marcin wrzosek

Marcin Wrzosek przygotował dla naszych czytelników niespodziankę. Od 9 września, wraz ze startem nowego sezonu reality show „The Ultimate Fighter”, „Polski Zombie” po emisji każdego odcinka opisze dla Was swoje odczucia oraz kulisy kręcenia odcinka.

Poniżej relacja Marcina z 7. odcinka:

Kolejne odcinki TUF-a można obejrzeć w zakamarkach naszego forum.

Blog TUF

Zaraz po ogłoszeniu walki Svenssona i Thana, udaliśmy się do szatni, gdzie David skomentował, że Svensson nie powinien się obawiać tych chińskich kopnięć Thana:). Svensson był największym zawodnikiem w teamie i byłem w szoku, że był on w stanie zbijać do wagi piórkowej. Than był super eksplozywnym teakwondoką. Atmosfera w domu rozluźniła się i amerykanie imprezowali coraz częściej. Podczas jednej z kłótni Julian i Chris zaczęli się spierać, który z nich miał nudniejszą walkę (po walach eliminacyjnych Dana miał wybrać najnudniejszą walkę i jej zwycięzca nie przechodził do ćwierćfinału). Na szczęście w porę wkroczyliśmy i rozdzieliliśmy tę dwójkę. Wyglądało to na zwykłe wołanie o uwagę. Na drugi dzień Julian (który sam siebie nazywał „Juicy Jizzface” haha) i Chris zbili piątkę i pogodzili się, ale wiadomo było, że obaj obawiają się, że dali nudne walki i mogą odpaść.

Walka miedzy „Big Swedem” i Thanem rozpoczęła się badawczo, ale było widać, że w stójce Than góruje eksplozywnością i szybkością. Udało mu się kilka razy ustrzelić Szweda, ale sytuacja zmieniła się gdy po kopnięciu poślizgnął się, a Martin zdobył pozycje z góry i zdołał utrzymać ją przez dużą część rundy. Pod koniec rundy Than zdołał wstać, przerwać klincz i trafić mocnym ciosem który naruszył przeciwnika. W drugiej rundzie Svensson obalił Thana i po dobrej kontroli w parterze wypracował duszenie oraz zmusił Thana do odklepania. Było to na pewno mocne zwycięstwo bo Than uważany był za jednego z faworytów. Do następnej walki Conor wytypował Jenkinsa i Artema.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Svensson vs Gonzalez to będzie walka gigantów w lekkiej 😀 chociaż nie wiem czy się spotkają

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.