James McSweeny (MMA 15-15) wytoczył mocne działa przeciwko najbliższemu rywalowi Mariuszowi Pudzianowskiemu (MMA 11-5). Znany z walk w KSW Anglik w 142. epizodzie podcastu The Fight Box nie zostawia suchej na „Pudzianie”. „The Hammer” twierdzi, że Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk dogadali się ze sobą w sprawie wyniku walki. Poniżej niektóre z wypowiedzi byłego oponenta Marcina Różalskiego i Karola Bedorfa:

 • Ta walka [Pudzianowskiego z Kowalczykiem – przyp. red.] to była ustawka. To był sparing. Kowalczyk wyszedł do walki z ochroniarzami Pudzianowskiego. Odklepał ciosy w przedramię! Oni sparowali przez dwie rundy, a potem tamten gość się poddał. To było zabawne.
 • To była ustawka, sparing między dwoma kolegami. Dlatego Mariusz był tak zrelaksowany i spokojny przed pojedynkiem, bo wiedział, jak on się zakończy.
 • Żaden z nich nie chciał sobie zrobić krzywdy. Mariusz stosował niskie kopnięcia, bo nie chciał uderzać gościa w twarz.
 • Kiedy odklepał… To nie było poddanie się po uderzeniach łokciami, to było odklepanie najsłabszych ciosów w przedramię jakie widziałem w całym moim życiu.
 • Ludzie teraz myślą, że Mariusz jest świetnym zawodnikiem, który nie boi się przyjmować ciosów. On dalej się tego boi! Bał się przyjąć uderzenie od swojego kolegi!
 • Jestem profesjonalnym zawodnikiem, walczę całe życie, stoczyłem wiele walk, potrafię wyczuć ustawkę ze stu mil.
 • Gościom, którzy biorą hormon wzrostu, wszystko rośnie, nie tylko mięśnie. Ich dłonie stają się większe, stopy rosną. Brzuch staje się wielki. Wyraźnie widać na nim mięśnie, ale też staje się wypukły. Czemu tak? Organy w środku, takie jak wątroba, też rosną. Kiedy uderzasz kogoś takiego w brzuch, to uderzasz w wątrobę większą od wątroby typowego człowieka. Konsekwencje mogą być wyraźne. Teraz spójrz na brzuch „Pudziana” i powiedz, że on nie bierze hormonu wzrostu od lat.

Pudzianowski skrzyżuje rękawice z McSweeneyem już za dwa tygodnie na gali KSW 40 w Dublinie. Poniżej fragment podcastu, z którego pochodzą wspomniane wypowiedzi:

5 KOMENTARZE

 1. Serio on gada? Można się do Pudziao za dużo rzeczy przyczepiać, za specjalnie dostarczane ogóry, za walki faktycznie śmierdzące ustawką (McCorkle 2, czy Sapp, który prawie słyszałem, jak mówił "teraz ty łapać mój noga"), ale akurat za to? I skoro to była ustawka, to czemu Tyberian wyglądał na spiętego i spietranego? Przecież kolega by mu podczas inscenizacji krzywdy nie zrobił…

 2. "…i wtedy ja do james'a powiedziałem: James a może ty byś parę bzdur powiedział, żeby się lepiej walka w tv sprzedała?'" 🙂

 3. "Kowalczyk wyszedł do walki z ochroniarzami Pudzianowskiego."Coś przegapiłem ?

 4. Podważa dobre imię organizacji. K&L proszę wyjebać tego pana  i przyjebać mu karę 800.000 zł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.