Już 18 maja na KSW 49 w Ergo Arenie Karol Bedorf (15-4) zmierzy się z Damianem Grabowskim (21-5). Jak zapowiedział współwłaściciel polskiej organizacji, Martin Lewandowski, będzie to pojedynek o miano najlepszego zawodnika kategorii ciężkiej w Polsce.

Karol Bedorf – stary mistrz wraca do klatki! Pojedynek z Damian Grabowski to odpowiedź na pytanie, kto jest w Polsce najlepszym ciężkim. Koniec debat w komentarzach, koniec dywagowania na grupach branżowych (pamiętajcie, że mam dobry research i czytam wasze komentarze, również te na zamkniętych forach)

Czy Karol wróci na zwycięskie tory i zawalczy kiedyś ponownie o pas? Przekonamy się w Ergo Arenie.

Dla Grabowskiego będzie to powrót po ubiegłorocznej wygranej przez techniczny nokaut z Jose Rodrigo Guelke na FEN 22. Wcześniej „Polish Pitbull” przegrał trzy pojedynki pod szyldem UFC.

Były mistrz KSW w wadze ciężkiej po serii ośmiu wygranych z rzędu przegrał przed czasem z Fernando Rodriguesem Juniorem. Półtorej roku później Bedorf pokonał Mariusza Pudzianowskiego, jednak na KSW 45 nie udało mu się odzyskać tytułu mistrzowskiego, gdyż został poddany przez Phila De Friesa.

https://www.facebook.com/martin.lewandowski.33/photos/a.818384314880614/2392958784089818/?type=3

57 KOMENTARZE

 1. Buahaha a myślałem, ba, byłem w stu procentach PEWNY, że nic nie wywoła dziś już u mnie uśmiechu w ten chujowy dzień. Dzienks Liwaj stary tapczanie!

 2. Lewandowski :najmancoty: za dużo cohones z przyczajki czytasz to i tobie się włączył cięty dowcip. Bedorf albo Graba najlepszym ciężkim w Polsce :razz:utinlaugh:

 3. Typie, gdybyś naprawdę czytał komentarze to nie miałbyś żadnych wątpliwości, że Karol Bedorf jest nie tylko najlepszym ciężkim w Polsce, ale również na świecie

 4. Przecież to jest autodiss. Jeśli Graba z Bedorfem są najlepsi w Polsce, to poziom polskiego MMA jest poniżej jakiejkolwiek skali pomiarowej. Nie muszę chyba przypominać z kim dostał oklep Bedorf i jak wyglądała przygoda Graby w UFC.

 5. Myślę, że najlepszym ciężkim jest półciężki Oleksiejczuk, wszystkich by was tam ustawił liściami po kolei

 6. Wiadomo, że to czysto "ocena" promotora gali. To nie jest wina Bedorfa czy Grabowskiego, że promotor w taki sposób reklamuje ich nadchodząca walkę.Ciekawi mnie bardziej fakt, że nie chcieli Omielanczuka (według Kowalika jak i samego Omielanczuka nie byli mim w ogóle zainteresowani), mimo, że radził sobie w UFC znacznie lepiej niż Grabowski jak i znalazł szacunek i gronu fanów mimo odejścia z UFC. Grabowski natomiast mimo mojej osobistej sympati do niego wydaje mi się, ze w tej chwili ma więcej haters niż fanów.

 7. Grabowski natomiast mimo mojej osobistej sympati do niego wydaje mi się, ze w tej chwili ma więcej haters niż fanów.

  Grabowicz nikogo juz nie interesuje

 8. według Kowalika jak i samego Omielanczuka nie byli mim w ogóle zainteresowani)

  +malo walk, a Daniel woli walczyć regularnie / często

 9. Siwy gdyby nie siedzial to by ta 2 poddal na 1 gali. Siwy Siwy PF Siwy Siwy PF( wiem wiem juz dawno tego nie pisalem:lol:).

 10. Półciężki Narkun zaprezentował się o niebo lepiej z De Friesem niż Bedorf. Przeciętny widz KSW słabo kojarzy Omielana czy Tyburę i tacy może łykną teorie Martina, ale Martin próbuje w trolowanie i moim zdaniem to dobrze, tego potrzebuje cohones.

 11. Pojedynek z Damian Grabowski to odpowiedź na pytanie, kto jest w Polsce najlepszym ciężkim.

  MARTINA POPIERDOLIŁO

 12. Ciekawi mnie bardziej fakt, że nie chcieli Omielanczuka (według Kowalika jak i samego Omielanczuka nie byli mim w ogóle zainteresowani), mimo, że radził sobie w UFC znacznie lepiej niż Grabowski jak i znalazł szacunek i gronu fanów mimo odejścia z UFC.

  Mieli lepszego czuja niż w przypadku de Friesa, nie chcieli żeby mało medialny odpad z UFC wyczyścił im cała dywizję. Teraz pewnie żałują, zwłaszcza po tym jak Daniel zgłosił gotowość walki z kilkoma rywalami równocześnie 😉

 13. A chuj, nie wiem co mnie pokusiło, ale wszedłem właśnie w ten temat. Sprawdzę komentarze, może ktoś coś śmiesznego napisał.

 14. Te zamkniete fora, ktore czyta Martin to hp na cohones? Czy sa jakies auper tajne/fajne fora o ktorych nie wiem?

 15. Beka z Cohones raczej a nie Martina lol promotor jak to promotor musi wygadywać takie bzdury żeby sprzedać walkę.

 16. Martin ma dostęp do HP 😆

  to pewnie ten ostatni co tak posty nabijał na siłę 😉

  W sumie to ja ostatnio nabijałem, ale nie jestem nim 😀

 17. W sumie to ja ostatnio nabijałem, ale nie jestem nim 😀

  to chyba nie Ty byłeś . . . nie pamiętam, whatever, pondro Martin, wiem, że czytasz :fjedzia:

 18. Beka z Cohones raczej a nie Martina lol promotor jak to promotor musi wygadywać takie bzdury żeby sprzedać walkę.

  on sprzedał, ale duszę, lata temu :korwinstupid:

  tu już nie ma co sprzedawać nawet :korwinwhat:

 19. A to ci dobre…czegoś równie śmiesznego dawno Lewy nie powiedział 😀 Chyba to raczej pytanie kto zamyka ranking 😀

  Karol to jeszcze coś tam walczy, chociaż ewidentnie mniej mu się ostatnimi czasy chce….ale Grabowiczowi to w karierze zostało już co najwyżej zostanie przedstawicielem firmy od materacy

 20. Tak owszem mozna tak powiedziec ale koniecznie trzeba dopisac "w historii". Oczywiscie jest jeszcze Marcin Tybura i Daniel Omielańczuk. I Karol i Damian wygrali z Michalem Kita wiec wygrany w tej trojcy bedzie bez watpienia najlepszy. Raz juz wygral Grabowski z Bedorfem (nie moge znalesc zdjecia) wiec w pewnym sensie rewanz

 21. Grabowicz jest najlepszy, jesli chodzi o marketing. Nawet podczas wywiadów z ACA pojawiala sie grafika z Grabowskim i jego sponsorem.

  Tybura tak nie umie :fjedzia:

 22. Bedorf – Grabowski to odpowiedź na pytanie, kto był najlepszym ciężkim w Polsce w roku 2013

  #poprawione

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.