Po wygranej Erko Juna z Akopem Szostakiem fani zaczęli zastanawiać się nad kolejnym rywalem dla popularnego zawodnika trenującego w UFD Gym. Jeden z oglądających zasugerował pojedynek Juna z jedną z największych gwiazd KSW, Mariuszem Pudzianowskim. Na to zareagował sam Pudzian, który stwierdził, że może sprawdzić umiejętności Erko.

Na profilu KSW zapytaliśmy fanów kto następny dla Erko Jun po jego zwycięstwach nad Akopem, Oświecińskim i Popkiem. Nie spodziewałem się, że odezwie się sam Mariusz Pudzianowski, który wprost deklaruje, że może sprawdzić Erko…

Co o tym myślicie?

Jun (3-0 MMA) wygrał trzy razy w klatce KSW nokautując m.in. Popka czy właśnie Akopa Szostaka. Erko na co dzień przygotowuje się do pojedynków z m.in. Roberto Soldiciem. Ostatnio fani mogli zobaczyć jak Jun pracował nad swoimi umiejętnościami z jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, Jonem Jonesem.

2 KOMENTARZE

  1. Nie oszukujmy się – Pudzian swoje w tym sporcie i dal tego sportu już zrobił. Nie potrzeba mu już rankingowych wyzwań i walk w drodze po pas, tym bardziej jak teraz w wadze ciężkiej jest De Fries, Kołecki, Grabowski, Henrique czy jeszcze Bedorf. Walka z Junem, który pokazuje się już również jako jakieś realne zagrożenie w KSW nie jest wcale taka bezsensowna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.