Jak donosi CBSSoports właściciel Dalla Mavericks dokonał swojego pierwszego zakupu w świecie MMA i zatrudnił byłego mistrza UFC Guya Mezgera.

Guy Mezger będzie pomagał Cubanowi w wyłapywaniu talentów oraz będzie jego przewodnikiem po świecie MMA.

Mark Cuban :” Już zaczęliśmy. Naszym pierwszym zakupem jest Guy Mezger który będzie odpowiedzialny za ustalanie rozpisek gal oraz sprowadzanie i zatrudnianie fighterów”

Guy Mezger jest dobrze znany w świecie MMA i ma tam bardzo dużo kontaktów. Jest to na pewno dobry ruch ze strony Marka. Ale wiadomo że to nie wystarczy, jakie więc inne plany ma Cuban ?

O Fedorze :

„Prowadzimy negocjacje. Spotkaliśmy się z ludźmi White Chocolate (reprezentują Fedora, Diego Sancheza i paru innych zawodników) i odbyliśmy świetną rozmowę dotyczące Fedora oraz innych zawodników White Chocolote którzy pragną z nami współpracować”

O pieniądzach jakie ma zamiar włożyć w ten sport :

„ To ile kasy zainwestuje będzie zależeć od tego ile będzie potrzebne aby osiągnąć sukces”

O konkurencji :

” Kocham UFC . Uważam że wykonują świetną robotę organizując te gale. Myślę jednak że za bardzo skupili się na promowaniu marki UFC niż promowaniu fighterów. Myślę że na rynku jest miejsce dla obu stylów. Dla fighterów którzy chcą być częścią UFC i dla takich którzy uważają siebie za profesjonalnych sportowców i chcą być traktowani jak profesjonalni sportowcy”

O sojuszach :

„Naszym planem jest dogadanie się z promotorami którzy mają podobny tok myślenia jak my i ustalenie pewnych standardów tak żebyśmy mogli się skupić na tym samym celu. Jeśli promotor wykona swoją prace wstawimy jego ludzi do rozpiski. Jeśli nie to sami dostarczymy zawodników”

Plus okazało się że na spotkaniu z Cubanem i Mezgerem pojawił się również były prezydent PRIDE USA Ed Fishman. Co to wszystko oznacza dowiemy się pewnie niedługo kiedy ludzie opuszczenie przez PRIDE i UFC zaczną podpisywać kontrakty z Romanem Abramowiczem MMA.

Przypominam że na rynku poza UFC są jeszcze całkiem nieźli zawodnicy którzy mogą wygenerować niezłe zyski z PPV min : Melvin Manhoef, Josh „The Punk” Thomson, Frank Shamrock, Lindland,,Kang,Gomi,Hellboy,Aoki,Arona,Lil Nog, Barnett, Aleks ,Sergei ,Hunt ,Melendez, Vladymir Matyushenko, Jason Miller, Robbie Lawler, Vitor Ribiero, Gesias Calvancanti, Norifumo Yamamoto i Nick Diaz

Z takim rosterem Mark Cuban dałby rade i stworzył by w końcu prawdziwą przeciw wagę  dla UFC

Więcej informacji o Marku możecie znaleźć TUTAJ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.