Marcin Sianos (3-2) po znokautowaniu Mateusza Łazowskiego (0-1) na gali FEN 18: Summer Edition w Koszalinie.

40 KOMENTARZE

 1. Ni ci zrobić, Sianos może nie należy do największych erudytów ale on tam jest żeby się bić a nie udzielać poetyckich wywiadów.

 2. mnie też wczoraj zniszczył ten kolo, jak braknie ciężkich widać zawsze znajdzie się jakiś koksik trenujący z chłopakami w Szczecinie 😀

  (L)egionista po jednostronnym wpierdolu bezsensownie się rzucał, nie dałby rady już się wyślizgnąć. Moim zdaniem powinien atakować półciężką a docelowo średnią, bo te warunki…

 3. A ja bym chciał zobaczyć wywiad z Magdą – @duubertowa – jak się czuje taka drobna dziewuszka rozmawiając z takim king-kongiem. Z mikrofonem nawet ciężko sięgnąć.

 4. A ja bym chciał zobaczyć wywiad z Magdą – @duubertowa – jak się czuje taka drobna dziewuszka rozmawiając z takim king-kongiem. Z mikrofonem nawet ciężko sięgnąć.

  Czasami stoję na palcach cały wywiad by nieco zmniejszyć różnicę wzrostu 😀

 5. Ciężko się tego słucha, tak po prostu. Ja wiem, że on jest zawodnikiem MMA i po nim oczekuje się przede wszystkim dobrej walki, ale byłem przekonany, że ten poziom wypowiedzi już dawno się podniósł u wszystkich. Przydałoby się, aby ktoś z nim popracował nad sposobem wypowiadania się, bo nawet Puncher robi sobie jaja z niego, a to raczej nic miłego. Czuć to zażenowanie mimo uśmiechu u tych ludzi na hali. Gawiedź będzie miała i ma kolejną pożywkę dla żartów z MMA: "Patrz Grażyna, bijom sie po głowach i potem som takie skutki". Niech ktoś się za chłopa weźmie, bo już jest spalony, a może być jeszcze gorzej, bo pewnie posypią się propozycje "wypowiedzi" dla mediów.

 6. Ciężko się tego słucha, tak po prostu. Ja wiem, że on jest zawodnikiem MMA i po nim oczekuje się przede wszystkim dobrej walki, ale byłem przekonany, że ten poziom wypowiedzi już dawno się podniósł u wszystkich. Przydałoby się, aby ktoś z nim popracował nad sposobem wypowiadania się, bo nawet Puncher robi sobie jaja z niego, a to raczej nic miłego. Czuć to zażenowanie mimo uśmiechu u tych ludzi na hali. Gawiedź będzie miała i ma kolejną pożywkę dla żartów z MMA: "Patrz Grażyna, bijom sie po głowach i potem som takie skutki". Niech ktoś się za chłopa weźmie, bo już jest spalony, a może być jeszcze gorzej, bo pewnie posypią się propozycje "wypowiedzi" dla mediów.

  Ale kto miałby z nim popracować? Jego rodzina czy… dział PR organizacji FEN? :DC: W samym MMA facet jest prawie anonimowy, żadna Grażyna nigdy o nim nie usłyszy.

 7. Ale kto miałby z nim popracować? Jego rodzina czy… dział PR organizacji FEN? :DC: W samym MMA facet jest prawie anonimowy, żadna Grażyna nigdy o nim nie usłyszy.

  Po tym wywiadzie dla telewizji skończyła się jego anonimowość. I z tego co mówił nie jest to jego ostatnia walka dla FEN-u. Ktoś dał ciała, dając mu się wypowiedzieć. Miała być beka i jest. Dział PR tej organizacji powinien zadbać, aby tej wypowiedzi dla PS nie było, bo tak wyglądają z nim wywiady. Myślałem, że ta wypowiedź dla PS to jedyny przypadek(stresu przed kamerami?), ale przeszukałem jego wywiady i jest to samo, nawet kilka lat temu w rozmowie z K.Skrzypkiem dla MMARocks. 

  Nie wiem, czy zauważyłeś, ale takie wypowiedzi się sprzedają. I nie chodzi mi o ten wywiad z Magdą, bo był profesjonalnie przygotowany, ale wystarczy popatrzeć na Koksa, Żyłę itp. Z nimi często się robi wywiady, aby wyświetlenia nabić, a nie żeby coś rzeczywiście ciekawego od nich wyciągnąć dlatego cieszę się, że inne podejście zaprezentowała przeprowadzająca wywiad.

