Wrzosek TUF

W wyemitowanym w nocy premierowym odcinku 22. sezonu The Ultimate Fighter Marcin Wrzosek (MMA 10-2) pomyślnie przeszedł pierwszą przeszkodę, wygrywając kwalifikującą walkę z Djamilem Chanem (MMA 9-2) przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie. Dzięki temu „Polski Zombie” stał się jednym z ośmiu członków europejskiej ekipy Conora McGregora, która będzie się konfrontować w trakcie sezonu z amerykanami, którym przewodzi Urijah Faber.

Do Wrzoska w drużynie dołączą Szwedzi David Teymour (MMA 3-1), Frantz Siloa (MMA 4-0) i Martin Svensson (MMA 14-5), Niemiec Sascha Sharma (MMA 7-2), Hiszpan Abner Lloveras (MMA 19-7-1), Anglik Saul Rogers (MMA 10-1) i Francuz Mehdi Baghdad (MMA 11-3), który niespodziewanie wyeliminował Artioma Łobowa.

Selekcję do drużyny amerykańskiej przeszli Jonathan Nunez (MMA 5-1), Thanh Le (MMA 4-1), Julian Erosa (MMA 14-2), Billy Quarantillo (MMA 6-1), Jason Gonzalez (MMA 9-2), Tom Gallicchio (MMA 19-8), Chris Gruetzemacher (MMA 12-1) i James Jenkins (MMA 8-1)

Przypominamy, że swoje przygody w Las Vegas Marcin Wrzosek będzie blogował dla MMARocks.pl podczas emisji programu. Pierwszy odcinek już za kilkanaście minut na stronie.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wszędzie spojlerują, masakra, a już planowałem wrócić sobie później, ściągnąć i obejrzeć, ale żeby tak na głównej stronie???

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.