15871527_10155455971654041_5458231418317249239_n

Starcie Marka Hunta Alistairem Overeemem zostało oficjalnie dodane do karty UFC 209, która odbędzie się 4 marca w Las Vegas. Informacja pojawiła się na oficjalnej stronie organizacji.

Super Samoan (12-10-1 MMA) ostatnio zawalczył w lipcu, kiedy to przegrał z Brockiem Lesnarem na UFC 200. Amerykanin wpadł an dopingu zaraz po gali, przez co jak ostatnio ogłosiło NSAC, wynik walki został zmieniony na no contest. Od czasu porażki, Hunt agituje o nowy kontrakt, który chroniłby go przed walkami z zawodnikami na nielegalnym wspomaganiu. Zapowiadał on, iż nie zawalczy, dopóki federacja mu tego nie zagwarantuje.

Overeem (41-15 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał ze Stipe Miociciem na UFC 203. Była to pierwsza szansa Reem’a na zdobycie pasa mistrzowskiego UFC. Po naruszeniu Amerykanina w stójce, poszedł on po gilotynę, z której Miocic zdołał się uwolnić. Chwilę potem Stipe ubił rywala w parterze. Przed tym pojedynkiem, Alistair wygrał 4 walki z rzędu, w tym wygrywając z m.in. Andreiem Arlovskim czy Juniorem dos Santosem.

Starcie dwóch ciężkich nie jest jednak ogłoszone walką wieczoru marcowego wydarzenia. To, kto zawalczy w main eventcie gali UFC 209 nie zostało jeszcze podane.

33 KOMENTARZE

 1. Hunt się skonczył. Beznadziejne zestawienie, a najlepsze że ME pewnie nie znajdą więc trzeba będzie wjebac interim jako stawkę tej walki.

 2. Hunt się skonczył. Beznadziejne zestawienie, a najlepsze że ME pewnie nie znajdą więc trzeba będzie wjebac interim jako stawkę tej walki.

  Moze i tak. Ale do zabicia konia wystarczy.

 3. Trochę będzie szkoda jak Ali wyłapie jakieś soczyste KO, ale przynajmniej wiadomo, że Hunt nie dobija jak dobrze trafi, tylko spokojnie odchodzi, więc może nie będzie tak źle. Wojna Mareczku! :bleed:

 4. Moze i tak. Ale do zabicia konia wystarczy.

  Zgadzam się że koń będzie w tej walce leżał tyle tylko że na Huncie przez całe 15 minut, co by nie dać się czymś trafić. Zrobi to samo co Lesnar.

 5. Zgadzam się że koń będzie w tej walce leżał tyle tylko że na Huncie przez całe 15 minut, co by nie dać się czymś trafić. Zrobi to samo co Lesnar.

  Nie ma opcji. Kon bedzie uciekał całą walke. Mareczek skróci dystans i zabije.

 6. Walka nie jest jeszcze potwierdzona, Hunt chce część pieniędzy od Lesnara i gwarancję, że po wpadce dopingowej cała gaża przeciwnika trafi do niego. Czyli sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy to dojdzie do skutku.

 7. No zważając na tyle walk które nie są potwierdzone a są pewniakami to Woodley vs Thompson 2 , Diaz vs Lawler 2 , Khabib vs Ferguson i jeszcze Aldo ma wystąpić. Okaże się że żadna z tych walk nie dojdzie do skutku i faktycznie zrobią z tego ME a to byłby śmiech na sali. Powinni wrzucić ze dwa starcia na UFC 208 bo póki co karta jest tragiczna,

 8. W tytule pisze, że oficjalnie więc autor nie wziął tej informacji z dupy.  Nieoficjalne info było parę dni temu, wtedy pewnie Mareczek  sapał o sałatę, ale widać dogadali.

 9. Może jestem jakiś dziwny, ale w chuj bardziej jarałbym się Ngannou vs Lewis :crazy: #sorryzaofftop

 10. Nie rozumiem tego hype na Hunta. Gość od 2005 r. nie pokonał nikogo ze ścisłej czołówki, jego największe sukcesy w UFC to stoczenie łącznie 2 w miarę równych rund z JDSem i Werdumem oraz pokonanie gatekeeperów/wraków jak Mir, Struve, BigFoot i Nelson. Ja wiem, że Overeem jak dostanie porządną pigułę to leży, ale ostatnio to nie takie proste go trafić. Oczywiście nie będę zszokowany, jak Markowi uda się ulokować jakiś cios, ale umówmy się, że Overeem walczący rozsądnie powinien to z łatwością wygrać.

 11. Walka nie jest jeszcze potwierdzona, Hunt chce część pieniędzy od Lesnara i gwarancję, że po wpadce dopingowej cała gaża przeciwnika trafi do niego. Czyli sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy to dojdzie do skutku.

  Raczej musi być potwierdzona bo jest na oficjalnej stronie UFC. Czyli się jakoś dogadali… Wątpię że taki zapis znalazł się w kontrakcie jaki chciał Mareczek.

 12. Raczej musi być potwierdzona bo jest na oficjalnej stronie UFC. Czyli się jakoś dogadali… Wątpię że taki zapis znalazł się w kontrakcie jaki chciał Mareczek.

  Z tego co mówił to już trzy walki mu oferowali, a przy tej się zgodził tylko ustnie. UFC go naciska, żeby w końcu się zgodził tak to widzę.

 13. Nie ma opcji. Kon bedzie uciekał całą walke. Mareczek skróci dystans i zabije.

  obawiam sie,ze Overeem bedzie caly czas walczyl na wstecznym i stopowal od czasu do czasu kopnieciem, Hunto bedzie miec problem zeby podejsc blisko nog Alibaby 🙁  Tak czy siak, War Hunto, by Fatality!

 14. Z tego co mówił to już trzy walki mu oferowali, a przy tej się zgodził tylko ustnie. UFC go naciska, żeby w końcu się zgodził tak to widzę.

  to jest już klepnięte na 100%

 15. Mark pewnie będzie się musiał sporo namęczy, żeby przedrzeć się przez kopnięcia Holendra, liczę na to, że ta sztuka uda mu się chociaż raz.

  Powinno wystarczyć.

 16. KONINA BEZ TEŚCIA TO JUŻ NIE TO SAMO:jon: ALE CZY MARECZEK DA RADE? ZAJARANY NIE JESTEM ZESTAWIENIEM JAKOŚ STRASZNIE ALE LEPIEJ COŚ OBEJRZEĆ NIŻ CZYTAĆ OŚWIADCZENIA JÓŹWIAKA:siara:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.