 8. Po tym wywiadzie dla telewizji skończyła się jego anonimowość. I z tego co mówił nie jest to jego ostatnia walka dla FEN-u. Ktoś dał ciała, dając mu się wypowiedzieć. Miała być beka i jest. Dział PR tej organizacji powinien zadbać, aby tej wypowiedzi dla PS nie było, bo tak wyglądają z nim wywiady. Myślałem, że ta wypowiedź dla PS to jedyny przypadek(stresu przed kamerami?), ale przeszukałem jego wywiady i jest to samo, nawet kilka lat temu w rozmowie z K.Skrzypkiem dla MMARocks.

  Nie wiem, czy zauważyłeś, ale takie wypowiedzi się sprzedają. I nie chodzi mi o ten wywiad z Magdą, bo był profesjonalnie przygotowany, ale wystarczy popatrzeć na Koksa, Żyłę itp. Z nimi często się robi wywiady, aby wyświetlenia nabić, a nie żeby coś rzeczywiście ciekawego od nich wyciągnąć dlatego cieszę się, że inne podejście zaprezentowała przeprowadzająca wywiad.

  Przytoczone przez Ciebie przykłady dotyczą ludzi związanych z totalnym mainstreamem, natomiast nikt poza nami nie ogląda ani magazynu Puncher ani tym bardziej gal organizacji FEN. Nikogo nie interesuje Marcin Sianos, bez względu na to jak niecodzienne mogą być wywiady z jego udziałem.

 9. Przytoczone przez Ciebie przykłady dotyczą ludzi związanych z totalnym mainstreamem, natomiast nikt poza nami nie ogląda ani magazynu Puncher ani tym bardziej gal organizacji FEN. Nikogo nie interesuje Marcin Sianos, bez względu na to jak niecodzienne mogą być wywiady z jego udziałem.

  Obyś miał rację, bo autentycznie szkoda mi się go zrobiło i daleko mi do śmiechu w tym przypadku:facepalm:

 10. Przy pierwszym pytaniu myślałem, że zaraz jebnie Dubertowej 😀 Magda fajnie przeprowadziłaś ten wywiad, bo to na pewno nie było łatwe a wyszło całkiem dobrze. Profeska.

  Tak całkiem serio to gość mnie kupił, od wczoraj jestem fanem. Jest jaki jest, tego już się nie zmieni, ale widać, że gość się spełnia i jest szczęśliwy.

 11. Gość jest mega :crazy:  nie mam słów jak mnie bawi 😆

  @duubertowa wyglądasz prze rozkosznie :friends::applause:

  Oho,  ktoś się zabujał chyba..:deniro:

  Co do Sianosa, to kogoś mi z charakteru kogoś przypomina, tylko za chuja nie wiem kogo…:stevecarell:

 12. Oho,  ktoś się zabujał chyba..:deniro:

  Co do Sianosa, to kogoś mi z charakteru kogoś przypomina, tylko za chuja nie wiem kogo…:stevecarell:

  ::jondance::::duszenie::

  Przypomina Ci Marcina Opałke.

 13. @Cactus Jak będziesz się widział z Marcinem przekaż gratulacje za zwycięstwo od ziomeczków z Cohones 🙂 Dobry wariat 😆

  :rutekajak:

 14. ::jondance::::duszenie::

  Przypomina Ci Marcina Opałke.

  Nie nie on znowu chce ubliżać Trenerowi K. ale się hamuje

 15. Nie nie on znowu chce ubliżać Trenerowi K. ale się hamuje

  Haha ładnie rozkminiłeś :crazy: nawet ja na to nie wpadłem :antonio:

 16. Marcin zdecydowanie nie nalezy do grupy zawodnikow podkreslajacych, ze MMA to jedyne prawdziwe szachy w sportach walki. Moze tez nie do konca pojmuje znaczenie zwrotu "co prawda", ale przyjebac zdecydowanie potrafi, a czasami glownie o to chodzi, zwlaszcza w HW.

 17. Oho,  ktoś się zabujał chyba..:deniro:

  Co do Sianosa, to kogoś mi z charakteru kogoś przypomina, tylko za chuja nie wiem kogo…:stevecarell:

  Mi tak samo, haha słucham z nim wywiadu i jak by deja vu

 18. Muszę Wam wszystkim bardzo, bardzo podziękować za miłe komentarze na temat tego wywiadu 🙂

  Nie spodziewałam się, ale też nie ukrywam że bardzo się go bałam. Nigdy nie dążę do ośmieszenia kogokolwiek, nawet celebrytów cieszących się różną opinią. Cieszę się, że efekt został osiągnięty 🙂 Myślę, że z każdym kolejnym wywiadem Marcin się wyrobi, teraz stres i brak obycia zrobił swoje, przełamanie nadeszło 🙂 

  Dziękuję Wam bardzo i mam nadzieję, że kolejne wywiady też będziecie tak odbierać 🙂 Zwłaszcza, że mam teraz małą presję na sobie w postaci licencjatu z dziennikarstwa 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.