Najpierew FFF, teraz Związek i wszystko pod kontrolą K&L.

  Stowarzyszenie jak rozumiem będzie organizować zawody z których wyłoni kadrę Polski która będzie reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Europy immaf oraz mistrzostwach świata immaf. Myślę, że to bardzo dobrze. Nas jako Slugfest to nie dosięgnie, robimy walki zawodowe oraz amatorskie w obrębie naszej prywatnej organizacji. ALMMA nadal będą działać jak działała a może się Jeszcze mocniej rozwinie widząc, że są inni gracze na rynku. Narazie nie ma żadnego związku i to stowarzyszenie będzie mogło tylko kontrolować swoje imprezy więc nie widzę w tym nic złego. Dobrze jeśli w końcu najlepsi amatorzy z Polski będą mogli reprezentować nasz kraj na scenie międzynarodowej i to nie na swój koszt – jeśli uda się tak to rozwiązać to super sprawa.

 43. Ludzie chcą przeczytać co o tym  całym stowarzyszeniu sądzi Sławomir Cypel. Co to oznacza dla ALMMA? Tak ciężko wam się z nim skontaktować?

  Jak już postawiłeś się w pozycji "ludzi", to pewnie teraz jesteś zaskoczony i zasmucony, że twoja wizja tego co "ludzie chcą" różni się od rzeczywistości? Na przyszłość radzę więc nie stawiać się w pozycji "ludzie chcą" bo ewidentnie nie masz o tym pojęcia i po prostu napisz "ja chcę". I tak na przyszłość, tak samo jak skontaktowaliśmy się ze Sławomirem Cyplem, również poprosiliśmy Paczuskiego o skomentowanie oskarżeń Pawła Jóźwiaka (na odpowiedź którego cały czas czekamy).

 44. Jak już postawiłeś się w pozycji "ludzi", to pewnie teraz jesteś zaskoczony i zasmucony, że twoja wizja tego co "ludzie chcą" różni się od rzeczywistości? Na przyszłość radzę więc nie stawiać się w pozycji "ludzie chcą" bo ewidentnie nie masz o tym pojęcia i po prostu napisz "ja chcę". I tak na przyszłość, tak samo jak skontaktowaliśmy się ze Sławomirem Cyplem, również poprosiliśmy Paczuskiego o skomentowanie oskarżeń Pawła Jóźwiaka (na odpowiedź którego cały czas czekamy).

  Super robota, oby tak dalej.

  Można wiedzieć kiedy opublikujecie artykuł o cyrografach KSW? Będzie wywiad z Gamrotem lub jego menadżerem?

 45. Może to było zaproszenie do pracy w redakcji?

  Ja tam bym chciał. Mogę robić za zwroty wywiady że Szkockimi zawodnikami i nawet z Irlandią czy Anglią, za paliwo 😛

 46. a teraz z archwium:

  Ile było pucharów amatorskich KSW? I chyba te cenniki za treningi z gwiazdami też była zajebiste

  ALMMA to Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewcz, Anzor (który już na amatorstwie nie kumał, że MMA to nie ulica i warto regulamin walk czytać przed walką…), Omielańczuk, Trybura -tyle sobie naraz mogę przypomnieć.

  KSW to Kamil Waluś na pucharze KSW

  Sorry nie mogę znaleźć wywiadu z tego okresu z mmarocks, ale na bank był o tym: ,,kto jest ALMMA? Pomożesz mi?"

  Dana White miał takie ,,myczki": ,,największa organizacja MMA w Europie? Dzięki nauczyłeś mnie czegoś nowego" – na pytanie Venoma o UFC w Polsce i wielką polską organizacje w Europie xD

  Wstyd naprawdę nabijać z kopiującego FENu, a później oglądać Dana White i go kopiować

  To jest naprawdę smutne: dres zamienił na garnitury, ale z tego garnituru nadal dres wystaje…

  Wątpię, że na tym się zatrzymają. Przy odpowiednim lobbingu wcale bym się nie zdziwił, jakby argumenty typu ,,w trosce o MMA aby  nikomu się nic nie stało na zawodach, a w USA są badania medyczne po zawodach, a nie którzy robiący gale MMA w salach gimnastycznych i dyskotekach nie mają nawet kompetentnych ratowników medycznych…" przekonałyby ministerstwo sportu do drugiego PZPN w MMA.

  Martin Lewandowski: taki sen być Grzegorz Lato, bo jako organizator raz jest się na górze raz na dole xD

  A jakby MMA weszło na olimpiadę to życie jak w Madrycie: przecież to jest stara zasada, że w sporcie najlepiej wychodzą związkowcy sportowi

 47. Esencja Marcina

  "Za oglądanie gali trzeba zapłacić 40 złotych. Dla wielu kibiców taka kwota jest za wysoka, więc szukają innych rozwiązań, które pozwoliłyby im obejrzeć zmagania w ringu. Sporo osób ogląda KSW za pośrednictwem nielegalnych kanałów internetowych, które transmitują to wydarzenie. I to właśnie do tych kibiców skierowana była wiadomość jaką Lewandowski napisał na swoim twitterze.

  – Chciałbym wszystkim tym, którzy teraz oglądają nielegalne streamy – powiedzieć, że serdecznie możecie cały ksw team pocałować w dupę – dokładnie takimi słowami zwrócił się prezes KSW do kibiców. Wpis został bardzo szybko usunięty, ale i tak zobaczyło go wiele osób."

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.