Napisał bym, że fajnie byłoby posłuchać takich rozkmin na tematy stricte MMA, a nie jakieś freaki, że strasznie dołujecie jako portal. Jednakże po ostatnim banie za nieprzychylne komentarze ugryzę się w klawiaturę i nie napiszę nic.
Albo napiszę. Dobra robota xD
Fajnie, nie widzę żadnego materiału tylko tytuł . Ale po tytule wnioskuje ze to już jest bardzo dobry i rzetelny materiał dziennikarski który zmienił moje życie na lepsze.
Dziękuje droga redakcjo!
Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam redakcja mmaroksa!
To byłem ja trener 2 klasy!
Dziękuje za uwagę.
Na pierwszym FENie mnie zgarnąłeś do szatni Ankosiaków.
Sprzedałeś mi też wtedy insajderskie info o Lasocie w Cage Warriors.
Na PROMMACu jak Durniat zobaczył jak rozmawiamy to podszedł się przywitać i go poznałem (już wtedy mówiłeś co to za typ człowieka).
A były to takie wieku temu, że niektórzy zawodnicy nie zaczęli wtedy nawet karier zawodowych, a dziś już są na sportowej emeryturze.
35 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
KSW Middleweight
ONE FC Light Heavyweight
ONE FC Flyweight
M-1 Global Welterweight
EFC Africa Featherweight
Vale Tudo Open
Oplot Challenge Light Heavyweight
UFC Lightweight
Vale Tudo Championship
WSOF Light Heavyweight
M-1 Global Light Heavyweight
M-1 Global Light Heavyweight
EFC Africa Flyweight
BAMMA Flyweight
ONE FC Welterweight
ONE FC Welterweight
UFC Welterweight
Loża Szyderców
M-1 Global Light Heavyweight
WSOF Light Heavyweight
BAMMA Flyweight
ONE FC Welterweight
Vale Tudo Open
BAMMA Flyweight
Vale Tudo Open
Brutaal Featherweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
Vale Tudo Championship
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78764/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>