10514748_782365548450782_8255630858832858924_n

Informacje prasowe organizacji FEN:

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek na nadchodzącej gali gali FEN 4 „Summer Edition”, która odbędzie się w Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7 w sobotę 16-go sierpnia. Będzie to pierwsze oficjalnie potwierdzone starcie na zasadach K-1 Rules i zarazem jedyna kobieca konfrontacja tej gali.

Zmierzą się w niej dwie niezwykle utytułowane zawodniczki Kickboxingu: mistrzyni świata K-1 WAKO Marta Chojnoska z Fight Club Shi-Kon Łódź i aktualna zdobywczyni Pucharu Świata Monika Porażyńska z Corpus Gym Gdańsk. Walka zakontraktowana została w kategorii koguciej do 54 kg.

28-letnia Marta Chojnoska to mistrzyni świata w Kickboxingu, mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni Polski w formule K-1, a także Sanda. Karierę zaczynała od Judo, ale w 2012 roku trafiła do MMA dochodząc do finału turnieju KSW, gdzie uległa jedynie Karolinie Kowalkiewicz. Na zasadach K-1 w zawodowych walkach mierzyła się także z najlepszą polską zawodniczką i Muay Thai, K-1 a także MMA – Joanną Jędrzejczyk. W zawodowych walkach Sanda wygrała m.in. z Pauliną Suską, z którą także wygrała w MMA. W debiucie na FEN 2 we Wrocławiu uległa na punkty Sylwii Juśkiewicz i teraz staje przed powtórną szansą zwycięstwa. Dodatkowo utytułowana zawodniczka podjęła współpracę z Grzegorzem Chałubińskim z Fight Club Shi-Kon Łódź – trenerem swojej ostatniej rywalki.

30-letnia Monika Porażyńska z Gdańska debiutuje na zawodowym ringu, ale za nią stoi szereg sukcesów amatorskich jak Mistrzostwo Polski w Thaiboxingu, a także medale w K-1 czy formule Low-Kick. Ukoronowaniem jej sukcesów w tym roku było zdobycie Pucharu Świata w węgierskiej miejscowości Szeged. Monika trenuje w gdańskim klubie Corpus Gym pod okiem trenera Dobrosława Bieleckiego.

Kibice będą mogli obejrzeć obie zawodniczki w akcji w Hali Stulecia w Sopocie, w dniu 16-go sierpnia. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.Pozdrawiamy,

Fight Exclusive Night

8 KOMENTARZE

  1. Pewnie dla tego że nikogo już nie interesuje po przegranej i nie ma dobrego menagera. Gdyby była prowadzona jak Sylwia Juskiewicz  to by sobie tam powygrywała jakieś waleczki na mniejszych galach i teraz bysmy ja widzieli na promaku czy innym atacku a tak to powoli o niej zapomnimy. Ubolewam nad tym ale wychodzi na to , że także KSW zainteresowane jest tylko Karoliną i sprowadzaniem specjalnie pod nią nowych przeciwniczek do swojego show  a nie tworzeniem jakiejkolwiek drabinki w kat kobiecej. Do tego Marta skłócona z Różalem chyba juz nie liczy się w środowisku i chyba nie ma motywacji żeby inwestować w jakieś wyjazdy i poszukiwania dobrego klubu. Szkoda.

  2. Nigdy chyba nie ogarnę tych wszystkich pasów w kickboxingu. Tam każdy jest mistrzem świata jakiejś tam federacji, zdobywcą Pucharu Świata etc.

  3. Pewnie dla tego że nikogo już nie interesuje po przegranej i nie ma dobrego menagera. Gdyby była prowadzona jak Sylwia Juskiewicz  to by sobie tam powygrywała jakieś waleczki na mniejszych galach i teraz bysmy ja widzieli na promaku czy innym atacku a tak to powoli o niej zapomnimy. Ubolewam nad tym ale wychodzi na to , że także KSW zainteresowane jest tylko Karoliną i sprowadzaniem specjalnie pod nią nowych przeciwniczek do swojego show  a nie tworzeniem jakiejkolwiek drabinki w kat kobiecej. Do tego Marta skłócona z Różalem chyba juz nie liczy się w środowisku i chyba nie ma motywacji żeby inwestować w jakieś wyjazdy i poszukiwania dobrego klubu. Szkoda.

    A Mysza czasem nie mówiła, że chciałby rewanżu z Karoliną? Jak dla mnie, by do tego dążyć, Bońkowska vs Chojnoska jak najbardziej do ogarnięcia przez KSW. 

  4. No ale po co mieliby robic taką walke jak mozna dać w to miejscie Jackowskiego, Porczyk albo Karolinę kontra kolejna pretendentka z dupy.

  5. Myślę, że Bońkowska oraz Chojnoska musiałyby jeszcze jedną czy dwie zwycięskie walki dorzucić żeby to miało sens. Narzekamy na Cariaso vs Mighty Mouse, a sami chcemy by jedna z tych pań walczyła z Karoliną. Wolę żeby KSW zakontraktowało kogoś nowego niż oglądać bezsensowną jednostronną walkę. Pewnie Kowalik też by stwierdził, że to za małe wyzwanie i by się nie zgodził. Poza tym, nie wiem czy (Paweł) chce by Karolina walczyła powyżej 52kg.

    Drabinki to coś do czego KSW powinno dążyć. Potrzebuje jednak więcej zawodników, a co za tym idzie gal. W obecnej sytuacji nie ma drabinki w dywizji kobiet.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.