Jak się okazało, to nie Gokhan Saki (1-2) będzie rywalem Marka Hunta (13-13) w jego pożegnalnej walce. Super Samoan na gali w Adelaide skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Justinem Willisem (7-1).

Pochodzący z Nowej Zelandii Super Samoan zdecydowanie nie zaliczy 2018 roku do udanych. Czterdziestoczteroletni Samoańczyk najpierw musiał uznać wyższość Curtisa Blaydesa (10-1), a kilka miesięcy później, na debiutanckiej gali UFC w Rosji zmuszony był odklepać duszenie zza pleców w wykonaniu Alexeya Oleinika (57-11). Grudniowa walka będzie ostatnią w kontrakcie Hunta.

Willis pod banderą UFC nie przegrał jeszcze ani jednego pojedynku. Big Pretty w swoim debiucie wypunktował Jamesa Mulherona (11-2), a pod koniec roku dopisał do tego zwycięstwo przez poddanie nad Allenem Crowderem (9-3). W 2018 roku Amerykanin stoczył tylko jeden pojedynek, w kwietniu zwyciężając na pełnym dystansie z Chase Shermanem (11-6).

Gala UFC Fight Night 142 odbędzie się 1 grudnia w australijskim mieście Adelaide. W walce wieczoru Junior Dos Santos (19-5) zmierzy się z miejscowym Taiem Tuivasą (10-0).

11 KOMENTARZE

 1. Jak Marek przegra tę walkę to może się spełnić scenariusz jaki prognozowałem swojego czasu w temacie gdzie Hunt narzekał na ufc.

 2. Jak Marek przegra tę walkę to może się spełnić scenariusz jaki prognozowałem swojego czasu w temacie gdzie Hunt narzekał na ufc.

  To znaczy?

 3. W okresie kiedy Hunt mocno był aktywny ze swoimi wypowiedziami UFC napisałem SPOILER
  http://cohones.mmarocks.pl/threads/mark-hunt-po-wypełnieniu-obecnego-kontraktu-odejdzie-z-ufc.41633/?thepost=1888949#post-1888949

  i wwiązała się dyskusja na temat jego kariery poza UFC. Ja twierdziłem, że nic z tego nie będzie, a kilku chłopaków twierdziło, że pójdzie za dobre siano do jakiegoś ONE. LINK do tematu.

  Trafiłeś w punkt, ale w sumie nie było tam nic nie do przewidzenia. Odejdzie prawdopodobnie z ujemnym rekordem, ale z renomą faceta z kowadłem w łapie. Nigdzie już walczyć nie będzie raczej.

 4. Trafiłeś w punkt, ale w sumie nie było tam nic nie do przewidzenia. Odejdzie prawdopodobnie z ujemnym rekordem, ale z renomą faceta z kowadłem w łapie. Nigdzie już walczyć nie będzie raczej.

  Kilku twierdziło inaczej jednak. Mogło się potoczyć tak, że zrobiłby 3-0 i poszedłby w świat.

 5. Kilku twierdziło inaczej jednak. Mogło się potoczyć tak, że zrobiłby 3-0 i poszedłby w świat.

  Dlaczego teraz, nawet po przegranej, nie mógłby pójść w świat?

 6. Dlaczego teraz, nawet po przegranej, nie mógłby pójść w świat?

  To chyba jasne – bo tak napisałem na cohones.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.