Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji, Marlon Sandro (28-7-2) będzie przeciwnikiem Sebastiana Kotwicy (11-2) w walce wieczoru gali TFL w Kraśniku, 9 czerwca. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii piórkowej.

„The Gladiator” w ostatnich dwóch pojedynkach zwyciężał w pierwszych rundach. Na Shooto Brasil 74 poddał Diego Huerto (19-6-1) w niecałe dwie minuty, a kilka miesięcy wcześniej odprawił ciosami Koyomiego Matsushimę (9-3). W swojej karierze Sandro stoczył jedenaście pojedynków pod szyldem Bellatora, z których tylko trzy przegrał. Ostatnią walkę w tej organizacji stoczył w 2014 roku, pokonując decyzją sędziów Chrisa Horodeckiego.

Dla Kotwicy będzie to dopiero pierwsza walka w 2018 roku. W 2017 stoczył on cztery pojedynki, wszystkie zwyciężając. Od siedmiu pojedynków reprezentant Szkoły Walki Drwala jest niepokonany. W ostatnich trzech starciach pokonał on kolejno decyzją sędziów Guilherme Cadenę (13-10), Busurmankula Abdibaitova (8-4-1) i Elisona Goncalveza (7-6). Obecnie Kotwica przygotowuje się do walki w amerykańskim JacksonWink MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.