tyb

W sobotę Marcin Tybura zdobył swoją pierwszą wygraną w organizacji UFC, pokonując Viktora Pestę świetnym wysokim kopnięciem. UFC udostępniło wideo na swoim profilu, a w nim możemy zobaczyć jak zareagował na nokaut narożnik zawodnika.

UFC Salt Lake City: Marcin Tybura

Head. Kick. Knock. Out!! Marcin Tybura earns 'Performance of the Night' at UFC Salt Lake City!

Publiée par UFC sur Lundi 8 août 2016

Z kim, według Was, powinien zmierzyć się Marcin Tybura w następnej walce dla największej organizacji na świecie?

13 KOMENTARZE

 1. Świetnie widzieć, że UFC pcha Marcina na swoim profilu. Warto rzucać takie nokauty! #CaptainObvious

 2. Może rewanż za walkę mistrzowską w M1:-). Swoją drogą to pokazuje jaki dystans dzieli wagę ciężka (i tak nie będąca w najlepszej kondycji) w UFC i czołowej organizacji w europie.

 3. Z kim, według Was, powinien zmierzyć się Marcin Tybura w następnej walce dla największej organizacji na świecie?

  'Pogromca Polaków' Hamilton :boss:

 4. A teraz porownajcie sobie reakcje naroznika Damiana do tej, ktora przed chwila zobaczyliscie.

  Jesli chodzi o Grabowskiego to uwazam, ze on zbliza sie do konca kariery i teraz bedzie odcinal kupony od swojego nazwiska. Co za tym idzie, bedzie to robil tanim kosztem jak ostatnio.

  Rywal dla Marcina ? Dawac Hamiltona albo innego duzego i koniecznie czarnego na przelamanie 🙂

 5. Takie nokauty się w ufc o wiele bardziej się liczą niż decyzje. Swoją drogą to w wadze ciężkiej to poza nokautem Overeema nad Arlovskim i właśnie Marcina nad Pestą to nie przypominam sobie żeby ktoś znokautował kogoś po wysokim kopnięciu. A co do rywala dla Marcina to stawiam na Hamiltona, LUIS HENRIQUE BARBOSA DE OLIVEIRA, JARED CANNONIER, lub JUSTIN LEDET 😀

 6. Jesli chodzi o Grabowskiego to uwazam, ze on zbliza sie do konca kariery i teraz bedzie odcinal kupony od swojego nazwiska.

  Po tym co ostatnio zaprezentował cieżko coś będzie odcinać…. Niech się po prostu zajmie swoim klubem jak ma dostawać nokauty w FENie.

 7. Luz luz z Grabowskim to był żart bo bardzo wątpliwe jest by po dwóch porażkach w takim stylu wyszedł jeszcze w spodenkach Reeboka z napisem UFC do oktagonu (nie znam szczegółów kontraktu, moze ma zapisane conajmniej 3 walki?). A hamilton to opcja na UFC w polsce. Dobry chwyt marketingowy tylko czy to ma sens. Chyba tylko właśnie marketingowy.

 8. Takie nokauty się w ufc o wiele bardziej się liczą niż decyzje. Swoją drogą to w wadze ciężkiej to poza nokautem Overeema nad Arlovskim i właśnie Marcina nad Pestą to nie przypominam sobie żeby ktoś znokautował kogoś po wysokim kopnięciu. A co do rywala dla Marcina to stawiam na Hamiltona, LUIS HENRIQUE BARBOSA DE OLIVEIRA, JARED CANNONIER, lub JUSTIN LEDET 😀

  JDS pokonał Hunta obrotówką. Jakby się zastanowić to może jeszcze kogoś by się znalazło, ale to prawda, że to niecodzienny widok w tej wadze.

 9. JDS pokonał Hunta obrotówką. Jakby się zastanowić to może jeszcze kogoś by się znalazło, ale to prawda, że to niecodzienny widok w tej wadze.

  A przepraszam Gonzaga na CroCopie ?!

 10. Takie nokauty się w ufc o wiele bardziej się liczą niż decyzje. Swoją drogą to w wadze ciężkiej to poza nokautem Overeema nad Arlovskim i właśnie Marcina nad Pestą to nie przypominam sobie żeby ktoś znokautował kogoś po wysokim kopnięciu

  Gonzaga na CroCopie (co już ktoś wspomniał) oraz CroCop jakieś x 10

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.