Mark Hunt nadal ma spory problem z UFC oraz zawodnikami, którzy w przeszłości przyłapywani byli na dopingu. Super Samoan zapowiedział nawet, że jeśli jego przeciwnik znowu będzie stosował sterydy, po prostu go pozwie.

16 KOMENTARZE

 1. Mark chyba nie gada tego wszystkiego z bólu dupy (przynajmniej do takich wniosków dochodzę) podejrzewam, że Rizin poczęstowało go sowitym kontraktem i teraz próbuje jak się da wyślizgać się z UFC.

  Jednak jeżeli gada te wszystkie bzdury z przekonania to powinien obejrzeć go psychiatra.

 2. Kurwa Marian, tak mega Cię lubię, ale od walki z Brockiem wystawiasz moją sympatię na mega próby. Weź zeżryj kubełek KFC i skończ już tak pierdolić, bo aż przykro.

  Nie wiem komu kibicować, bo Reema też mega lubię. Chciałbym, żeby któryś z nich sięgnął po pas, a Alistair ma znacznie większe szanse na to.

 3. Haha ale dobre :kis:. Też lubię Marka i nie wiem z czego to wynika. Po prostu albo chce wyskoczyć z UFC albo wyciągnąć z nich jak najwięcej kasy.

  A poza tym przecież Alistair jest na bank czysty :werdum:

 4. Haha ale dobre :kis:. Też lubię Marka i nie wiem z czego to wynika. Po prostu albo chce wyskoczyć z UFC albo wyciągnąć z nich jak najwięcej kasy.

  A poza tym przecież Alistair jest na bank czysty :werdum:

  ali od zawsze czysciutki. nie jego wina, ze konine nadziewaja sterydami, a on pozniej to je

 5. Reem i Hunt nadają się do reklamy.

  Reem koksu a w sumie człowieka po ostawieniu, a Mark maści na ból dupska…

  Może niech sam coś opierd..li to mu przejdzie :facepalm:

 6. Mark chyba nie gada tego wszystkiego z bólu dupy (przynajmniej do takich wniosków dochodzę) podejrzewam, że Rizin poczęstowało go sowitym kontraktem i teraz próbuje jak się da wyślizgać się z UFC.

  Jednak jeżeli gada te wszystkie bzdury z przekonania to powinien obejrzeć go psychiatra.

  No, w sumie nie mozna wykluczyc opcji checi wyslizgania sie z kontraktu z UFC przez Hunta. Mlodzianem nie jest a calkiem mozliwe, ze zarobilby tam wiecej. Ten jego bol dupy jest tak epicki, ze musi byc jakies drugie dno 🙂 Osobiscie chcialbym zeby tak bylo bo od dluzszego czasu chlop traci wiele w mych oczach.

 7. Ok jeśli o Brocka miał rację i byłem za nim to teraz już niech da sobie siana, Wyjdż walcz a jak wpadnie na koksie to wtedy się czepiaj.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.