Już 30 czerwca w mieście Nowa Wieś Spiska na Słowacji, Mariusz Radziszewski (14-17-2) skrzyżuje rękawice z reprezentantem Brazylii Guilherme Cadeną (13-10). Pojedynek odbędzie się na gali Pit Cage Fighting 18.

„Radzik” będzie próbował powrócić po trzech przegranych z rzędu, których doznawał w 2017 i 2018 roku. Złą serię rozpoczął przegrywając decyzją sędziów z Mateuszem Piskorzem, w dwóch kolejnych starciach poniósł porażki przed czasem kolejno z Krzysztofem Kulakiem i Gaborem Borarosem.

Dla Cadeny będzie to trzeci pojeddynek z Polakiem. W kwietniu 2017 roku w kategorii piórkowej przegrał z Sebastianem Kotwica, a niecały rok później w dywizji lekkiej zwyciężył przez dyskwalifikację z Hubertem Szymajdą, zdobywając pas organizacji TFL. Walka z Radziszewskim odbędzie się w dywizji półśredniej.

1 KOMENTARZ

  1. To nie jest też tak, że on obskakuje błyskawiczne wpierdole w pierszej rundzie. Np. ostatnia walka ze Słowakiem była mocno wyrównana i nawet Czesi na fejsie narzekali, że ich sędzie był stronniczy i że TKO równie dobrze mogło być z drugiej strony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.