Mark Hunt w przygotowaniach do lipcowej gali UFC 200 postanowił skorzystać z pomocy byłego przeciwnika z imprez K-1, Raya Sefo.

Hunt przeniósł się już z Nowej Zelandii do USA gdzie kontynuować będzie przygotowania do walki z Lesnarem w klubie Xtreme Couture. Trenerem w tym miejscu jest 45-letni Ray Sefo z którym Hunt toczył legendarne boje podczas gal K-1 Grand Prix. Poniżej jedna z ich walk:

7 KOMENTARZE

 1. Juz nie moge się doczekać filmików w zwolnionym tempie, gdzie Marek stawia już 3 krok w kierunku swego narożnika, a Brock jeszcze na matę leci. :popcorn:

 2. MMaciek

  Juz nie moge się doczekać filmików w zwolnionym tempie, gdzie Marek stawia już 3 krok w kierunku swego narożnika, a Brock jeszcze na matę leci. :popcorn:

  Mam wielką nadzieję,że tak będzie. Niestety obawiam się,że będzie obalenie,kontrola z góry i tko

 3. torpedo

  Mam wielką nadzieję,że tak będzie. Niestety obawiam się,że będzie obalenie,kontrola z góry i tko

  Marek ogarnie

 4. PRIDE to było czyste szaleństwo pod każdym względem – co za zawodnicy, co za napierdalanki – dziś praktycznie nic nie jest takim odpałem i nic już tak nie jara…

 5. Brock to zwierzak. Będzie klinczował i obalał z lekkością, górnej pozycji nie odda.
  Ale to nie lubiący ciosów zwierzak 🙂 Pytanie więc, czy pomiędzy obaleniami Mark coś trafi na tyle by go zbić z tropu lub wręcz uśpić? Walka na pewno będzie ciekawa 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.