Marlon Moraes dzisiejszym zwycięstwem nad Raphaelem Assuncao mocno przybliżył się do walki o pas UFC w kategorii koguciej. Brazylijczyk został zapytany po walce przez Michaela Bispinga czy ma jakąś wiadomość do aktualnego mistrza tej dywizji, TJ’a Dillashawa. Moraes pokusił się o prowokację w stronę posiadacza tytułu.

Hej TJ, nie wiem czy zasługujesz na walkę ze mną po swoim ostatnim występie, przyjacielu. Przykro mi. Może zawalczę z kimś innym, a tobie pozwolę zejść niżej, żebyś mógł dalej polować na tych małych kolesi.

TJ Dillashaw w swoim ostatnim występie został znokautowany w pierwszej rundzie przez Henry’ego Cejudo. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski w wadze muszej.

14 KOMENTARZE

  1. Koles chyba zapomnial kto jest mistrzem w jego wadze i kto rozdaje karty. Niech sie ustawi grzecznie w kolejce bo jak Cejudo pojdzie wage wyzej to Moraes i tak bedzie musial jeszcze z kims zawalczyc. Po chuj takie gadki to nie wiem.

  2. Po to takie gadki, żeby poruszyl ludzi i zaczęli go zauważać. Jak widać po Tobie, zadziałało. Miał wkurzyć ludzi i TJ.

  3. Moreas na dzień dzisiejszy jest faworytem zarówno z Cejudo jak i TJ-em. Koleś się już na dobre rozkręcił w UFC, nie wiem czy ktoś go teraz powstrzyma.

  4. Po to takie gadki, żeby poruszyl ludzi i zaczęli go zauważać. Jak widać po Tobie, zadziałało. Miał wkurzyć ludzi i TJ.

    TJ mu odp i go szybko zgasi albo go zleje i nikt go nie zapamieta:cool:

  5. Jak po tym występie nie dostanie walki o pas, to nie wiem kogo jeszcze będzie musiał wyjaśnić żeby dostać TS'a…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.