Kilka wyciętych tekstów z wywiadu z Markiem Huntem.:

O najbliższych planach

Q. Powiedz więc nam o umowie MMA z DREAM ?


A.
Teraz kiedy K1 mam już za sobą (walka z Shiltem) jest wszystko dobrze dziecino, MMA i tylko MMA. Ci goście z DREAM chcą żebym walczył z Aleksanderem Emelianeko w ciągu 3 tygodni, 11 maja. Mówiłem im że nie ma na to szans ponieważ mam zbyt mało czasu aby się przygotować. Nie chce ryzykować walcząc w ten sposób. Ale jeśli zrekompensują mi to ryzyko to wszystko jest ok i będę walczyć. Pieniądze muszą się zgadzać. DREAM chce zobaczyć jak będzie szło Fedorowi, i jeśli zdobędzie on tytuł mistrza DREAM to ja będę z nim walczył o ten tytuł.

Q. Więc walka z Fedorem jest już załatwiona ?


A.
Z tego co mi mówili to jest już zaklepana, musimy tylko poczekać jak pójdzie Fedorowi i wtedy będziemy wiedzieć więcej. Chce walczyć z Fedorem i chce go pokonać.

O CroCopie

Q. Co z Mirko CroCopem ?

A. Mirko dobrze kopie i jest świetnym fighterem ale nic na mnie nie ma. Powiem ci coś, pamiętasz jak Gonzaga pokonał go high kickiem ? Spotkałem go w Vegas i był spoko gościem. Spytał mnie :” Jak mogę pokonać CroCopa?” Powiedziałem mu nie stresuj się, spróbuj go przestraszyć, podążaj za nim i wywieraj na nim presję, nie pozwól mu się uspokoić. Zobacz co się stało, Gonzaga go zniszczył. Jeśli będę walczyć CroCopem to będzie tak samo. Zrobię to samo, będę na niego naciskał i pokonam go. Jest bardzo dobry jak pozwolisz mu grać w jego grę.

O kolejnej walce z Shiltem


Q. Inne nazwiska z którymi chcesz walczyć ?

A. Prawdopodobnie będę walczyć ponownie z Semmy Shiltem ale na zasadach MMA. Chce tej walki i wiem że mogę go pokonać. Walka będzie w Japonii i będzie za dobre pieniądze. Mogę walczyć z każdym. Nie obchodzi mnie kto to będzie. Będę walczyć z King Kongiem jeśli będę musiał. Zawsze staram się walczyć z najlepszymi. Chce walczyć z mistrzami i być mistrzem. To jest mój cel. Postaram się go szybko osiągnąć.

O UFC:

Q. Co powiesz na to żeby walczyć w UFC. Jakie są szanse że do tego dojdzie ?

A. Nie wiem, nie jestem pewien co do tego…zmarnowali mój czas po tym całym wykupieniu Pride, obiecując mi wszystko czego dusza zapragnie a później się to okazało gówno warte. Czekałem tak długo i nic nie wyszło z mojej umowy. Jednakże jeśli dolary się będą zgadzać to będzie czas walki…


O walce z Kimbo

Q. Jak wygląda twój kontrakt ?
A.
Mój manager Mike (Cornette) jest dobry, a mój kontrakt pozwala mi na walkę gdziekolwiek chce w USA. Nie musi to być UFC, jest więcej firm w USA. Mam na myśli są ok i mój kumpel Brad Morris walczył u nich na karcie w zeszłym tygodniu. Są inne gale na których mogę walczyć. Pamiętasz jak kiedyś pytałeś mnie o Kimbo ? Jest ok a walka z nim oznacza dużo dolarów. Jestem otwarty na taką walkę i pokonam go jeśli będę miał okazję. Kimbo i ja na tej samej karcie to oznacza duże zainteresowanie. Ma dobry uliczny styl a ja wiem to i owo o tym stylu. Więc to będzie dobra walka za dobre pieniądze.

Q. Myślisz że posłał byś go na deski ?

A. Nie wiem, muszę z nim walczyć i sprawdzić to. Chciałbym i prawdopodobnie powinienem go znokautować. Jest dobrym fighterem, dopiero co zaczął w MMA więc ciężko jest coś przewidywać. Widziałem kreskówkę gdzie on uderza mnie kijem bejsbolowym a ja go nokautuje, to wszystko jest śmieszne ale jeśli dojdzie do tej walki to będę chciał go wykończyć i wygrać. Więc jeśli kasa się będzie zgadzać to czemu nie ?

Cały wywiad tutaj


18 KOMENTARZE

 1. Haha. Stary poczciwy Hunto i już od jakiegoś czasu towarzyszący mu tekst, „kasa” 😀

 2. Rozumiem że to jego sposób na życie ale gdy ciągle przy każdym przeciwniku słyszy się KASA, PIENIĄDZE SIĘ ZGADZAJĄ, DUŻO PIENIĘDZY itd. to trochę mnie to drażni

 3. Sianko sianko!!! Ale lubię go oglądać w walce. Zawsze daje dobre show i nigdy nie walczy zachowawczo. Mam nadzieję że z Aleksandrem wypali

 4. lubię go i solidnie rozumuje, panowie kasa też się liczy myślę że Mark nie ma innego źródła utrzymania noi nie walczy tak często zresztą kto chciałby być obijany za marne pieniądze

 5. W sumie bigcitylover słusznie napisałeś i nie chodzi mi o to że mam mu to za złe tylko drażni mnie takie ciągłe gadanie o hajsie. Niech takie sprawy załatwia jak będzie pisał kontrakty bo jakoś np. na mnie dziwnie działa jak sportowiec wszystko popiera kasą każdego przeciwnika że ok ale kasa.

 6. wszystkich pobic, fedora pobic, oczywiscie za dobre pieniadze! itd itp co za żal!!! ja pierzdziele, oby dostawal oklepy od kazdego! i od aleksandra! a po drugie cro cop nie byl w formie z gonzaga i wypadek przy pracy! mam nadzieje ze bedzie lepiej!

 7. trzeba mu oddac jednko-jest spaslakiem:) a tak serio to wiadomo ze nikt za darmo nie walczy, ja osobiscie widzialbym go w walce z Mighty Mo lub Davidem Tua, obojetenie na jakich zasadach, wsyscy 3 maja pierd….e w łapie

 8. zimin: crocop nie byl w formie hahahhaa poszedl do UFC dostal baty i teraz bedzie bil marnych japonczykow..

 9. V kurde ciekawy pomysł. Mi to się czasem wydaje że Hunto, Tua i Mo to ten sam człowie, czasem ich ze sobą mylę. Cyba wszyscy zresztą mają samoańskie korzenie.

 10. wypadek, ufc rozni sie od dream/ pride, trzeba sie przyzwyczaic do wszystkiego!

 11. Zabawny koleś z Hunta..hehe, zawsze go lubiłem, dopuki może stawiać warunki finansowe to niech z tego korzysta, każdy fajter chce zarabiać jak najwięcej, a zdrowie kiedyś się skończy i odporność na ciosy również.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.