Były mistrz KSW w wadze piórkowej właśnie zdradził na swoich social mediach termin kolejnej walki. Jak czytamy w krótkim wpisie na Facebooku, „Polish Zombie” zawalczy na gali w grudniu. Będzie to jego czwarta walka dla KSW.

Wrzosek (MMA 12-4) zadebiutował w federacji w 2016 roku, na gali KSW 35. Decyzją pokonał wtedy Filipa Wolańskiego, a ich walka otrzymała Heraklesa za „Walkę roku”. W kolejnym starciu dostał już walkę o pas, który odebrał Arturowi Sowińskiemu. Nie nacieszył się nim jednak za długo, bo już w pierwszej obronie, na KSW 39, przegrał go w walce z Kleberem Koike Erbstem.

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, kto będzie rywalem „Zombiaka” na KSW 41. Dużo mówi się o tym, że może to być Roman Szymański, jednak organizacja nie potwierdziła tych doniesień. Sądząc jednak po reakcjach fanów na social mediach zawodników, to właśnie tej walki oczekuje świat MMA.

Walką wieczoru gali KSW 41, która odbędzie się 23 grudnia w Katowicach, będzie starcie mistrza wagi półśredniej, Borysa Mańkowskiego, z Dricusem Du Plessisem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.