Dziewiąta gala GROMDA zapisze się na kartach historii boksu na gołe pięści. W piątek, 10 czerwca o pas mistrzowski najtwardszej federacji walczyć będą Łukasz „Goat” Parobiec i Mariusz „Mario” Kruczek. Będzie to hitowe starcie dwóch zwycięzców poprzednich turniejów.

Nie przegap wydarzenia i kup PPV na: https://gromda.tv/#/ref/mmarocks

Świeżo po ważeniu obaj zawodnicy z szacunkiem do rywala wypowiedzieli się czego oczekują od tego pojedynku i jak widzą jego rozstrzygnięcie:

Trzymajcie kciuki. Na pewno damy dobrą walkę. Parobiec to dobry zawodnik, ale mam nadzieję, że też dam z siebie wszystko. Postaram się dać z siebie nawet więcej niż 120% – powiedział „Mario”.

Wchodzimy tam, bijemy się, lejemy się, zostawiamy tam wszystko. Serce, krew, żeby się wam wszystkim podobało. Trzymajcie kciuki za nas – odpowiedział mu „GOAT”.

W walce o pas między Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem a byłym zawodnikiem UFC, Markiem Godbeerem, obaj zawodnicy mieli to do powiedzenia:

Nie mogłem się doczekać aż odwiedzę Polskę i pokazać Wam Polacy, na co mnie stać. Balboa to bardzo dobry rywal, szanuję go, a moim celem jest aby wszyscy się dobrze bawili jutro na mojej walce – Powiedział Godbeer.

Myślę, że to będzie najtrudniejszy mój pojedynek do tej pory. Rywal bardzo doświadczony, większy, ale na pewno dam radę. Trzymajcie kciuki, na pewno was nie zawiodę! – Odparł „Balboa”.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie. Doświadczenie w Boksie Tajskim. Wielokrotny Mistrz Polski w broni białej oraz ekstremalnych sztukach walki (XMA). Mistrz Europy w nunchaku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.