44-letni Mark Hunt nie ma ostatnio dobrej serii. Legenda sportów walki w ostatnich 4 walkach ma bilans 1-3. Hunt, który na UFC w Moskwie przegrał z Alexeiem Oleinikiem zapowiedział, że po ostatniej walce na kontrakcie nie przedłuży umowy z organizacją.

Kocham pracę dla UFC, ale mamy kilka problemów. Mam jeszcze jedną walkę na kontrakcie i staram się o pojedynek na gali w Adelaide z Taiem Tuivasą i chłopakami. Ostatnie hura dla starego gościa.

Hunt (13-13-1, 1 NC MMA) przeszedł do UFC po 5 przegranych z rzędu. Co ciekawe, Super Samoan przegrał również swój debiut, przez co jego sytuacja była bardzo skomplikowana. UFC dało szansę zawodnikowi, którą w pełni wykorzystał – wygrał on 4 kolejnych walk. W swojej karierze mierzył się on z m.in. Alistairem Overeemem, Fabricio Werdumem, Stipe Miociciem, Frankiem Mirem, Brockiem Lesnarem czy Royem Nelsonem. Po ostatniej walce na kontrakcie z UFC prawdopodobnie będzie on kontynuował karierę w sportach walki w innych organizacjach.

Główną atrakcją gali w Adelaide będzie starcie sparingpartnera Hunta, Taia Tuivasy z Juniorem dos Santosem.

2 KOMENTARZE

  1. Ma i zawsze miał. Przez większosć kariery nie trenował na poważnie. Nie miał typowych cykli i obozów treningowych. To po prostu naturalny talent i zakuty łeb. Jego walki z K1 to klasyki (walka z Sefo!). W uFC ma tak samo wyjebane jak miał zawsze tylko wiek nie ten i poziom konkurencji wysoki. Na poddania niestety zawsze był podatny.

  2. To może z Arlovskim, taka wisienka na torcie i starcie dwóch weteranów? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.