Marlon Vera po potencjalnej wygranej z Seanem O’Malleyem ma już na oku kolejnego rywala. Chito w pierwszej obronie tytułu chciałby zmierzyć się z Corym Sandhagenem, z którym przegrał w przeszłości.

Marlon Vera jest następnym pretendentem w kategorii koguciej UFC. Chito drugi raz w karierze zmierzy się z Seanem O’Malleyem na UFC 299 w marcu tego roku w Miami. W pierwszej ich walce pokonał Sugara przez KO/TKO w sierpniu 2020 roku. Vera ma już pomysł na rywala na pierwszą, potencjalną obronę tytułu mistrzowskiego. Ekwadorczyk w rozmowie z The Schmo zdradził, że chciałby rewanżu z Corym Sandhagenem.

Na pierwszą obronę poproszę o walkę z Sandhagenem, bo mnie pokonał w przeszłości. To jedyny powód. Wygrany starcia Dvalishviliego z Cejudo to też duża walka i UFC to wie więc ja zawalczę z tym, kogo wybiorą. Jeśli miałbym wybrać to chciałbym zbić dupsko Cory’emu. Wiem, że ten nerd narzeka na takie gadanie, ale to nie moja wina – on nikogo kur*a nie obchodzi.

31-letni Vera (21-8-1 MMA) wygrał w ostatnim pojedynku przez jednogłośną decyzją sędziów z Pedro Munhozem na sierpniowej gali UFC 292. Chito odniósł tym samym piątą z sześciu ostatnich walk. Dla organizacji UFC Ekwadorczyk rywalizuje od 2014 roku. W tym czasie pokonywał m.in. Dominicka Cruza, Roba Fonta czy Frankie Edgara. Vera zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC. 16 z 21 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Do swoich występów szykuje się pod okiem Jasona Parillo, który poprowadził Michaela Bispinga do pasa mistrzowskiego kategorii średniej UFC w przeszłości. Z Sandhagenem przegrał w marcu 2023 roku przez decyzję sędziowską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,982 komentarzy 3,055 polubień

Marlon Vera po potencjalnej wygranej z Seanem O’Malleyem ma już na oku kolejnego rywala. Chito w pierwszej obronie tytułu chciałby zmierzyć się z Corym Sandhagenem, z którym przegrał w przeszłości. Marlon Vera jest następnym pretendentem w kategorii koguciej UFC. Chito drugi raz w karierze zmierzy się z Seanem O’Malleyem na UFC 299 w marcu tego roku w Miami. […]

Odpowiedz polub

click to expand...