Jak poinformował jeden z właścicieli organizacji KSW, Martin Lewandowski, sprzedaż KSW 40 przewyższyła liczbę średniej oglądalności gali UFC w Gdańsku. UFC Fight Night 118 widzowie mogli zobaczyć na Extreme Channel, kiedy to PPV na galę w Dublinie kosztowało 40 PLN.

Oznacza to, iż polska federacja sprzedała na irlandzką galę co najmniej 64 tysiące subskrypcji. TUTAJ możecie zobaczyć pełne wyniki oglądalności UFC Fight Night 118. Warto dodać, że podczas wydarzenia w Dublinie fani mogli oglądać takie gwiazdy organizacji jak Mariusz Pudzianowski, Michał Materla czy Mateusz Gamrot. Na gali UFC w Gdańsku wystąpili tacy zawodnicy jak Donald Cerrone, Jan Błachowicz czy Karolina Kowalkiewicz.

8 KOMENTARZE

  1. Porównanie akurat średnie. Przecież Extreme Sports ma bardzo mało osób.

  2. Ktoś powinien Martinowi powiedzieć, że UFC w Polsce już tylko będzie szło w górę. Oczywiście pełne Ergo też nikogo w KSW nie rusza 😛

  3. Problemem( ?) KSW jest to,że próbują niewypały zamaskowac super optymistycznym kozaczeniem,że są lepsi niż ufc #ufcjestwdupie. Problem z ME, dwoch przeciwników Pudziana  (tag team Fight? :homer:), nieznane osoby dla Polskich zawodników i lansowanie walki roku dwóch freakow. Nawet gdyby powiedzieli że ksw 40 sprzedało 53627662698727272727 ppv to tak po tym ufc gdansk i fajnych pojedynkach i wizycie samego :irish: wygrywa w przebiegach.

  4. Gdyby głupota mogła boleć to Kawulski, Lewandowski i Rysiewski wyglądaliby jak Stephen Hawking.

  5. Wypociny szaleńca który porównuje swojego chorego muła do konia wyscigowego. Jeszcze trochę a Martin skończy w wariatkowie

  6. Kiedyś miałem Martina za tego bardziej rozgarniętego w tym świńskim duecie. Teraz się to wyrównało.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.