Podczas ostatniej gali KSW były mistrz w wadze piórkorej, Marcin Wrzosek, musiał uznać w klatce wyższość swojego rywala, Salahdine’a Parnasse’a. „Polski Zombie” nie ma zamiaru jednak długo odpoczywać od walki i na swoich mediach społecznościowych zgłosił gotowość do występu na gali KSW 47, która 23 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Polak wskazał także, z kim chętnie spotkałby się w klatce. Na jego celowniku znalazł się Daniel Torres. 

Wygrana czy przegrana przyjmuje to na bary jak mężczyzna i jestem gotowy na kolejne wyzwanie! Chcecie zobaczyć taka walkę na #KSW47 w moim mieście Łodzi ???! Udostępniajcie ta grafikę dalej a ty Daniel Torres MMA dawaj k***a na ring!

Wrzosek (MMA 13-5) stoczył w 2018 roku tylko jedną walkę, 1 grudnia na KSW 46. Przegrał on wtedy przez jednogłośną decyzję sędziów z Salahdine’em Parnassem. Wcześniej „Zombie” borykał się z kontuzją, która wykluczyła go z pojedynku na KSW 44, gdzie miał się spotkać w klatce z Kleberem Koike Erbstem, z którym przegrał mistrzowski pas w maju ubiegłego roku. Wrzosek zadebiutował w największej organizacji MMA w Polsce w maju 2016 roku, na KSW 36. Jego rywalem był wtedy Filip Wolański, którego reprezentant Shark Top Team pokonał przez decyzję sędziów. Walka dostarczyła fanom MMA tyle emocji, że została wyróżniona Heraklesem w kategorii „Walka Roku 2016”. W KSW stoczył już łącznie 5 walk, których bilans na ten moment wynosi 3-2.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.