Dość ciekawą propozycję na Twitterze przedstawił menadżer jednego z najbardziej popularnych polskich zawodników MMA, Marcina Różalskiego. Artur Ostaszewski z grupy Shocker MMA zasugerował, iż chętnie zobaczyłby walkę Polaka z legendą ringów K1 oraz MMA, Mirko Cro Copem na sylwestrowej gali RIZIN.

Ostatnio pojawił się informacje na temat przyszłości Różalskiego w sportach walki. Marcin, podobnie jak Daniel Omielańczuk, podpisał kontrakt z organizacją kickboxerską DSF. Sam Różal nie wykluczał startów również w MMA – jak widać jego menadżer chciałby jak największych pojedynków dla swojego zawodnika. Mimo, że Filipovic po ostatniej walce ogłosił przejście na emeryturę, wczoraj właściciel japońskiej federacji zasugerował, iż Mirko Cro Cop wystąpi na sylwestrowej gali.

6 KOMENTARZE

  1. Dla mnie mega jestem na tak,Mirko na soku to wersja z przed 10 lat.Szacunek dla Marcina że jest gotowy na takie wyzwanie a nie odcina kupony po FernandoRóżala można nie lubić ale trzeba szanować,bo to stara szkoła        respekt

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.