Jak się okazało, to nie Gokhan Saki (1-2) będzie rywalem Marka Hunta (13-13) w jego pożegnalnej walce. Super Samoan na gali w Adelaide skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Justinem Willisem (7-1).

Pochodzący z Nowej Zelandii Super Samoan zdecydowanie nie zaliczy 2018 roku do udanych. Czterdziestoczteroletni Samoańczyk najpierw musiał uznać wyższość Curtisa Blaydesa (10-1), a kilka miesięcy później, na debiutanckiej gali UFC w Rosji zmuszony był odklepać duszenie zza pleców w wykonaniu Alexeya Oleinika (57-11). Grudniowa walka będzie ostatnią w kontrakcie Hunta.

Willis pod banderą UFC nie przegrał jeszcze ani jednego pojedynku. Big Pretty w swoim debiucie wypunktował Jamesa Mulherona (11-2), a pod koniec roku dopisał do tego zwycięstwo przez poddanie nad Allenem Crowderem (9-3). W 2018 roku Amerykanin stoczył tylko jeden pojedynek, w kwietniu zwyciężając na pełnym dystansie z Chase Shermanem (11-6).

Gala UFC Fight Night 142 odbędzie się 1 grudnia w australijskim mieście Adelaide. W walce wieczoru Junior Dos Santos (19-5) zmierzy się z miejscowym Taiem Tuivasą (10-0).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.