Czołowy polski ciężki będzie chciał wrócić na zwycięskie tory jesienią tego roku. Marcin Tybura ponownie wejdzie do oktagonu UFC na wrześniowej gali w Vancouver. Jego rywalem będzie Brazylijczyk, Augusto Sakai. Informację jako pierwsi podali dziennikarze z Combate.

Tybura (17-5 MMA) w ostatniej walce na UFC w Rosji przegrał przez TKO z Shamilem Abdurakhimovem. Jego bilans w ostatnich 4 walkach nie jest najlepszy – przegrał on trzy pojedynki, a wygrać udało mu się jedynie ze Stefanem Struve. W UFC Polak występuje od 2016 roku.

Sakai (13-1-1 MMA) w ostatnim pojedynku pokonał weterana MMA, Andreia Arlovskiego. Brazylijczyk zwyciężył w swoich 4 ostatnich występach. Na 13 zwycięstw w karierze, aż 10 zdobywał on nokautując rywali.

19 KOMENTARZE

 1. Szybki powrót,  chyba za wcześnie na jakiś progres.  Mam obawy :kawulpokapoka:

  Mordo na jaki Progres jak Tybura już jest stary

 2. Ciekawe gdzie i z kim będzie do tego trenował?

  Ciekawe czy Tybur dalej prowadzi treningi dla początkujących w Aligatorem? Ostatnio twierdził, że to zapewnia mu rozwój.

 3. Aligatores z Uminskim a gdzie by indziej 😉

  Jeśli tak będzie to oznacza, że Marcin już sobie odpuścił.

 4. Znowu się przygotuje prowadząc zajecia w Aligatores? To nawet zawodnicy mniejszego kalibru jak np. Szymajda na czas walki opuszczają takie rzeczy i przygotowują się tak jak trzeba. A tu UFC i zabawa na macie..

 5. Marcin chyba chce wypełnić kontrakt jak najszybciej i spadać z UFC może nawet na emeryturę. Po tak fatalnej dyspozycji, szybki powrót nie jest wskazany.

 6. Znowu się przygotuje prowadząc zajecia w Aligatores? To nawet zawodnicy mniejszego kalibru jak np. Szymajda na czas walki opuszczają takie rzeczy i przygotowują się tak jak trzeba. A tu UFC i zabawa na macie..

  niech do Mirasa idzie

  chociaż trochę promocji będzie miał

 7. Zawsze #teamTybur, ale jak znowu wyjdzie po przygotowaniach w aligatores to jakoś tego nie widzę.

  Niech idzie do Mirasa albo chociaż Jocza bo tak to troche szkoda zdrowia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.