Mariusz Radziszewski (15-17-2) w kwietniu 2019 roku stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego organizacji Pit Cage Fighting w kategorii półśredniej. Przeciwnikiem Polaka będzie Washington Nunes da Silva (7-4).

Brazylijczyk w organizacji PCF zadebiutował w grudniu ubiegłego roku, poddając w drugiej rundzie Vladislava Schepanskyiego. Wcześniej da Silva walczył w wielu organizacjach w Europie i na świecie, wystąpił także pod szyldem WSOF, gdzie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Coltonem Smithem.

„Radzik” udanie powrócił do klatki na zeszłorocznej gali PCF 18, gdzie ciosami w drugiej rundzie odprawił Guilherme Cadenę. Wcześniej Polak zanotował trzy przegrane z rzędu – z Mateuszem Piskorzem, Krzysztofem Kułakiem i Gaborem Borarosem.

Na gali PCF 20, która odbędzie się 21 kwietnia w słowackim mieście Poprad, wystąpi również Kamil Cibiński (7-7). Polak w swojej karierze toczył walki wyłącznie poza granicami swojego kraju. W ostatnim starciu przegrał przez decyzję sędziów z Jozefem Wittnerem.

9 KOMENTARZE

  1. Czy skrót od imienia "Washington" to po prostu Wash? Pewnie dlatego walczy – wszyscy robili sobie żarty, i prawie wszyscy dostali wpierdol, a Wash zrozumiał, że to jest jego nisza. Wyniuchał Janusza.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.