Mark Hunt w najbliższy weekend wystąpi na gali UFC w Australii i będzie to jego ostatnia walka w kontrakcie z organizacją. Jak sam zapowiedział kilka miesięcy temu, chce wypełnić umowę i wtedy zdecydować co dalej z jego karierą. W rozmowie z portalem MMAJunkie, Hunt zdradził, że nie zamierza kończyć kariery i najprawdopodobniej spróbuje swoich sił w innych organizacjach.

Chciałem po prostu wypełnić swój kontrakt i dokładnie to mi się udało zrobić. Jestem szczęśliwy. Pogodziłem się ze wszystkim i jest dobrze.

Planuję spróbować innych rzeczy w przyszłym roku. Chcę zawalczyć jeszcze co najmniej pięć razy, wciąż mam w sobie ten ogień, żeby to robić. Zobaczymy co się wydarzy.

Hunt spytany czy może jeszcze zmienić zdanie, krótko odparł.

Szczerze, nie sądzę.

Mark Hunt w najbliższej walce zmierzy się z Justinem Willisem. Gala UFC Fight Night 142 odbędzie się 1 grudnia w Adelaide.

9 KOMENTARZE

  1. Do krs1 go! Bedorf czeka co nie @Hefaner? 😆

    Boże, Marian by wykoleił całe krs1 w ciągu jednej gali. Intergalaktyczni gladiatorzy krs wchodziliby jednymi drzwiami do klatki do Marka, a drugimi wyjeżdżali by nogami do przodu, prosto do karawanu.

    Ależ wyznawcy KSWizmu mieliby mindfuck że taki ulaniec zapierdala jedną bułą wszystkich tych napompowanych propagandowo zawodników i odchodzi od ich martwych zwłok na wyjebce, jakby właśnie szedł się odlać do kibla w środku nocy. :antonio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.